Policistka Youngová se ocitá sama v budově policejní stanice ve společnosti několika nebezpečných zločinců. Jedním z nich je nelítostný zabiják, který se do vězení schoval záměrně, a druhým podvodník, který si bude muset vybrat, na čí stranu se přidá... Zatímco policistka Valerie Youngová provádí rutinní kontroly se seržantem Duanem Mitchellem, podvodník Teddy Murretto prchá před nájemným vrahem, který ho pronásleduje a podaří se mu uniknout. Když je hlášeno ozbrojené přepadení, Youngová s Mitchellem tam jedou a Murretto schválně napadne policistku, aby byl zadržen a dopraven do vězení, kde bude, jak myslí, v bezpečí. Když je nalezeno jeho rozstřílené auto, policisté ho kontrolují a téměř do nich najede další vůz, řízený mužem předstírajícím opilost, který si říká John Doe. Je zavřený do cely naproti Murrettovi. Vyhrožuje mu a nakonec pomocí plynu, který má v tašce umístěné v oddělení zabavených věcí, způsobí požár a rozezní se alarm. Přepadne Mitchella, vezme mu zbraň, zmasakruje svého spoluvězně a chce zastřelit Murretta … Důstojník policie Huber tajně stahuje data z počítače a někomu je předává. Policistka Youngová zkoumá, proč chce Doe – ve skutečnosti Bob Viddick – Murretta zabít. Ukáže se, že za vším jsou podivné čachry v jeho poradenské službě zejména v oblasti herního průmyslu a je zapleten i do událostí kolem vraždy prokurátora Fentona. Kromě toho ukradl velkou částku peněz. Spolupráci mu nabídla i FBI, pak ale málem zemřel v autě, které vyletělo do vzduchu. Musel zmizet. Křiví poldové ho vylákali do pouště, kde došlo k přestřelce s FBI. Murretto vyvázl. Detektiv Shierová oznamuje Youngové, že je třeba Murretta přemístit. Jeho bývalá žena a syn byli zavražděni … Na policejní stanici vnikne muž jménem Anthony Lamb a postřílí dva policisty a dva záchranáře, kteří přijeli pro zraněného spoluvězně Murretta. Pak přijde na řadu Mitchell a zraněný spoluvězeň Murretta. Valerie Youngová se vrahovi pokouší postavit, je zraněná a schová se v Murrettově cele. Střela byla odražená, postřelila se sama. Psychopat Lamb přes neprůstřelné sklo vyhrožuje Viddickovi i Murrettovi. Odchází a na Valeriino volání se konečně ozve Huber. Policistka ale pozná, že lže a přešel k nepříteli. Kód k zámku do cel mu nedá. Nakonec ho hodí Teddovi a dá mu i svou zbraň... (TV Prima)

JASON_X

Komorní konverzační střílečka jedna báseň, jakoby ve stylu mladého Tarantina z časů, kdy ještě nevážně vážné žvanění v jeho filmech bylo osvěžující a zábavné, a ne samoúčelné a otravné. Mezi několika málo postavami, uzavřenými na venkovské policejní stanici, se rozehraje partie na život a na smrt, plná nervů, intrik, lží, zásadovosti i podrazů. Butler dobrý, Grillo i černá policejní holka skvělí, ale nejhustější postavou je psychopatický hubeňour Tony Lamb, který hláškuje o sto šest a bere svou práci s humorem a nadhledem, ačkoliv jeho prací je zabíjení lidí. Rozhodování mezi čtyřmi a maximem mi ulehčil zbytečně natahovaný závěr s jedním podivným zmrtvýchvstáním a ve stylu "padouch nebo hrdina, vždyť jsme jedna rodina", završený trapným otočením sanitky a posledním záběrem a la Jackie Brown. ()

Morholt

Další z pokusů přiblížit se starším tarantinovkám, který skončil někde na pů cesty a to ve všech ohledech. Dialogy, na kterých to z dobré poloviny stálo, sice měly několik dobrých sekvencí a sem tam se povedla i nějaká ta hláška jako třeba rýpnutí do Cruise, ale na povedené momenty připadlo stejné množství nudných, byť nikdy ne trapných. Akce ušla, ale co do brutality mi připadalo, že se Carnahan bojí překročit nějakou, pro mě nepochopitelnou, mez, takže pořádné krvavé řežby se divák nedočká. Navíc těch rvaček a přestřelek bylo málo. Alespoň herecky to vyšlo. Grillo baví i s tou hroznou parukou, Butlerovi drsňáci jdou a i ta třicetikilová holčina nakonec ušla. Nakonec tedy fajn jednohubka, ale režisér už má na kontě mnohem lepší kousky. 60% ()

