Ja som Groot

Malý stromový výrostek Groot se vrací v druhé řadě seriálu „Já jsem Groot“. Dospívající Groot objevuje vesmír a cestuje i za jeho hranice na palubách kosmických plavidel Strážců. Střetne se tváří s novými barvitými bytostmi, prozkoumá nová prostředí a přitom zjistí, že není rando strkat nosík tam, kam ho strkat nemá. (Disney+)

Timak

Nejsem fanoušek malého a roztomilého Groota, mám raději jeho dospělou verzi z jedničky, ale tohle se dá. Je to krátký, takže neomrzí. Hodnocení jednotlivých epizod: E1: slabý E2: dobrý E3: trapný E4: pobavilo E5: ok ()

JohnSmith

Ptám se, proč??? Groota mám rád, ale dát mu samostatný seriál,byť o petiminutovych epizodách,které jsou vlastně o ničem a pouze staví na Grootově roztomilosti, je naprosto mimo mísu. Možná vhodné pro děti do osmi let. ()

drackula

Jednohubky na ktorých sme sa zo synom zabavili, ale samozrejme, žiadna extra veľká pridaná hodnota tu nie je. Účel to ale splnilo, takže spokojnosť. Disney plus 70% ()

kenkaku

Čekal jsem něco ve stylu kraťasů se Scratem. No spletl jsem se. Co mě pobavilo je přetáčení úvodního Marvel jinglu (které jsem začal poprvé přetáčet ve stejné chvíli jako Groot :)), co mě doslova nasralo je délka závěrečných titulků u každé epizody cca 2,5 minuty. Tedy regulérně polovina stopáže epizody. Dál zábavnost... Obrovský rozdíl v epizodách. Je znát, že nápady prostě nebyly. Forma převálcovala obsah. Více u jednotlivých epizod. ()

Melios

Až na posledný diel sa nejedná o nič, čo by aj pre fanúšikov Strážcov Galaxie stálo za zmienku. Ako áno, zasmejete sa tak či onak, no až na posledný Grootov výstrelok vám tento krátkometrážny seriál nič okrem fan-servisu a večne roztomilého Groota, ktorého roztomilosť je jediná vec, čo celý počin ťahá hore, vlastne ani neponúkne. Overall, priemer. Na zabitie času OK. ()

Soweek

Pro 2 letého a 5 letého kluka naprosto famózní kraťasy recyklované snad už 20x. Jediný problém je, že to je opravdu hodně krátké. ()

Maynard.

Je to sice už půl roku starý, ale dostalo se to ke mně až teďka. Je to taková malinkatá předzvěst Strážců galaxie 3. Upřímně teda doufám, že tenhle díl bude ve stejný kvalitě jako první dva díly. A né, že se to bude potápět stejně jako většina novejch Marvelů. Groot je srandovní prcek, kterej je ještě navíc roztomilej. ()

Aurus

5/10. Jedná se o průměrný seriál který si ale každý dokáže alespoň trochu užít. Příběh je docela ok, postavy jsou docela sympatické, hudba je dobrá, akce tu je povedená, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je docela dobrá. ()

TheSpearCZ

Jak je to krátké, tak se na to kouká dobře, tady mi nesedla vyloženě jen třetí epizoda, ale když má dvě minuty a hned se jde na další (lepší) blbůstku, tak je to člověku jedno. Poslední dva dílečky jsou nejlepší. I AM GROOT. /65%/ ()

Bozvav

Zábavná a výborně naanimovaná blbinka, která vytěžuje maximum z roztomilé postavičky malého Groota. Děti musí šílet a pobaví se i dospělí.  Za mne po dlouhé době slušná Marvelovka. Dávám plný počet. ()

B.Wilde

Vážně má každý díl jen pět minut a z toho jsou ještě dvě minuty titulky? Je to fakt škoda, protože Groot je super postava a chtělo by to trochu delší stopáž nebo více dílů. Zase na druhou stranu musím říct, že to byla příjemná jednohubka. Nejlepší byl závěrečný díl. ()

Pichloza

Fajn blbost na jedno shlédnutí, která vás má nálakat na kupování předmětů jako hraček nebo školních potřeb s Grootem. Je to fajn, ale osobně si myslím že jde zatím o nejhorší MCU seriál. ()

Davidkkk

Je to krátký, je to okay. Grootovo „I Am Groot“ už mě trošku sere a platí pravidlo opakovanýho vtipu. Pohodová pětadvacetiminutovka, která vždy groteskně skončí a neurazí. 6/10 ()

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

Srpen se ponese v duchu velkých premiér