Star Wars: Vízie

• Česko Star Wars: Vize (viac)
USA / Japonsko / Španielsko / Veľká Británia / India / Írsko / Južná Afrika / Južná Kórea / Francúzsko, (2021–2023), 5 h 3 min (Minutáž: 13–22 min)

Kamera:

Takaši Aoki

Alison Brie, Anna Cathcart, Kyle Chandler, Jamie Chung, Jordan Fisher, Karen Fukuhara, Kimiko Glenn, Henry Golding, Joseph Gordon-Levitt, David Harbour (viac)

Táto antológia krátkych animovaných filmov z celého sveta oslavuje svet Star Wars jedinečnými objektívmi rozmanitých kultúr. (Disney+)

Recenzie používateľa muti k tomuto seriálu (13)

Star Wars: Vízie (2021)

Niektoré časti horšie, iné lepšie, dokopy priemer, asi len pre skalných SW fanúšikov ktorí majú radi aj anime a japonský štýl ()

Dvojičky (2021) (S01E03)

Myslím že z tejto série môžem kľudne preskočiť čokoľvek pod 70% na ČSFD, ()

Deviaty Jedi (2021) (S01E05)

Konečne riadny príbeh, v ktorom som sa dozvedel že meče vedia meniť farby podľa nálady majiteľa ()

Season 2 (2023) (S02)

Druhá séria určite lepšia ako tá prvá, len tak ďalej, už teraz sa teším na nové sw minútky ()

Sithka (2023) (S02E01)

Vizuál na jedničku, umelecky založená sithka parádna. Niektoré veci by si mohli tvorcovia samozrejme odpustiť aby neboli takí lacní - napríklad vzdialený pád z útesu, ktorý bude samozrejme nasledovaný scénou nábehu na kameru v plnej rýchlosti. Keulasiku ()

Škrekobesy (2023) (S02E02)

Trochu som sa bál priemernosti keď som videl miestne modré čísla. Avšak dostal som plnohodnotný diel, ktorý mi v niečom pripomínal tower of God, túžba po niečom viac ()

Vo hviezdach (2023) (S02E03)

Podobne ako tomik, aj ja som skôr chválil kvality impéria pri rozvoji miestneho priemyslu 😺 ()

Som tvoja matka (2023) (S02E04)

Čistý priemer, ide sa ďalej ()

Cesta k temnej hlave (2023) (S02E05)

Snaha o naverbovanie nového Sitha ide beyond the limits ()

Špiónska tanečnica (2023) (S02E06)

Dráma na tému Matka a dcéra, koniec je fakt zaujímavý ()

Golackí banditi (2023) (S02E07)

Indický star wars, prečo nie 🤷 ()

Jama (2023) (S02E08)

Dark sith rising, aneb použi a zahod ()

Aauina pieseň (2023) (S02E09)

Náhodou veľmi pekný diel, príbeh o prebudení nového Jedi, prevedenie výborné, ale tí maňáskovia už boli trošku dosť odveci 😁 ()

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023