Halo

• USA Halo (viac)
USA, (2022–2024), 14 h 35 min (Minutáž: 40–61 min)

Tvorcovia:

Steven Kane, Kyle Killen

Pablo Schreiber, Natascha McElhone, Charlie Murphy, Shabana Azmi, Björn Freiberg, Olive Gray, Bentley Kalu, Natasha Culzac, Yerin Ha, Kate Kennedy (viac)

Master Chief John-117 vedie svoj tím elitných Sparťanov na ceste za kľúčom k záchrane ľudstva alebo jeho zániku - Halo. (SkyShowtime)

Recenzie používateľa PauloZ k tomuto seriálu (9)

Halo (2022)

Místo epické akční sci-fi pecky jsme dostali rozporopulnou podívanou, kde se kvalita jednotlivých epizod krutě lišila a to hlavně kvůli snaze vyprávět dva příběhy, kde ani jeden nešel naplno. Měl jsem pocit, že se sami scénaristi v jednotlivých epizodách hledali. Závěr je ale vcelku velký, tak snad se to ve druhé sérii ustálí! ()

Kontakt (2022) (S01E01)

Halo a.k.a. Robocop ve Star Wars světě. Vizuální stránka je chutná, ale pokud si tvůrci nedokážou vytvořit vlastní unikátní svět a jen doslova kopírují dávno viděné je alarmující fakt a totální potupa pro celý concept art department! Ale ať nechytračím. Při nástupu teamu Silver jsem měl husinu až na řiti, takže akce dobrá, obleky parádní.. za mě zatím dobré a uvidíme co bude dál! ()

Uvědomění (2022) (S01E03)

Tak jsme si odkecali vatu a dostali jsme se trošku hlouběji do děje. Tak teď šup sem s nějakou akcí a trošku to aj rozjet protože Master Chief bez helmy už dva díle po sobě je na ranu. Má to hromadu chyb a rozhodně to nepůsobý tak sebejistě jak by si zasloužilo, ale nenudí to a tak nějak to ve mě pořád zanechává velká očekávání pro další díly. Tak uvidíme. Oproti Moon Knightovi, který souběžně sleduju to o třídu pokulhává po všech směrech. ()

Návrat domů (2022) (S01E04)

Tak tuhle epizodku si prosím strčte do zadku! Herecky, vizuálně a lokačně z toho smrdí čím dál větší hovenzí. Proč tam serou nějakou dějovou linku s asijatkou, která je stejně o hovně? To byli scénáristi fakt tak zoufalí a nenašli dost materiálu čistě pro hlavní linku s Master Chiefem? Kde je nějaká akce? Ach jo.. ()

Odplata (2022) (S01E05)

Konečně trošku nášup zase! ()

Útěcha (2022) (S01E06)

Díl bez akce, ale zato dobře napsaný! Konečně se děj sune dopředu, totálně se zapomělo na shitovní vedlejší děj s Kwan a dostáváme fakt zajímavou a napínavou epizodku! ()

Odkaz (2022) (S01E07)

Kdyby to nebylo Halo tak budiž, protože to nenudí. Jenže to je Halo a tenhle díl absolutně míjí a ignoruje značku. A to jen proto aby si scénáristi mohli vymýšlet vedlejší příběh, který je ale naprostá hovadina a navíc s extrémně otravnou Kwan? Místo toho by měli pilovat a budovat už tak díravý hlavní dějovou linku s Master Chiefem. Kruťě to po předešlých parádních dvou epizodách poslali zas ke dnu a nasrali všechny fanoušky. Naprosto zbytečně. ()

Smíření (2022) (S01E08)

Master Chief se nám zamiloval, ach jo. Celá ta romantika tam vůbec nepasuje. Jinak je to ale zpátky ve hře. Hlavně posledních 20 minut je výborných a velmi pumpézních. S totální náběhem na další epizpdu. Tak snad už to znova neposerou! ()

Dokonalost (2022) (S01E09)

Závěr paráda! Je hrozná škoda, že to takto nemohlo vypadat od začátko. Na efektech to očividně pořád strádá, ale celkově je to super a v rámci série je to výborné. ()

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

12.01.2023

Již letos v kinech uvidíme filmovou adaptaci populární hry na hrdiny Dungeons & Dragons. Snímek Dungeons & Dragons: Čest zlodějů natočili John Francis Daley a Jonathan M. Goldstein (Noční hra… (viac)

Míří k nám další velká streamovací služba

Míří k nám další velká streamovací služba

11.09.2022

Amazon chystá God of War

Amazon chystá God of War

08.03.2022

Společnost Sony to s adaptacemi svých herních sérií myslí vážně a po The Last of Us, Uncharted nebo Ghost of Tsushima nás tak čeká oficiálně také fantasy řežba God of War. K té se nakonec přihlásilo… (viac)

Nový Star Trek, Tiché místo i Sonic

Nový Star Trek, Tiché místo i Sonic

16.02.2022

Studio Paramount v rámci prezentace pro investory oznámilo kupu novinek, a jelikož je toho opravdu hodně, asi se do toho rovnou pustíme. Tou největší zprávou je čtvrtý Star Trek. Nové pokračování… (viac)