Lacike

Oldschool béčková pecka typu Made Men aké sa dnes už netočia. Banda prehnilých a rôzne skorumpovaných zloduchov sa stretne v jednom báráku (tentoraz na policajnej stanici) a jeden druhého sa snaží odrbať. Veriť nemôžete absolútne nikomu. S výnimkou správňáckej čiernej policajtky kombinovanej s MacGyverom a westernovým Clintom Eastwoodom. Škoda, že ju neobsadili nejakou podstatne charizmatickejšou herečkou, keďže má vo filme najväčší priestor. Film má pomalší rozbeh. Prvú polovicu sa iba kecá a Carnahan nikdy nebude tak dobrý ako Tarantino alebo Ritchie, aby film utiahol dialógmi. Ale akonáhle sa na scéne objaví psychopatický zabiják s uzinou, tak sa rozpúta jak akčné tak zábavné inferno. Škoda, že tam nebolo viac takýchto infantilných postáv. Hviezdna dvojka Grillo a hlavne Butler sa pridlho držia v pozadí a zapoja sa do akcie až v závere. Čo je tiež škoda. Je to dosť nevyvážený film, ale je tam kopa scén, ktoré ma bavili. Finále je meganaťahované a ponúka asi tak 10 twistov, čo by mi bežne vadilo, ale k tomuto filmu to sedí. Naviac už pri štvrtom twiste som vedel jaký bude ten desiaty. Takže film len naplnil žánrové klišé. Je to film, ktorý má pomalší rozbeh, ale neustále graduje a finále je parádne. Zase raz po dlhej dobe USA béčko s akciou, ktorá mi dokonale sedí. Za mňa spokojnosť a Carnahan ma začína baviť. 7/10. ()

PauloZ

Naprosto pohodová oldschoolárna. Bohužel herecké duo absolutbě bez využitého potenciálu a to je obrovská škoda. Asi všichni si dovedeme představit ultimátní melu Grillo/Butler kterou jsme tu ale nedostali. ()

agentmiky

Tak našlapaný herecký ansámbl skončil bohužel docela průměrným filmem, po kterém za nějakou dobu neštěkne ani pes! Carnahan točit kvalitní filmy umí, už to mnohokrát dokázal, ale Cop Shop do kolonky vydařenějších akčních komedií patřit prostě a jednoduše nebude. Což o to, Grillo i Butler zde odvedli pořádný kus práce, jejich dialogy jsem si užíval, v tomhle ohledu bych nějaké nedostatky nehledal. Ale to tempo mě zabíjelo. První polovinu se v zásadě nestalo nic. Jakože absolutně nula věcí dokopy. Tak pomalý rozjezd jsem nepředpokládal. S nástupem "balonkáře" to začalo celkem obstojně šlapat (i humor fungoval!), ale než divák mohl zaregistrovat tuhle fajn změnu, tak film už skončil. A to zakončení jsem reálně úplně nepobral, dost otazníků zůstalo nezodpovězených. Boss Level z minulého roku vydařenější. Za mě 4,5/10 ()

Tony.cs

Právě jsem viděl policejní stanici s tím nejtupějším policejním osazenstvem. Opravdu tady blbost políbila každého. Tři zajímavé hlavní postavy, Butler bych řekl i skvělý... Ale zbytek hrozná pitomost. Carnahan to tentokrát se scénářem těžce podělal. Nechápu. ()

dyfur odpad!

.......toto nie je odpad - toto je úplna stoka...skoro všetko sa odohráva v interiéri lacného vzhľadu....dialógy také, že i mexická telenovela je proti tomu antická dráma.....akcia nič.....je to bieda, ale čo béčkovo-céčkoví herci Gerard Butler, Frank Grillo tam hrali keď toto je na hercov z oblastného amatérskeho divadla.....hnus....poznámka pre seba: toto iste už nikdy nepozeraj.Film som vymazal z filmotéky. ()

