Lavi ide z jedného problému do druhého: jeho život plný divokých večierkov, rýchlych aút, ľahko odetých žien a milovaného futbalu sa zvrtne priam neuveriteľne. V svadobný deň zistí, že je otcom...Neprísť o svoju čerstvú manželku, postarať sa o syna,o ktorom ani netušil, uskutočniť prestup snov z TJ Vyšehrad vyššie – toto všetko sa od Laviho očakáva. Lavi sa nevzdáva, je síce stále ten istý „bývalý sparťanský“ hráč, tak trochu magor a šialenec, ale má na to!!! Neuchopiteľnému Lavimu (Jakub Štáfek) pomáha aj super schopný agent Jarda (Jakub Prachař) a nekonečnú podporu má v svojej „duty free“ priateľke–manželke Lucii (Šárka Vaculíková). (Magic Box)

JB001

V našem maloměstě se Fylm promítal už počtvrté a konečně jsem ho viděl i já. Dal jsem přednost Vyšehradu před Plzní v Helsinkách a udělal jsem dobře. Venku bylo děsný vedro, doma taky a v kině bylo příjemně. Měl jsem jen trošku obavu, jestli se vůbec bude hrát, jestli tam nebudu sám. Hrálo se. Bylo nás tam 28, ale nejvíc jsem se smál já a to v místech, kde jinak skoro nikdo. Už dlouho jsem se u české komedie tak nepobavil a určitě se k ní brzy vrátím. Myslím, že opakovaně. Po druhém shlédnutí tentokrát na Netflixu zvyšuji na plný počet ()

Spike86

Řekl bych takřka ideální film do letního kina, kde jsem ho také viděl. Humor je jednodušší, fekální plně v duchu seriálu. Kadence vtipů je ale veliká a tak to byla zábava. Žádný podobný film v našich luzích a hájích asi nevznikl, takže jen houšť. 70% ()

Stinger78

Pecka! Do kina jsem šel s velkou obavou, zda se povede formát, který fungoval v několikaminutových dílech, přemést na filmové plátno. Zbytečné obavy, klaplo to zase na výbornou, Lavi bavil a skvěle munsekundovaly i ostatní postavy. Na Českého lva to asi nebude, ale co už… Ty kopyta stejně nepoznají kvalitu :-) ()

Feacher

Joo, tak byla to sranda... Jak psal někdo přede mnou, občas lehce podúrovňová, občas taková chytřejší, ale líbilo se mi to skoro celé. Část filmu se chvíli začala této příjemné zábavě vymykat a byl z toho takový Mr. Bean smíchaný s takovým rodinným žánrem, ale byla to opravdu malá část. Bavilo! 80% ()

Trageeed

Film, u kterého poznáte jak hodně jsme člověk a jak moc kopačka, podle toho kolik z vtipů pochopíte... Celkově to chtělo v jistých chvílích trochu přitlačit na dramatičnost a tím to trochu vytáhnout, ale zábava je to na místní poměry velkolepá... ()

NikiVai

Seriál Vyšehrad neznám, tak jsem zkusila alespoň film. A koukala jak zjara. Asi jsem jedna z mála (možná proto, že nebudu úplně cílovka), komu se to nelíbilo. Nemám ráda americké komedie plné vulgarismů a toto mi silně právě tento žánr připomínalo. Dokoukala jsem do konce a přemítala o tom, kam se ta naše společnost řítí, když se tomuto dílku klaní minimálně polovina diváků. ()

markinho83

Jak z toho někdo mohl po premiéře stříkat nechápu? čekal jsem větší kravinu, ale v porovnání se seriálem je tohle fakt slabota. Všechny vtípky byly v trailerech, sportovci nejsou herci.. Tváří se všichni jak po lobotomii, a že Rosa umí hrát? No to fakt ne. Narážky na fotbalové dění byly, ale málo... ()

Dusty56

Začátek (do konce svatby) a poslední scéna bomba, takhle měl vypadat celý film. Bohužel zbytek filmu občas i nudil a byl dost průměrný. K hereckému výkonu představitele hlavní postavy Jakuba Štafka řeknu jen to, že ve chvílích kdy měl hrát tátu Laviho, tak vypadal dost bezradně, nedokázal do sebe tyto dvě odlišný role skloubit, tak abych mu to věřil. Přítomnost známých osobností z fotbalu potěšila, byť třeba Rosický zrovna herec asi není. Na české poměry se ale jedná o nadprůměrnou komedii, byť seriál asi bavil víc a potenciál úplně film nenaplnil. 65% ()

Milo384

V podstatě pokračování seriálu. Nějaké vtipy byly povedené, některé méně, ale celkově pobavilo. Příběh byl dobrý. Fotbalové narážky dobře fungovaly. Lavi je prostě pořád Lavi. ()

Modeman123

Na první dobrou celkem laciná pitchovina, na druhý pokus už docela koukatelné. Jedna hvězda navíc za nekorektní humor, to se v dnešní době nenosí. ()

Holly_Molly

Oproti seriálový formě slabej odvar.. ubylo vtipu (jindy "záchodovějšího", kterej převažuje a jindy sofistikovanějšího) což by nebylo špatně, kdyby se v základu nemělo jednat o šílenou sportovní komedii..Shoky & Morthy z minulýho roku byl sice velkej úlet a žánrovej mix, ale byl taky mnohem zajímavější film...Lavimu zkrátka seriálová podoba sekne daleko víc. :-) ()

Ondak

Seriál mě asi bavil víc, ale tohle byla také velká zábava. Některé vtipy oproti seriálu jsou drsnější. Prostě vše je ve stylu seriálu s nějakou hlubší zápletkou. Fanoušci seriálu neprohloupí. ()

Martinko991

Ja ti nevim Karle, ale v Čechách začínate točiť komédie na úrovni tých našich zo Slovenska. Veru žiadna sláva, ale možno aj preto, že som o seriál ani nezavadil. Fakt človek čakal že sa zasmeje viacej a o zápletke ani nehovorím, ale tak klasický futbalista že jo vole. ()

tanmo13

S radostí dám 5 *. Na českou komedii je to prostě zábavný , malý Richard mě fakt bavil a hloupost Laviho taky  :) ano dalo by se říct že je to hloupá komedie ale je to opravdu oddychovka :)  Herci sympatický pan Štáfek udělal supr film i roli :) ()

motyka52

Na začátku jsem si říkal "šmarjá, to je taková píčovina, až je to zábavný". Postupem času ale Vyšehrad dojíždí na to, že je to prostě jen delší seriálová epizoda a linka s otcovstvím to nezachrání, i když mladej je perfektní. Zkrátka a dobře, čím dál tím víc se to táhne, nápady překvapují čím dál míň a na mysl se dere cosi o opakovaném vtipu. Pořád ale úplně v pohodě koukatelné. ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva

29.08.2023

Stejně, jako měl snímek ONEMANSHOW: The Movie bezprecedentní první víkend, má nyní i bezprecedentní propad. Ačkoliv tak novému snímku Kamila Bartošky aka Kazmy už nikdo nevezme rekordní český otvírák… (viac)

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin