Scrubs: Doktůrci

USA, (2001–2010), 66 h 26 min (Minutáž: 20–28 min)

Tvorcovia:

Bill Lawrence

Zach Braff, Sarah Chalke, Donald Faison, Judy Reyes, Ken Jenkins, John C. McGinley, Neil Flynn, Christa Miller, Sam Lloyd, Aloma Wright, Robert Maschio (viac)

Mladý doktor John „JD“ Dorian si hned v první pracovní den ve fakultní nemocnici Sacred Heart uvědomí, že ho ani dlouhá léta na lékařské fakultě nepřipravila na střet s realitou. Tváří tvář svérázným pacientům se cítí bezradný, ostatní lékaři ho urážejí a znepříjemnit život se mu snaží i zlomyslný údržbář. JD si dokonce není jistý, jestli tenhle chlapík není jen výplodem jeho bujné představivosti. Zato jeho nejlepší kamarád a spolubydlící – chirurgický praktikant Chris Turk – je přesný opak a mezi elitářské kolegy snadno zapadne. A pak je tu ještě krásná mladinká doktorka Elliot Reidová, která Johnovi padne do oka. Na tři začátečníky dohlížejí přísný a občas zákeřný primář Bob Kelso, pohledná vrchní sestra Carla Espinosová a mrzutý doktor Perry Cox, jemuž však v skrytu duše na svěřencích záleží. Cox se postará o většinu vtipných situací. JD každou epizodu komentuje jako vypravěč. Slyšíme jeho úvahy a surrealitu seriálu dodávají momenty, kdy se dostaneme přímo do jeho hlavy. Hrdinové zažívají lásky a problémy, musejí čelit rodinným povinnostem, nekonečnému papírování a neustálému proudu pacientů. V nemocnici plné nevypočitatelných existencí není o zábavu nouze, i když se občas mísí s tragickými situacemi, které k životu zkrátka patří. (oficiálny text distribútora)

Pilinka

OPRAVDU (re-re-re-re-realy) největší chybou tohohle seriálu je, že jsem to dokoukal všech 8 seríí !!! Nevim, že jsem to vydržel ... ()

nemesis333

Veľmi kvalitný comedy seriál z lekárskeho prostredia. Na každej epizóde sa neuveriteľne nasmejem a o to mi ide. JD-ho hlava je najlepšia. 100% ()

cunicekb

Naprosto souhlasím s tulrikou, to jsme přesně my :) Ještě bych doplnila - nejpřesnější seriál o zdravotnickém cynismu a zároveň citlivé duši zdravotníka :) ()

Frca

3 nejlepší seriály- 1. Přátelé,2Jak jsem poznal vaší matku a po pár epizodáchi se na třetí místo mého žebříčku dere John Dorian, mí 2 oblíbení psychopati: Bob Kelso a Údržbář, pohodář Turk, trochu švihlá Elliot ale hlavně ( aspoň podle mě ten největší borec že všech) sarkastický a v jednom kuse hláškující doktor Perry Cox(toho si prostě nemůžete neoblíbit) ,jeho brutální bejvalka Jordan (Ta pro mě vždy bude Ellie z Města žen :DD) Samozřejmě jsem velký cvok do FRIENDS a již zmíněného Města žen , takže se hodně těším až se seriálem mihne Dr. Madoxová (Courtney Cox) A zakončím hádankou. Má to dva palce a ignoruje tě to. Co je to? Bob Kelso. Jak se vede? ()

TylerDurden

První série za 5*. Uvidíme jestli si mé hodnocení tenhle doktorský sitcom udrží. Tak právě koukám na devátou "sérii". Musím uznat, že až do konce (osmá série) si seriál udržel hodně vysokou úroveň, o které si například HIMYM může nechat jen zdát a já si všechny postavy zamiloval, ale ten říkajíc spinoff mi vážně nesedl. Když JD odcházel na konci osmé řady z nemocnice věděl jsem, že to bude na nic a je to tak. Pro mě seriál končí osmou sérií. ()

camperiqk

Zkoukl jsem pár dílů a můžu uznat že je to jen další Americký sitcom...Takže na 5 hvězd. Ze začátku mi to krapet připomínalo "My name is earl", ale za zhlédnutí všech 9 sérií to vážně stojí... ()

mata77

Na môj vkus tam je až príliš veľa záchodového humoru. Občas sa to síce tvári duchaplne a hlášky sú akože vybafnuté premyslene, občas cítiť dokonca snahu o inteligentný humor. Na mňa to ale neúčinkovalo, skôr mi to prišlo trápne. ()

hoffman.jan

Boží. Každé postavě dokonale sedí její charakter, scénář každé epizody je originální a vtipný, navíc kombinace absurdně vtipných situací se skutečnými traumatickými zážitky ze života je velmi povedená. A to nemluvím o tom, že tu !konečně! není žádný umělý smích. Zasloužilo by si to více než 82%. ()

LadyBirdx

U žádného seriálu sem se nenasmála tak jak u Scrubs.. Nejlepší postava samozřejmě údržbář a Bob Kelso.. Když nepočítám poslední sérii, tak na zasmátí je to luxusní ()

chrchel

Po už asi 4. zhlédnutí tohoto seriálu za poslední rok musím přiznat, že jsem asi trochu nekritický fanoušek. A kdybych mohl, dám tomu 6*. Takovej sitcom už nikdy nikdo nenatočí! ()

Slam7

Víc sarkastickejch hlášek nikde jinde nenajdete...a hlavně si dokážou dělat prdel ze smrti a hnusnejch nemocí, ale takovou "zdravou" prdel. Je to fakt supr seriál!!! ()

Hruskovice

8. série dokoukána 11.1.2015, Nejkrásnější na takových to seriálech je když vám přirostou postavy k srdci a pak se v posledním díle se vším rozloučíte. Nevím jak dlouho mě to trvalo něž jsem to shlédnul celé, ale bylo to určitě pár měsíců. Díky tomuto skvělému komediálnímu seriálu jsem se smál, řechtal, přímo brečel smíchy i když jsem měl blbé nálady. Za mě 5,25/5. (Nejoblíbenější postavy Údržbář, Ted a JD.) ()

ellessar01

Jeden z tech serialu, na ktere muzu koukat furt dokola a proste me to bavi furt...s jedinou drobnou vyjimkou a to, ze posledni serie se nestala a neexistuje. Totalni srdcovka ()

The IT Crowd dostane americký remake

The IT Crowd dostane americký remake