DJ_bart

Mytologie Star Wars univerza společně s širokou paletou animačních stylů [kde dominuje moje milované stop-motion] je kombinace, o který jsem nevěděl, že potřebuju.... druhá série antologie Star Wars: Visions dokazuje, že Hvězdoválečný kánon je galaxií neomezených možností – a to se týká jak samotných příběhů, tak kreativity. Škoda jen té krátké stopáže. ()

Aurus

7/10. Abych řekl pravdu tak sem vůbec nevěděl že má vzniknout druhá série. Já se to doslova dozvěděl 2. týdny předtím než to mělo vyjít a abych řekl pravdu tak sem od toho nic nečekal a nakonec z toho vyšla fajn série. První série je průměrná ae tahle je mnohem lepší a já nechápu jak se jim to povedlo. Doporučuji. ()

Juraxin

A máme tu nové star wars visions.po návrate star wars visions som sa veľmi tešil lebo mi tento projekt prišiel veľmi dobrý nápad. A musím priznať že druhá séria sa im podarila ešte viac. Znázorňuje tu iný štýl anime s ktorým veľa ľudí v mojom okolí malý problémy ale mne sa to veľmi páčilo. Musím uznať že animačné štúdia tu odviedli kus dobrej práce. Znázorňujú tu variabilnosť tém. Zobrazuje tu nové planéty, ako aj poňatie sily a mnoho iných myšlienok. Každý diel tu niečím iným vyniká ako napríklad zobrazuje silu pomocou farieb, malieb a obrazov, znázorňuje sa tu rovnováha temné a svetlej sily a ako aj silu prevedením do zvuku, hlasu a piesne. Príbehy sú veľmi variabilné mapujú príbehy jedi a sithov ako aj obyčajných ľudí ktorý túžia sa zapísať do dejín star wars alebo tužia po lepšej životnej úrovni. Z týchto príbehou je strašne cítiť kultúra Japonska, Kórei a Afriky. Všetky tieto diely spojuje úžasná animácia, skvelý príbeh a vášeň k umeniu. Druhé visions ukazuje neskutočne star wars ktoré chce každý vidieť, príbeh neskutočných možnosti 10/10. ()

7Filip7

7,5/10. O hodně velké zlepšení o proti první sérii. Není tady ani jedna z devíti epizod, u které byste se nudili. Samozřejmě že je tu pár epizod, které jsou průměrné, ale žádná není špatná. Upustilo se od dědinských epizod a místo toho jsme dostali velmi dobré, akční, temné a někdy i trochu hororovější epizody. Taky znovu musím pochválit ten úžasný vyzuál a různé styly animací. V tomto směru to nemá chybu. Nejlepší epizoda - Journey to the Dark Head. ()

LizianShaw

Ve výsledku mě druhá série opět překvapila, protože je zdejší hodnocení epizod dost nízké, ale abych opravdu řekl, že se mi některé epizody nelíbily, tak to bych řekl pouze u třetí a čtvrté epizody. Začínáme úvodní epizodou, která definitivně překvapí svojí nádhernou animací, která mi připadá téměř totožná se stylem současných Spider-Verse filmů. U dalších epizod už se mi extrémně zamlouvá, že ne vždycky mají happy end, což je pro Star Wars poměrně netypické, když každý druhý film na vás háže nějaké kecy o naději, zatímco tady hrdinové klidně najednou umírají, či to pro ně jiným způsobem nevypadá růžově. Za shlédnutí určitě stojí Sith, Screecher's Reach, Spy Dancer (přesně takový bojový styl bych u SW ocenil, kdy už mě pomalu začínají unavovat lightsabery a pew pew bitvy, využítí lan a látky - to je prostě dokonalost a masivný vizuální potenciál) a Aau's Song, který má snad tu nejroztomilejší animaci, co jsem kdy viděl. Zkrátka jestli by to takto pokračovalo, tak bych byl pro dalších pět sérií, protože je to důkaz, že i menší scénáristi, mohou vymyslet hluboké příběhy, které mnohdy v jistých ohledech překonají i celovečerní film. Možná tak mě štvalo, že se často objevuje koncept "malé roztomilé děcko, zničehonic objeví sílu, a bez jakéhokoliv tréninku zachrání svět/porazí ultra-silného padoucha... ne, že by se to teda neobjevilo ani v jedné trilogii :)). Ale jinak je to skvost. ()