Labková patrola vo filme

• Česko Tlapková patrola ve filmu (viac)

Keď sa ich najväčší rival Humdinger stane starostom neďalekého Adventure City a začne robiť zmätok, Ryder a všetci obľúbení hrdinskí psíkovia zaradia najvyššiu rýchlosť aby čelili výzve. Zatiaľ čo jedno šteňa musí čeliť svojej minulosti v Adventure City, tím nájde pomoc u nového spojenca, dôvtipného jazvečíka Libertyho. Spoločne vyzbrojení vzrušujúcimi novými vychytávkami a výbavou bojuje Labková patrola za záchranu občanov Adventure City! (CinemArt SK)

iXtr3m3

Seriál pozná len dcérka, film som si pozrel s ňou a nebolo to veru nielen utrpenie, ale celkom fajn to aj vyzeralo. Malo to akciu, pekné spracovanie, vtip na hrane, skôr detský samozrejme, ale niektoré veci pekne odkopírovali napr. od Dark Knighta (Chaseovo auto v obrnenom móde, motorka atď.). Takých pekných 70-75%. ()

quelhar

Děti film zabaví, rodič se (možná trochu křečovitě) pousměje, když Ryder bez skrupulí řekne, že za prodej merche s Tlapkovou patrolou si koupil mrakodrap (novou centrálu) v centru velkoměsta. ()

Chundys

Ono si to asi 3 hvězdičky nezaslouží, ale to jak to ty děti žerou je neskutečný, mezi ně patří mé neteře a synovec! No tak se mi povedlo s nejmladší neteří na to kouknout a musím uznat, že vizuál a animace jsou suprové. Humor a celkový koncept je už horší, ale je to fakt pro děti a těm se to líbí takže buďme hodní :-) ()

Pidzey

Dcera se u toho bavila, takže to svůj účel splnilo. A vyte co. Já se taky bavil. Hezká animace to vše zachraňuje a příběh ujde. Příjemná oddechovka co neurazí a pobaví. ()

JetDryerFan

Musím se přiznat, že hned v několika akčních scénách jsem naprosto zapomínala, že se koukám na Tlapkovou patrolu. Příběh měl význam, děj se hezky (i když předvídatelně) vyvíjel, bylo to dojemné i vtipné a navíc to nebylo ani trochu přihlouplé, jak to občas umí být. Nic jsem nečekala ale užila si to asi stejně jako můj pětiletý syn. ()

haroska

Wau. TV seriál úplně nesnáším (děti moc miluji). Film úžasné grafické zpracování, moc pěkný příběh. Fantazie tvůrců asi nezná mezí :D děti úplně v euforii. A že je to předvídatelné? No to nemohl přeci nikdo čekat nic jiného 😅 ()

messi@h

Hodnotí moje dcerka - a tak by to asi mělo být :) Ten film je určený pro děti, ne pro dospělé - a u dětí má Tlapková patrola obrovský úspěch. ()

himor

Musím tento animák hodnotiť veľmi pozitívne, moja dcéra pri ňom obsedí celý film. Takže za ňu určite 100%. Za mňa je to mierne nadpriemerný animák, s pomerne slušnou animáciou a svižným príbehom, čo ani mňa veľmi nenudí, tiež obsedím celý film :D Videl som už asi 10x a isto ma to neminie ešte množstvokrát. Podľa mňa OK. 85% ()

Maniik88

Ideál pre deti do max 10r. Ešte lepšie pre škôlkarov. Je to pekné, zvieratká, stroje, zachraňovanie.. proste to nemôžem hodnotiť ako dospelák. Je to lepšie deckám pustiť a ísť si robiť svoje, dospelého to moc nepobaví. Ale deti to zbožňujú a pre ne to nakoniec je, takže fajn. ()

RyanRainheart

Viděno z důvodu nevlídného počasí, které jinak bránilo tomu, abych se Tlapkové patrole mohla vyhnout, i když musím přiznat, že občas tento seriál ze synovcem doma sleduji. Film pro naprostou většinu dětí s oblíbenými psiskami se kupodivu docela povedl a nenudil mě, jako bohužel většina dílů původního animovaného seriálu. Děj je samozřejmě i přesto velice jednoduchý a nekomplikovaný, aby to děcka v kině a chroustající při sledování popcorn pochopila. ()

