Lavi ide z jedného problému do druhého: jeho život plný divokých večierkov, rýchlych aút, ľahko odetých žien a milovaného futbalu sa zvrtne priam neuveriteľne. V svadobný deň zistí, že je otcom...Neprísť o svoju čerstvú manželku, postarať sa o syna,o ktorom ani netušil, uskutočniť prestup snov z TJ Vyšehrad vyššie – toto všetko sa od Laviho očakáva. Lavi sa nevzdáva, je síce stále ten istý „bývalý sparťanský“ hráč, tak trochu magor a šialenec, ale má na to!!! Neuchopiteľnému Lavimu (Jakub Štáfek) pomáha aj super schopný agent Jarda (Jakub Prachař) a nekonečnú podporu má v svojej „duty free“ priateľke–manželke Lucii (Šárka Vaculíková). (Magic Box)

Master19

Možná to bude znít divně, ale tohle je herecký koncert Jakuba Štáfka. Výborná je široká paleta humoru od fekálního, přes nekorektní, sportovní atd. atd. Nevím proč, je to hrozná blbost, ale z nějakého důvodu mě to bavilo. Jo, a Vojtaanova muzika k tomu sedí. ()

Sany33

Príbeh: Levi si musí trocha vstúpiť do svedomia a zmeniť voj život. Zistenie že je otcom ho môže napraviť ale aj nemusí. Herecké obsadenie: Jakub Štáfek  si rolu rozmaznaného trocha retardovaného futbalistu Leviho zahral už v úspešnom seriály. Tu ale bolo treba utiahnuť celovečený film a s miernymi komplikáciami sa mu to celkom podarilo.  Prevedenie: Seriál som nevidel ale film pripomínal nízko nákladovú českú komédiu na štýl "Kameňák" akurát zasadenú do atraktívnejšieho futbalového prostredia. Pocity: Príbeh retardovaného futbalistu, ktorému sa narodil vysokointeigentný syn. Kvôli ktorému sa rozhodne zmeniť svoj život . Kontrast celkom dobrý. Humor je maximálne zaostalí ale občas mi kútik vystrelil. Na jedno pozretie ideálna záležitosť k doobedňajšiemu uparovaniu bytu. Pridaná hodnota: Forest Gump z českých futbalových ihrísk. 43% ()

lykan9

Vyšehrad: Fylm je trapná a místy nechutná komedie, ale prostě to funguje. Místy jsem se tlemil tak, že jsem nemohl popadnout ani dech. Štáfek prostě trefil do černýho a povedl se mu "majstrštyk", který nezapadne ani časem. Na plný počet to sice není, ale i tak je tahle komedie skvělá. ()

dragon94

Vlastně úplně to samé co už jsme jednou viděli v seriálu. Bohužel se nekoná vůbec žádné překvapení a těch opravdu povedených scének či vtipů je zde minimum. Z podprůměru to nahoru tahá akorát Laviho syn, který do těch zrecyklovaných scének přináší alespoň trošku svěží vítr. Tři tygři se mi líbili o dost více. Hodně slabé 3* 48% ()

JohnSmith

Seriál jsem sice neviděl, ale u filmu jsem se moc bavil. Lavi je tak blbej až je to geniální. Parádní exkurze do českého fotbalu a výborný Štáfek ()

ghatos

Málo fotbalového světa⚽, hodně keců o mrd*ní a levných předpokládaných vtipů🤷. Nic promyšleného, fanouškovského nebo přitažlivého. 43%. ()

vyfuk

Jako proč ne. Občas jsem se zasmál. Občas to byl bizár. Kdybych byl větší fotbalový fanda, tak asi osloví víc. Super obsazení. ()

jefff

Je to dobře natočená komedie, která je fajn hlavně proto, že je originální a jiná, než tuny rom-komů, které jsou většinou krutě stupidní. Má to chyby, ale funguje to a hlavně baví. Dvojka doufám bude?! ()

Hollohlaway

Jsem si celkem jistej, že kdyby se to neodehrávalo v prostředí fotbalu, tak by sledovat takovýho dementa bylo k nevydržení. Někdy je to fakt bída plná infantilní a fekální trapnosti. Naštěstí je i dost vtipů solidních, obsazeno je to velice slušně a sportovní camea pobaví. Ten kluk je navíc bombarďák co to dost táhne, takže i když je zápletka prostinká, je to ve výsledku zábavná věc. Naštěstí si to taky na nic víc nehraje, což je v českém filmu poměrně osvěžující. ()