M.i.k.e

Carnahana mám rád a doposud mě nezklamal a vždycky přišel se slušným akčním kouskem,ke kterým sem se opakovaně rád vracel.Leč všechno je někdy poprvé a i když Copshop není vyloženě průser,nemyslím si,že bych to chtěl někdy vidět znova.Přitom tu byl potenciál na další nadpůrměrné akční béčko.Minimálně dvojice Butler Grillo se do podobných kusů víc než hodí.Jenže co naplat,Butler je tu docela málo a nic extra nepředvádí a to samé vlastně platí i o Grillovi.Jen s tím rozdílem,že ten je na plátně o chvilku déle.Na jejich úkor pak dostává prostor správňácká policistka,která je ovšem od samého začátku extrémně otravná a nebavila mě ani trochu...50% ()

bourec

Frank Grillo v roli Janouška, párek zabijáků a policejní stanice. Nuda to tedy nebyla, ale nějak tomu chyběla výrazná kladná postava. Ta černá policajtka ( asi lebbička) to nemohla vyvážit, A tak tupě sledujete, jak se všichni zabijou. Konec přehnanej, a navíc tyhle konce úplně nesnáším. 60%. ()

moviefreak

Skvelá štýlová jednohubka, so šialenými a poriadne charizmatickými postavami a ešte šialenejšími dialógmi. A čo vyniká najviac je réžia, Carnahan si po vydarenom malom filme Boss Level nakrútil ešte menší film. A práve tá voľnosť mu neskutočne prospieva v kreativite. Milé a poriadne krvavé prekvapenie. ()

sir-dave

Strašné béčko, to snad ani Gerard Butler neměl zapotřebí. Netušil jsem jak jde podělat film na jedno z nejotřepanějších/nejjednodušších témat. Jedna policejní stanice, pár policajtů a pár darebáků, co se snaží dostat dovnitř. Iks zpracování, dokonce i jeden vánoční díl Kobry 11 kdy Semir s Benem chrání služebnu je mnohonásobně kvalitnější. Tady hoří vše počínaje inteligenci policie. Butler, navíc v né úplně hlavní roli, nic nespasí. ()

st.jim

Copak to tu máne? Reality show o největšího idiota. Místo? Policejní stanice v městečku Blbákov. Na recepci sedí první policejní blb, který vás přivítá větou: ,,Dobrý den, pane, naše databáze mi vás ukazuje jako zločince, koukněte. Jelikož jste zločinec, tak mu tu kulku mezi oči prostě uštědříte. Další adept je policista, říkejme mu Oldřich Kaiser. Tento borec si hraje u stolu na největšího pistolníka západu… na ruskou ruletu. Když má potom poskytnout první pomoc zraněnému, tak řve: ,,bože, co mám dělat, já jsem tak nervózní”. A to bych mohl pokračovat až do aleluja. Teda kromě postavy Butlera a jeho samotného. Ten tam moc nezapadá, ten je z nich takový nejnormálnější. ()

oveckaoa

I mistr tesař se někdy utne nejhorší akční  film z Butllerovi kariéry v , kterém kdy hrál. Chlápek dá pěstí policajtce a skončí na policejní stanici mezitím policajti ohledávají rozstřílené auto a další chlápek na ně najede tak, že i on skončí na policejní stanici. Zjistí se, že jeden okradl jakési mafiány o prachy a  druhý je nasazený,  aby ho zabil  pokud jsem to dobře pochopil a samozřejmě si pro ně dojdou ti mafiáni (2 zabijáci na více nebyl rozpočet)  . Butler zde hraje třetí housle a jestli dostal 30 minut tak je to moc hlavní hrdinkou je černoška s růžově nalakovanými nehty co si zde hraje na Ramba vytahuje si kulku z těla (proč to neudělala už tehdy a ležela tam jak kus hovna nevím)  a na konci, když už vypadá na umření dokonce svede automobilovou honičku.  40 procent ()

JohnSmith

Po nápaditém Boss Levelu jsem poněkud zklamán. Říkal jsem si, že od trojice Carnahan Grillo Butler nemůže vzejít nic špatnýho. No, špatné to není, to bych lhal, ale první třetina až skoro polovina je celkem nudná a nezajímavá. Druhý zabiják je pak doslova příšerný až trapný. Grillo špatný není a Butler má prostě drsňácký charizma a tyhle role mu prostě jdou. No, možná se na to kouknu časem znovu a uvidíme. ()

Jaro.Krafcik

Suhlasim s uživatelom arsenal83, nudný výplach kde je ako tak nejaká akcia. Čierna policajtka bola odveci a Buttler už padá do slabších béčkovych filmov. Fakt škoda ho. A to som od tohto snímku ani nič velké nečakal. Nakoniec riadna bieda. 2* ()

kenkaku

Ten scénář je vážně dílo. A přitom ingredience byly ověřené a života schopné. Celá polovina filmu je zcela o ničem a neskutečně nudná. Jakmile vleze na scénu “balónkový úchyl”, sice se to rozjede, nicméně díky castingu, je projev postav neskutečně otravný a podtrhuje idiocii strážníků policejní stanice. Tam snad bylo IQ houpacího konec podmínkou pro přijetí. A neomarxisticky korektní hlavní představitelka není výjimka (kterej idiot se sám postřelí?). Kdyby alespoň druhá polovina byla pecka a závěr vyvoněnej do puntíku. Bohužel není… ()