ostravak30

Já bych si dovolil nesouhlasit se zdejším komentářem uživatele jménem Kass. Moje dcera seriál miluje, ale film se jí nelíbil, což dokumentováno jest tím, že chtěla po půlhodině odejít. Důvod je prostý. Vzhledem k mému malému bydlení jsem se nevyhnul sledování tohoto seriálu kdykoli ho sledovala ona. Filmaři se pokusili o něco, co jim nevyšlo. Chtěli totiž povýšit film nad úroveň seriálu a přiblížit Tlapkovou patrolu i starším dětem. Zařadit se někde na mezi úroveň původního seriálu a novodobých animovaných amerických filmů typu Doba Ledová, Příšerky s.r.o. a desítky dalších, které přicházejí jako houby po dešti. A tady nastal kámen úrazu. Moje dcera, stejně jako další děti, které chtěli odejít dřív, rozhodně nebyla sama, moc nechápe pojem Influencer, který zmiňuje starosta Humdinger. Stejně tak jí zcela nemůže ve čtyřech letech dojít podtext toho, že Chase má špatné vzpomínky na Adventure City a proto se nyní v akci bojí. A ani fakt, proč tlapky nyní mění své původní město, auta a nakonec se přidává nová zcela neznámá fena. K tomu autoři prakticky úplně pominuli staré postavy známé ze seriálu, které se objevili jen v epizodních rolích. Seriál je postavený na zcela jednoduchých záchranných pracích, které mají vždy lehký morální podtext. Morální podtext filmu je ten, že starosta je zloun a že nějaký přístroj mění požírá mraky a tím škodí - opět něco nepochopitelného pro čtyřleté dítě. A krom toho najdeme ve filmu plno spíše dospělých vtipů tvořených nejspíš s vědomím, aby se rodiče při filmu totálně neuzívali. A to nemluvím o absolutně nelogické stopáži. Když je dítě zvyklé na dvacetiminutový díl a najednou se mu dostanou více než čtyři díly dohromady najednou... Mimochodem, pokud se pamatuji, tak Humdinger byl starostou ve Foggy Bottom. Kde se najednou vzal v Adventure City? A co je to vůbec za město, když patrola normálně působila v Adventure Bay, což je mimochodem další změna oproti seriálu, kterou děti musí zkousnout. Tvůrci zkrátka přepálili své ambice. ()

koza3

Byl jsem dost překvapen, že kina nepraskají ve švech. Tlapková patrola je defakto kult něco jako pro mě Želvy Ninja. Každé děcko je zná a má doma hromadu merche (na což vtipně Ryder poukazuje v jedné scéně). Čekal jsem, že to nebude nic světoborného, ale zároveň jsem doufal, že se trošku přiblíží blockbusterovým animákům dnešní doby. To se tak trošku stalo. Graficky jde vidět, že do toho napumpovali nemalé peníze a ksichty jednotlivých tlapek byly moc pěkně vymodelovány. Kde jsou však na štíru je příběh. Tak nějak je jasné, že nemůžou uskočit ze své klasické rutiny a klišé, kdy tlapky zachraňují lidstvo a často od zlého starosty Hamtingera. Tady tomu není nijak, ale alespoň se tvůrci odvázali a posunuli nás z Adventure Bay do Adventure City, kde se potkáváme s novou tlapkou Liberty. Změna prostředí pomohla od průměrnosti, ale vedlejší příběhová linka s Chasem, kdy je moc smutný, že se vrací do svého starého bydliště a má jakýsi patvar syndromu vyhoření, to mi tam moc nesedělo a bylo to odfláklé. Myslím, že se mohli trošku posnažit a dát tomu scénář, který neurazí ani dospělé, protože přiznám se, po půlce jsem v kině začal zavírat oči a na chvíli si schrupnul. Dcera nebyla nijak nadšená, ale ani nebyla otrávená. Možná už je prostě těch tlapek moc, těžko říct. Každopádně z let poslední tvorby pro děti je tohle lehce nadprůměrný kino snímek. ()

blondboss

Labková patrola ako súčasný detský fenomén sa konečne dočkala celovečerného plnohodnotného snímku a nie nejakých trápnych kompilácií častí zo seriálu. Má to príbeh, je to farebné, hravé aj s emóciami a navyše animačne je to o level vyššie ako samotný seriál. Takže sa to celkom podarilo a deti v kine krochkajú blahom, takže účel to plní. 60 % ()

JenYu

Haf, recenze :) Nikdy jsem seriál neviděla, tak pro mě bylo všechno nové. Film jsem si pustila, protože ti psi byli tak roztomilí - a to je asi to jediné, co mě na tom bavilo. Nevím, na jakou věkovou skupinu seriál cílí, ale mně to přišlo dějově a prokresleností postav opravdu hodně jednoduchoučké. Vše strašně čítankovité a bez hloubky, natož nějakých emocí. Zase mi tam vadila ta esenciální americkost (nejvíce patrná na postavě Liberty), což ale není v americko-kanadském filmu překvapení. Takže za animaci a roztomilé pejsky dávám dvě hvězdy. P.S. Málokdy sleduju filmy s českým dabingem, ale tady mi to zrovna vůbec nevadilo. Haf, recenze, konec. ()

Silwio

KINO BENEŠOV - souhlas, pro děti super "akčňák" pro dospělé samozřejmě ne moc zajímavá podívaná, ale má to příběh a je to hezky zpracovaný. 50% ()

Mangano

Seriál neznám a nejsou mi čtyři, takže bohužel nemůžu jinak. Na druhou stranu, úplné utrpení to zase taky nebylo. Mohlo to být vlastně ještě infantilnější, hlavně potom v akčních scénách - takže tu jednu hvězdu si to zaslouží. Taky jsem tam zachytil narážku na prochcanost médií, to je pro děti myslím velmi poučné, do jakého světa rostou, takže taky bod. Hvězdička pro vás Tlapková patrolo. ()