Star Wars: Vízie - Season 2 (2023) (séria)

Cesta k temnej hlave (S02E05)

(epizóda)
  • Česko Cesta k temné hlavě (viac)
USA / Japonsko / Španielsko / Veľká Británia / India / Írsko / Južná Afrika / Južná Kórea / Francúzsko, 2023, 21 min

Optimistická mechanička a sklamaný Jedi vytvárajú tím v zúfalej snahe zvrátiť priebeh vojny. Zlovestné sily sú im v pätách. (Disney+)

Algernons

Dokonalost! Tady se mi autoři přesně trefili do vkusu. Takhle jsme si přesně představoval ultimátní Star Wars seriál, kdyby to bylo více než jeden díl. Skvěle vystavěné postavy, témata, úžasná animace, zasazení a styl. Prostě dokonalost. ()

tomik99

Tentokrát se vsadilo na klasický příběh, kdy Jedi je sváděn temnou stranou Síly. No, řekněme si narovinu, že šlo o nejlepší epizodu, jakou Visions nabídli. Trochu je ale smůla, že se musí vynořit se známou a stále nezajedlou zápletkou, která ještě nějaký čas baví a bavit bude. Chtělo by to ale své vlastní příběhy, vždyť o tom Visions přece jsou, ne? ()

Juraxin

Zobrazuje príbeh star wars ,ktorý by kľudne mohol byť canonom.Je to príbeh na ,ktorý fanúšici star wars čakali dlho. Boj jedajov a sithov.Je to omnoho osobnejšia story. Príbeh je bohatý skvelou animáciou, réžiou, epickými súbojmi, skratke nám ukazujú všetko to čo sme už dávno chceli vidieť 10/10. ()