sedm.1

Kompletní režisérská a vlastně i z valné části scenáristická tvorba Joe Carnahana mi přijde jako velice rutinní a především nevýrazná práce, která sice nikdy nesklouzla k nějakému vyloženému průseru, zároveň ale nikdy ani nepřekročila hranici průměrného zážitku a právě Copshop je toho ukázkovým příkladem. Celé to tedy má docela slušný potenciál, na čele se známými a hlavně ověřenými žánrovými jmény v ústředních rolích, dále s výraznými postavami, jednoduchou, přímočarou zápletkou odehrávající se v prostředí jedné opuštěné policejní stanice, kde se dalo roztočit pořádné akční inferno a k tomu k dispozici i poměrně slušný rozpočet, takže pro šikovného tvůrce s pořádnýma koulema prostě velmi lukrativní nabídka k vytvoření nehorázného nářezu, kdy by z oné stanice zbyly jen trosky a nepřežila by v ní ani noha. Pod rukama pana Carnahana ovšem vzniklo z valné většiny jen ukecané béčko, kde se akce dostane ke slovu v podstatě až v úplném závěru a ani při ní si postavy neodpustili si pořádně podebatovat, fakt prostě nechápu, proč má pan režisér potřebu dělat z jednoduchých filmů filmy ambiciózní, když tím dosáhne jen jediného, a to absence zábavnosti a narušení svižnosti. Navíc bych řekl, že se mu zde nepodařilo dosáhnout ani příliš kvalitní práce s napětím, atmosférou a postavami, dramatické a emoční momenty tu též nezvládl podat zrovna nejfunkčnějším způsobem a vlastně i ten Butler s Grillem tady působí dost nevýrazně a utlumeně. Ve výsledku se tak jedná o nesmyslně ukecané béčko v nenápaditě a chvílemi až otravně profesionálním zpracování, bez jediného prvku, který by celou tu podívanou dokázal alespoň nějak oživit, tudíž v rámci žánru docela slušné zklamání, a to především s ohledem na nabroušený casting a potenciál celé látky. ()

iXtr3m3

Absolútne vôbec nezdieľam sklamanie niektorých zúčastnených. Nezrovnávam to s Boss Levelom, keďže ten bol predsa o úplne niečom inom. To je ako keby som porovnával Titanic s Avatarom, ten istý režisér, ale odlišný príbeh, zasadenie, spracovanie, cielenie na publikum. Copshop mi v mnohých momentoch pripomínal pokus o takú CarnahovinoTarantinovku. Je to totiž primárne konverzačné. Jasné, dialógy majú ďaleko k dokonalosti Tarantinoviek, ale majú šmrnc, vtip, nadhľad, iróniu, sú trendy (Thor a pod.), sú tam zaujímavé postavy (Anthony brutal top psychopat) a celkovo je to fakt viac ako len feel-good štýlom spracované. 50% si to absolútne nezaslúži, ja by som to videl tak na 70-75% aspoň. Hlavná hrdinka je správne "drsná", akcia je tu "krásna", je to také iné "konverzačné" spracovanie Prepadnutia okrsku 13. Policajná stanica je spracovaná tiež fajn, casting vyšiel, fakt neviem, čo tu komu vadilo? Že to bolo viac konverzačné? To musí každý film s Butlerom a Grillom byť o globálnych hrozbách? Ja to práveže vidím na fajn oddychový snímok pre všetkých zúčastnených a krásnou čerešničkou na torte bolo viacúrovňové finále. Nič a nikto vo filme nebol vyslovene čiernobiely, každý mal nejakú tú minulosť aj svedomie, nejaký ten kódex, či boj s emóciami atď. Navyše to malo fakt slušný nadhľad v niektorých dialógoch a nebál by som sa tvrdiť, že to bolo navyše aj dosť štýlovo spracované. Hudobne to tiež bolo na úrovni, takže opakujem, nechápem to neskutočné podhodnotenie tu na ČSFD. Ale tu je možné všetko, takže si už ďalej s tým hlavu nebudem lámať. Ja dávam 75%. P.S. Pre mňa osobne to bolo ešte o niečo lepšie aj z toho dôvodu, že som včera plánovane oneskorene dopozeral Colony s Joshom Hollowayom, kde jednak hudbu robil Clinton Shorter, rovnako ako tu a aj jednu z postáv tam v jednej sérii robil Toby Huss ála Anthony, takže fajn čerešnička na torte pri sledovaní. :) ()