Anet21

⚪A ževraj Slnko, seno je primitívna zábava. Popri tomto dielku je aj tá ,,Škopkovic trilógia" niečo ako geniálna kritika dedinskej spoločnosti.⚪Neskutočne prízemné, samoúčelné nadávky, len, aby boli postavy, ako sa na Slovensku hovorí ,,relatable," humor otrasne fekálny a snáď ešte horší ako od tej ostravskej tigrovskej bandy, a to už je čo povedať. Áno, humor je subjektívny, ale vtipom typu ,,tlačenie fekálie na záchode, orálny sex za jazdy" a i. sa snáď už nezasmeje ani pubertálne decko.⚪Štáfek ako postava vyslovene na lakeť do spánku, i ostatné postavy sú tak nesympatické, až to bolí. A neprimýšľať si žiadne parafrázy, že to je tak naschvál a tvorcovia si robia srandu z futbalovej brandže, uplácania, rodinkárstva, ,,povolania syn" atď. Lebo nerobia.⚪Buranstvo level prvá liga. Tak hlavne, že to doslova zbúralo české kiná a tu je to z nejakého dôvodu v červených číslach.⚪ ()

blackkocour

Fotbal je nejoblíbenější sport na světě. To je asi stejně zajímavá informace pro toho, kdo fotbalu a obecně sportu neholduje. Asi nejlíp to řekl náš učitel chemie, že fotbal je hra, kde se banda čuráků honí za kulatým nesmyslem.. to ale nevadilo, abych filmu nedával pozornost, protože blbého českého humoru není nikdy dost. Těch vtipů na minutu je tolik, že divák nedokáže ani všechny naráz vstřebat, jako třeba v mém případě, kdy jsem rád že mi čínský drak nevyjedl všechny pilulky štěstí, ale jako kdyby na tom záleželo, když za vteřinu přijde další džouk. Esence stereotypního Čecháčka, co má více odborných keců jak by rozhodčí měl kdy pískat, přitom on sám je natolik líné hovado aby svůj stopadesáti kilový vercajk zvedl, a sestřelil na branku svůj hypotézový nadhoz, sebeparodie na zkorumpovaný mančaft a na skomírají ýqvé čutalistů. Štaflík je hned po Kozubce nejlepší mladý herec, co kope tu národní ligu českých hnojařů, a ten malý ďáblík Jenčík převezme štafetu po nich. Ať už jsi dylina, nebo velká lavina hnojiva, eeeh, nevím vymyslete někdo za mě vtipný rým. P.SS. - Vole Prachaři, nekuř každému čuráka, abys zapadl. "Ta je dobrá, jak se jmenuje?" - Vanda. "Jo, to zní jak kund.." ()

psychoJoa

Hodně jednoduchý film, ale třeba uznat, že přesto skvělý - správná oddechovka a možná i do budoucna kultovní klasika aka komediální ztvárnění historických milníků českého fotbalu. ()

herr_carter

Je to sprosté, je to laciné, je to prvoplánové....ale je to prostě prdel, v rámci odreagování se vřele doporučuji............................................................................................................................moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

LexBarker

Jakubovi se podařilo nezklamat očekávání fanoušků seriálu a natočil drsnou komedii, která si nebere servítky a nepadá před nikým na prdel. Vytvořil ikonickou postavu dementa Laviho, kde, jak to u lepších kusů bývá, není předobrazem jeden konkrétní člověk, ale celá plejáda různých charakterů a vlastností všemožných typů, od Limby po Řepu dohromady. Jak už psali jiní, dětský prvek do filmu pasuje a naopak mu dodává další rozměr a Laviho docela polidšťuje. Za mě pěkné tři hvězdičky. ()

Maynard.

Asi takle, seroš sem zatím neviděl ani jeden díl, ale to mi nezabránilo v tom pustit si rovnou celej film. A výsledek? Jsem velmi spokojenej. Tenhle způsob humoru se mi páčí fakt hodně, sice to není až zas tak vostrý jako Párty Hard, ale e to taky fakt vtipný. Na to, že je to z českých luhů a hájů, tak se to fakt povedlo. Asi nejvíc se mi líbil příezd vopravdickejch legend na Loviho svatbu. Zasmál sem se vopravdu hodněkrát a ke konci to bylo vlastně i celkem dojatý... Takže to vypadá, že si postupně dokoukám i seroš. ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva

29.08.2023

Stejně, jako měl snímek ONEMANSHOW: The Movie bezprecedentní první víkend, má nyní i bezprecedentní propad. Ačkoliv tak novému snímku Kamila Bartošky aka Kazmy už nikdo nevezme rekordní český otvírák… (viac)

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin