Dívka se po přestěhování do nového města stane svědkyní bizarní vraždy na večírku, kterého se zúčastní. Navíc začne mít podivné vize a nezvyklé touhy. (Netflix)

Hexx

Norové to zase dokázali! Zatraceně parádní filmařina! Žádný hluchý místa, žádný nudný zbytečný momenty. Děj plyne přirozeně s touhou přifařit diváka ještě víc k sedačce než je obvyklé. BRAVO! Rozhodně jeden z nejlepších, né-li nejlepší vlkodlačí film všech dob. Celkové hodnocení tady, to tedy zhola nechápu, ale to už je poměrně standardní záležitost. Tak co byste teda už chtěli víc kromě zlatého vibrátoru na patřičných místech!? ()

jakubkoo

Najdôležitejšie je nepozerať tento film s anglickým dabingom, to je niečo nepočúvateľné... V podstate aj nepozerateľné. Veľmi slabý scenár aj herci, dievčaťu sa zmení farba očí ale nikto ani len krátky komentár typu hej dcéra moja, veď ty máš dvojaké oči.... no nič. Ok nevadí. Celkom rýchlo to vyeskalovalo v premenu na vlkodlaka  a na konci matka bez emócii bola už len čerešnička na torte, takisto ako v polke matka po nájdení mŕtvej dcéry ledva plače. 1 hviezda za snahu. ()

invisigoth

Filmy o vlkodlacích mám rád, ale tohle se zrovna nepovedlo. Nuda, šeď, nic moc se neděje, když už nějaká akce je, tak nic moc a povětšinou úplně mimo kameru. Digitální vlk asi dobrý, neurazí, nenadchne. Hlavní postava je za mě otravná blbka, který jsem snad i přál, aby to už měla rychle za sebou. Korunu tomu dodal konec, kde si jakýsi starý mentor ze začátku filmu, chvástající se, že o těchto potvorách ví první poslední, myslí, že to stvoření je tak blbý, že se nechá přejet autem. Hm, nenechalo a po zásluze si ho pro něho přišlo a opět tak trochu mimo záběr. Naštěstí není film moc dlouhý, ale i tak to bylo utrpení to dokoukat do konce. Za mě teda ne a du si pustit Vlka s Nicholsonem, abych si spravil chuť. ()

Hugho

Not great, not terrible, but not good.  Nevyužitá mytologická linka (škoda!), lacná produkcia, slabá práca s napätím a odfláknutý scenár urobili zo sľubnej témy ľahko dementnú policajnú akadémiu. Ak to mal byť horor, tak dosť nudný, ak socio štúdia o rodinných vzťahoch, tak to malo vyzerať ináč. SPOJLER - Zaujal snáď len otvorený koniec, kde to vyzerá, že matka si dcéru vlkodlačicu nakoniec nezastrelila a nejaké ďalšie straty na životoch ju netrápili. ()

Zaks

Miesto tohto nepodarku by ma viac zaujímalo rozvinutie strohého úvodu s vikingami. Retardované moderné postavy neboli ničím zaujímavé a toľko hlúpostí pokope, som od Nórov naozaj nepotreboval vidieť. Posledný Trol bol ešte horší film, ale tento sa mu v debilite veľmi podobá. ()

HomerKubesh

Problém je v očekávání. Norský film o vlkodlacích přece musí být něco extra... není, škoda. Standard, co mě neurazí. Nejlepší film o vlkodlacích je stejně Harry Potter a vězeń z Azkabanu:) ()

pistabaci

Vikingský plienitelia vo francúzsku ujebali z kláštora samotného vlkolaka a ten si teraz chodí po nórskych horách a zabíja, avšak občas kúsne tak, že obeť sa začne meniť a to sa stane aj teraz a schytá to mladá slečna, síce trvá než sa vlk objaví, keďže CGi nevyzerá najlepšie, ale ani najhoršie a krvavosť je tam tiež fajn, záver taký celkom zaujímavý a možno, že robia otvorený koniec na pokračovanie. ()

lineker

Kupodivu mne to sedlo. I když vím, banální, téměř dětský přiběh o dívce, která měla prostě pecháčka při setkání s tvorem, kterého z Normandie nevědomky propašovali její praprapraprapředci. Asi jsem měl prostě na severské, rodiné hororové fantasy tu správnou náladu. ()

Mr.HahaHihi

Nemá to nic. Nudný děj, nudné postavy (snad kromě veterináře, ten jako jediný funguje) nevyužité norské prostředí, akční scény a nebo nedej bože hororové s nějakou atmosférou totálně v záporu. ()

Mylan_ek

BUDU SPOILEROVAT BACHA!!!! Až do skoro konce se jednalo o koukatelné vlkodlačí béčko.  Ale tolik chyb a otázek..... Kdyby ten konec nebyl podobný již natočenému filmu s vlkodlaky tak by to bylo super. Ségra ségře neublíží... Trošku nechápu podstatu proč jedna ze sester je hluchoněmá ve filmu to ničim nepomáhá. Teď k ději -Ten šerif byl nejspíš taky pokousán takže jeho odpojení od přístrojů beru pozitivně co pomáhá ději. 1. otázka byl ten "1." Vlkodlak, ten co zabil tu holku na začátku nebo za tich "1000" let je jen následník linie?  2. otázka "otec rodiny" nabourá a prostě proč mu teče z ruky krev taky byl pokousán ve scéně kde použil tu lampu nebo...? Nerozumim proč krvácí z ruky. 3.Otázka matka policajtka je taky pokousaná a dokonce je to i v záběru..... Proč nezabije tím pádem sama sebe, když to ví....  a bude další vlkodlak..? ()