Brad Pitt je na čele skupiny nájomných vrahov s najrôznejšími schopnosťami a kreatívnymi spôsobmi ako pripraviť jeden druhého o život. Ich jednotlivé úlohy sú prepojené, no zároveň dýchajú jeden druhému na krk. A to všetko na pozadí nezastaviteľnej nonstop jazdy naprieč Japonskom. (Itafilm)

Tomas.Abi

Mašinka Tomáš. Nejsilnější poselství z celého filmu. Tak takto jsem se už dlouho nepobavil a po delší době jsem si nepustil film v krátkém sledu 3x, abych si užil každý detail. Zábavná, násilná, krvavá smršť s komediálními prvky, kde se slovem fuck and bitch rozhodně nešetří. Odkazy na popkulturu doplněné skvělou hudbou. Ovšem kdyby to nebylo tak parádně odvyprávěno, postavy neměly svou zajímavou a v pravou chvíli odvyprávěnou  backstory, tak by tento koktejl nefungoval, a nejen postavy, ale i věci. Každá postava je naprosto geniální, bravurně zahraná, takže casting dopadl na výbornou. Dialogy i když jsou skvělé, nejsou zas až tak propracované, jako od Tarantina (mnoho  lidí tento film k Tarantinovce přirovnává, ale násilí a mnoho  barev můžeme vidět ve více filmech), ale struktura vyprávění se mu poměrně blíží, takže chápu tendenci Bullet train přirovnat k filmům ze série Kill Bill  od výše zmíněného autora. Tento film není rozhodně pro každého, ale ten kdo má tento žánr rád si ho užije a rád se k němu vrátí. 8/10 ()

Kritickej

6/10 Další z filmů, co se zoufale snaží být cool. Občas mu to vychází, ale občas je i pekelně otravnej. Psát zábavné dialogy o ničem umí pěkně Tarantino, tady se to ale úplně nedaří. Současně doporučuji nebrat si do tohohle vlaku mozek, nebo proboha jakkoliv přemýšlet nad dějem. ()

gogo77

5/10... co vsetko sa stane pocas jednej cesty vlakom z Tokia do Kioto a kolko mrtvych ludi za sebou este najomny vrah Brad Pitt za sebou zanecha? ... filmova akcna komedia v style KILL BILL a obcas aj Deaspoola s naozaj hviezdnym obsadenim Vas prenesie do sveta samurajov a japonskej mafie ... sofistikovanemu zabijaniu pomocou jedovatych hadov a neustalych prestrihov kde a kedy sa hlavne postavy stretli so svojimi protivnikmi v minulosti ... bolo to zabavne ale neskutocne plytke     ... za zmienku este stoji najumelejsia a najnapichanejsia zena Hollywoodu - Sandra Bullock ktorej povestna krasa je uz uplnou minulostou ()

Rebel24

Brad Pitt mal naposledy takto divácky silné filmy v rade 15 rokov dozadu. Svoje postavy hra s ľahkosťou, charizmou a nadhľadom, v okamihu si vie získať diváka, tento typ talentu na takej vysokej úrovni ma napr Robert Downey Jr. a Johnny Depp. Ale áni on sám neutiahne celý film, ak je postavený na efekt. David Leitch tak dlho kombinoval vzťahy, postavy, akciu, úmrtia, zmŕtvychvstania až sa domotal. Celý dej postavil na paradoxe a ten vie výborne fungovať, no nie ako omalovanka 5x videneho. Film Bullet Train ma výborný rozjazd zo stanice, ale ako postupuje z rýchlika sa stane osobak a v zavere si divák povie, že to mohol ísť rovno bicyklom. Nebyť Brada Pitta ide o úplný priemer (tentokrát na imdb oveľa reálnejšie hodnotenie než tu). 65% ()

Film2

Strašne sa to snaží byť ako Kill Bill. Ale bohužiaľ toto moc nevyšlo, absolútne sa to nechytá, film je to dosť priemerný, nechápem tomu vysokému hodnoteniu ktoré ma donútilo film pozrieť. Všetko tam bolo strašne nasilu robené. Pri každej scéne hudba ktorá stála za prd, postavy absolútne nezaujímavé a humor bol dosť nasilu. Viac ako 50% by som tomu určite nedal, aj to je ešte veľa ()

