Lavi ide z jedného problému do druhého: jeho život plný divokých večierkov, rýchlych aút, ľahko odetých žien a milovaného futbalu sa zvrtne priam neuveriteľne. V svadobný deň zistí, že je otcom...Neprísť o svoju čerstvú manželku, postarať sa o syna,o ktorom ani netušil, uskutočniť prestup snov z TJ Vyšehrad vyššie – toto všetko sa od Laviho očakáva. Lavi sa nevzdáva, je síce stále ten istý „bývalý sparťanský“ hráč, tak trochu magor a šialenec, ale má na to!!! Neuchopiteľnému Lavimu (Jakub Štáfek) pomáha aj super schopný agent Jarda (Jakub Prachař) a nekonečnú podporu má v svojej „duty free“ priateľke–manželke Lucii (Šárka Vaculíková). (Magic Box)

Hombre8

Zajímavé, jak se za těch pár let vše posunulo. Vulgarismy a semtam dobré hlášky sice zůstaly, ale z Vyšehradu se stal pomalu rodinný film. Štáfek ve standardu dobře, ale už to na čtyři nestačí. 65% poctivých. ()

mia.com

Je to proste kravina. Musite mit stejny druh humoru, aby vas to bavilo, ze jo. Takze jakoze jsem se zasmala, i kdyz tu debilni scenu se psem jim neodpustim, tohle proste nesnasim a nechapu, jak to nekomu muze pripadat vtipne. Celkove pro me prumer na jedno zkouknuti. ()

Wajny13

Seriál Vyšehrad jsem viděla a rozhodně jsem se u něj bavila. Fylm byl vtipný, ale některé scény mi v něm přišli opakující se a trochu postrádali smysl. Humor je zde dobrý - hlavně narážky na fotbal. Bohužel spíše převažovali typy fekálního humoru, který prostě není pro mě.  Herecké obsazení je skvělé, Jakub Štáfek je perfektní. Taky se mi líbilo zapojení postav z fotbalu, sportovního zpravodajství a dalších, i přestože měli jenom štěky, tak do filmu skvěle pasovaly. ()

flyer.nick

Kurev a pičí je tam sice pořád dost, ale obecně ubrali na fekálnostech a jednoduchostech a proti seriálu to už má i nějaký děj a není to jen snůška vtipů jak v Kameňáku. Možná občas moc snaha o rodinný doják, ale o něčem to být muselo, nějaký přerod hlavního hrdiny. Jen na fotbalu by to utáhnout nešlo, aby to bavilo víc jak deset lidí. ()

MegaBite

Průměrná česká komedie, která nenadchne, ale ani neurazí. Vtípky byly místy trapné, ale někdy i dost povedené. Na to, že to stálo "jen" 30 milionů, tak si s tím tvůrci docela pohráli. V podstatě je to o tom stejném co seriál s tím rozdílem, že je tu takový charakterový vývoj hlavních postav, což bylo docela fajn. Znovu si tenhle film asi nepustím, ale pokud to poběží v televizi, tak se rád podívám. 6/10. ()

charles3

Ačkoliv jsem neviděl původní seriál ani jeho filmový sestřih, bavil jsem se královsky. Mezi podobně "podvratnými" tuzemskými loňskými komediemi (+ Tři tygři: Jackpot, Párty Hárder: S.M. a Grand Prix) jednoznačný vítěz, a to i co do diváckého ohlasu. Nebýt v samém závěru roku premiéry Avatara 2, jde o totálního loňského krále českých kin - takto se jím stal aspoň v domácí produkci :-) ()

Jansuper

Tak jo, ty bláho, no to sem teda fakt nečekal, ačkoliv seriál vyšehrad, je pro mě od 4 epizody, už skoro jen sprostá srágora, musím uznat že toto je dobrý, a to sem moc velké očekávání neměl, a musím uznat že film Vyšehrad se docela povedl, možná ne jen docela,  ten začátek je pravda že to tam je samé sprosté slovo, těch prvních deset minut, to sem si říkal že nic moc nebude, ale pak je to teda pecka a byl sem překvapen , skutečně dobrej děj a scénář, kde cítíte emoce, humor tu funguje, situace i vtipy, sou k zasmání, hudba jak kdy, někdy byla dobrá, někdy horší,  byl sem zvědav a napjat jak to dopadne, je pravda že film působí trochu vulgárně, a Štáfka sem nikdy moc nemusel, každopádně roli Laviho si fakt hodně užíval a dával, a všichni herci se fakt snažili,  skutečně nezapomenutelné scény,   krom těch zábavných částí, je tu i smutná část, což tedy dávám palec nahoru, že to není jen taková ta sprosťárna, ale má to opravdu scénář s hlavou a pátou,   já se tedy zasmál ()

Pompeius

Vulgární a primitivní, často trapné, ale místy se u toho dá zasmát. Na rozdíl od seriálu. A ty vtipy jsou občas i propracovanější. Takže dávám o jednu hvězdu více než seriálu. ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva

29.08.2023

Stejně, jako měl snímek ONEMANSHOW: The Movie bezprecedentní první víkend, má nyní i bezprecedentní propad. Ačkoliv tak novému snímku Kamila Bartošky aka Kazmy už nikdo nevezme rekordní český otvírák… (viac)

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin