Agent Ethan Hunt je poverený novou úlohou. Novovyvinutý preparát, ktorý môže vážne ohroziť ľudstvo, sa ocitne v nesprávnych rukách jeho bývalého kolegu Seana, ktorý sa dal na cestu zločinu a terorizmu. Aby sa k Seanovi dostal, potrebuje Ethan na svoju stranu získať jeho bývalú milenku Nyah. (RTVS)

Bohatýr

Jednička se mi líbila o dost víc. Ve dvojce se mi zdá už všechno přehnaný a ty triky s maskama člověka taky po chvili omrzej:-) ()

KaKKashi

tak tenhle je film ubohej.......špatnej zlej a neskutečnej....snesu lecos, ale tohle je reklama na tome Cruise, a John woo at si tančí na čele, absolutní shit.....nechápu jak nekdo muže dát 5*....jako komedii dávam 60%..ale jako akční film......start hodnej Herkula nebo xeny, pokračování nuda a nuda, konec hollywod style...ježiši neeeee..už nikdy... ()

laurence

Ze začátku to vypadá nadějně, ale potom se hlavní postavou stane nevkusná barbie. Navíc je konec uměle a nesmyslně prodlužován létajícími motorkami, gumovými obličeji a vším možným, jen aby stopáž byla aspoň dvě hodiny. ()

DansteR

"If I let you know where I'm going, I won't be on holiday."...tak to co jednička rozjela dvojka bohužel zbrzdila, respektivě se z ní až na tu akci vytratilo všechno dobré co jednička měla. Námět o nové nemoci stojí dost za prd, herci jestě víc nevýrazní a vážně úplně jediná věc co jestě dává smysl je Ethan Hunt a ony akční scény, kterých by mohlo být sice víc, ale i tak byly fajn. Sotva 50% ()

Jack_F.

John Woo je právoplatným členem mého all star ban listu. Vemte si horší herce(v některých rolích netřeba a rozhodně neříkám, že Cruise aspol. tu rozjíždí herecké orgie) a směle dostanete čistokrevný odpad. ()

Scaevola

Bohužel znatelně slabší než předchozí díl; příběh je až příliš překombinován zvraty a zradami a přes líbezné narážky na mytologii je zápletka... k neuvěření? ()

imaginer21

Zjevně jdu proti proudu, ale tohle se mi líbilo. Přepísklá Woo-ova invence už nepřekvapila, zbytečný patos a příliš moc zpomalovaček to dost degraduje. Ale když celou dobu při zavřených očích opakovaně nasloucháte hudbě Zimmera, obří zásluhou vokálů Lisy Gerardové, tak to celý zážitek zachraňuje až neskutečně. Scéna s injekcí, kdy se Nyah obětuje, je poslechově i vizuálně jednou z mých nejdojemnějších a nejzdařilejších mezi akčňáky vůbec. ()

Hunys

Podle mě lépe zpracované než první díl. Stojí za shlédnutí. Krásně navazuje na jedničku, ale zase je tam spousta intrik a spousta masek. Člověk nikdy neví jestli je to ten herec a nebo jestli má masku. ()

vofo

John Woo v americkém obalu. Příběh tuctový, občas trochu kýč, ale akční scény skara parádně natočený. Jízda. ()

HellsAngel

A teraz poďme všetci spoločne predstierať, že sa to nestalo. Pri všetkej úcte k štýlu tvorby Johna Woo, no do tejto série sa to vôbec, ale že vôbec nehodí. ()

PeteBuck

Neviem, čo dodať, ono z Mission Impossible urobili akýsi seriál na pokračovanie. Takže zasa nejaký blbec z vlastných radov robí problémy, ohrožuje ľudstvo a treba mu to zatrhnúť. Iná kočka po boku Toma Cruisa, nový záporák, ale inak nič nové na svete a dáme si repete, takže cool pohľady, kopa hlášok (ktoré sú často dosť kŕčovito prenesené a vlastne ani nie sú hláškami, iba sa na to hrajú). Ale opäť, na zabitie nudy to funguje dosť dobre. Asi ako ibalgin na bolenie hlavy, žiadny zázrak, nie je to extra účinné, ale aspoň to zaúčinkuje ako placebo. ()

meda2016

Tak to vypadá v roce 2000 na pohřeb začínající série. Blbě béčkový příběh a přefantomasováno. Výměna vlasových porostů spolu s maskou (kde je tak rychle berou?) až směšná. Pochvalu u mne má jízda a honička Toma Cruise na motorce - tak tohle bylo povedené pomalu jak od Spielberga. ()

kacer4 odpad!

Kliše najhrubšieho zrna. Schopnosť rozhodovania sa postáv podieza najnižšie latky, naopak, ich blbosť nastavuje úplne novú, dúfam že neprekonateľnú. Veľká trefa vedľa. Hans, je mi ľúto, ani kvôli tebe nedám hviezdičku. ()

Ace.A.T.L.

Tohle bylo o poznání slabší než jednička a snaží se to spíš pracně navázat na prďáckovost prvního dílu. Ale jsou tam pořád parádní akční scény, Tom zase dupe na plno a celkově to je dost rychlý. Je to slabší, ale ne špatný. Pro fanouška MI to je pořád super film. Za mě 3* a DOPORUČUJU ()

Woo, Cruise a válečný velkofilm?

Woo, Cruise a válečný velkofilm?

28.10.2009

John Woo sice kvůli problémům s rozpočtem nenatočil svůj epos z dob čínské revoluce 1949, zřejmě se ale vrátí do podobného období s válečným velkofilmem Flying Tigers. Ten by měl vyprávět skutečný… (viac)

Hvězdy pro Murphyho

Hvězdy pro Murphyho

20.04.2006

Je to už nějaký ten čas, co se kariéra Eddieho Murphyho svezla směrem k infantilním komediím a nachází se v stavu akutního nedostatku kvalitních rolí pro kdysi veleúspěšného herce. A ani jeho… (viac)