TheSecond0ne

Co dodat než jen, akční a s komickými prvky propracovaná masáž očních a ušních vjemů, které kultivují nynější filmový vesmír bez hodnot a kvality. Pitt klasicky předvádí to nejlepší, co dovede a jeho spektákl doprovází skvěle dosazení herci. Příběh a zpracování je dostatečně vytvořené pro stereotyp znuděného amerického sledujícího s mísou popcornu. Žádný překombinovaný akční film, ovšem slušně propracované zápletky a konečné propojení překvapí. Jedinou černou skvrnkou je pro mne nevyužití potenciálu všech herců, konkrétně Logana Lermana, potažmo Sandry Bullock. Duo zabijáků hrající si s mašinkovými stereotypy ozvláštní příjemně koncovku filmu. Závěr je trochu přepálený a technicky nedokonalý. Ovšem zábava na místě a kvalita taktéž. Solidních 4/5, reality 3.75/5 ()

StanleyVanH

Vtipný, akční, prostě jen ve vlaku ale dobrý. Jen ta Sandra na konci s dvěma tuny sajrajtu na xichtě, tak to si mohly tvůrci odpustit, nebo jí nechat více na přírodno. ()

Milo384

Skvělá akční jízda. Dost dobře je vymyšleno, co se vše děje postavě B. Pitta a proč. Funguje i humor. Pobavilo. Přemýšlel jsem i nad plným počtem hvězd. ()

flyer.nick

Akční a vtipná jízda nejrychlejším vlakem. Spousta zvratů a spousta krve. Působí to celé hodně promyšleně, ale občas to tak není. I tak ale super podívaná. ()

Andy.222

Nejdříve chci říct - není to že bych se nebavil!! Většina herců prokázala překvapivě velký komediální talent, celé je to správně ztřeštěné a přepálené... No jak pravil klasik, cokoliv se řekne před oním "ALE" je zbytečné poslouchat. Problém tu mám s příběhem. Jsou tu jisté náznaky spoilerů, ale budu se snažit je omezit. V první řadě mi vadí, že v podstatě do půlky filmu není nijak naznačeno že jsou všichni nějakým způsobem spojení a že bychom se na to měli soustředit a hádat. Díky tomu na mě toto odhalení nemělo v podstatě žádný dopad. A přitom jako nápad to vlastně nebylo tak špatné. Další problém mám s hlavním protagonistou. Kdyby dostal na začátku třeba dvouminutovou montáž s jeho předchozími úkoly, kde všichni umírají ála John Wick, asi by mi přišly vtipnější ty jeho hlášky s neviditelnou zdí a snaha nezabíjet. Věřím že i téma smůly/štěstí se dalo vytěžit klidně ještě více do absurdna. Můj verdikt tedy zní: slušný počin avšak nedochucený. ()

charles3

Relativně sofistikovaná akčně-komediální šaráda, svým stylem částečně připomínající předchozí Pittovy filmy Mexičan, Mr. & Mrs. Smith nebo Po přečtení spalte, případně obě společné tarantinovky. Bavil jsem se dobře, potěšila i camea Z.Beetz, Ch.Tatuma, R.Reynoldse a S.Bullockové. ()

mammutcz

Sorry, ale mi to připadalo jako parodie na Kill Billa inspirovaného Vraždou v Orient expresu. Taková pěkná slátanina. Ale pravdou je, že Deadpool 2 Davida Leitche taky nemusím ;-) ()

13Maty13

"Všechno, co jsem se naučili o lidech, jsem se naučil od Mašinky Tomáše."     /// Teď mě dost mrzí, že jsem si to nechal utéct v kině. Parádní, našlapaná, vtipná akční komedie. Všechny postavy mě bavili, obzvlášť ovocný duo. Zkrátka kdo má rád vtipný a ujetý akčňáky, tak to je film pro něj!    / Hodnocení: 9/10. ()

Jakub.Holien

Čekal jsem další John Wick píč****u a nakonec jsem byl mile překvapen. Časté skákání v čase a flashbacky by tam nemusely být, ale zase nebyly tak prominentní, pouze pro ukázání backgroundu postav. Ve výsledku jsem si tenhle film užil více než ze schodů se kutálejícího Johna Wicka 4... Prosím více takových šíleností :D PS: Znělka "Kill me Pretty" je fakt dobrá :D A vůbec mi nevadil konec, který se lehce upustil a... no podívejte se na to sami :D Vražda v Orient expresu na drogách :D ()

motyka52

Nevím vlastně, co jsem to viděl, ale vím, že mě to bavilo celou dobu. Mix Johna Wicka, Raidu a Šimona a Matouše v barevném balení, které si ze sebe dělá prdel od začátku do konce. Všechny zúčastněné to navíc evidentně bavilo taky. Na to, aby to bylo na pět hvězd, je to sice až příliš velká blbost, ale sakra kdyby všechny blbosti byly takovéhle! ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch