Labková patrola

• Česko Tlapková patrola (viac)

V Adventure Bay sa schyľuje k veľkej udalosti. Neohrozená Labková patrola totiž zažije svoje najnovšie a špeciálne dobrodružstvo v kinách na veľkom plátne. Chlapec Ryder a jeho psí záchranársky tím predstavia výnimočne dlhé epizódy, v ktorých bude mať svoje miesto a dôležitú úlohu každý z členov skupiny a jeho zvláštne schopnosti. Teda požiarnik Marshall, technik Rubble, policajt Chase, mechanik Rocky, vodný záchranár Zuma i letecká záchranárka Skye. Labková patrola má vždy správny smer a vždy nájde riešenie. Nech sa stane čokoľvek, Ryder a labkový tím nakoniec vždy zachránia situáciu. Už žiadny plač a žiadna zlosť, Patrola má na všetko liek. (Bontonfilm SK)

cccGlenisla

Šťěňata z Tlapkové patroly získají superschopnosti a znovu zachraňují městečko. Dětem (3 a 5 let) se to líbilo moc a to je asi to nejdůležitější, ale mně to přišlo málo na to, aby mělo smysl jít na to do kina. Po půl hodině reklam, přišel film, který trval 3/4 hodiny včetně úvodních a závěrečných titulků. Tedy jen o málo delší, než jeden díl seriálu. Po něm následovaly ještě 3 krátké filmy, ty se dětem taky líbily. Já nějak nevím, jestli vám to mám doporučit, nebo ne. Špatný to nebylo, ale dobrý taky ne. Kdybych si mohla vybrat znovu, vzala bych děti raději na novýho Lvího krále a na Patrolu bych s nima koukla doma. ()

KukulienkaHO odpad!

"Film" Labková patrola sa skladá zo šiestich seriálových epizód. Kto nepozná seriál, ako aj ja, bude v tom stratený. Moje hodnotenie je odpad! nie preto, že by to bolo až tak hrozné a nepozeratelné. Je to z dôvodu, že takýto počin nemá čo v kine robiť. Nickelodeon skrátka chcel zo značky vyťažiť viac peňazí, tak pospájal doposiaľ nevidené epizódy dokopy a vytvoril z nich akože film. Čudujem sa, že mu to vôbec dovolili pustiť do kín. ()

Mrkvič

Seriál nesledujeme, ale film teď musíme pouštět každý den. Kluci si zatančí, zazpívají a 70 minut o nich rodiče ani neví. Za ten týden jsem celý film už tak dvakrát viděl. A ani na něj nemusím nadávat jako většina z diváků, co seriál pravidelně sledují. Že jde jen o slepeninu několika dílů? I kdyby, tak v tom problém nevidím. Ale ani mi to nepřijde jako pravda, když filmem prostupuje několik pokračujících dějových linek (problémy minulosti u Chase, starosta Humbdinger nebo nová členka patroly Liberty). Je to seriál pro hodně malé a rodiče mají spíš jen utřít hubu, tak se jinak těžko hodnotí. Moje děti by ale filmu daly okamžitě plný počet. ()

Gemini

Klíčová věta zní: "Kluk Ryder a jeho psí záchranářský tým představí úplně nové epizody..." Zapomeňte totiž na to, že by si tvůrci dali práci s vymyšlením filmu nebo nedej bože spojili epizody "na pokračování" do celku, který by se uváděl jako film v kinech. Ani omylem, tohle je protě sled jednotlivých cca 10minutových epizod. A že by to třeba byly epizody nějak vizuálně vyumělkované? Zapomeň, trotle, a koukej sypat, od roku 2013 a už tehdy nijak oslnivých TELEVIZNÍCH kvalit jsme nic nezměnili, a chceme Tvoje prachy, nic víc, nic míň. Kdyby je alespoň nechtěli za epizody, které jsou co do logiky děje a základního zasazení silně pod úrovní toho, co si z první řady pamatuju jako celkem snesitelnou neškodnou zábavu pro děti, s roztomilými psíky v hlavních rolích. Pokud někdo nechá běžet děj za bílého dne, a pak ozřejmí, že tohle a tohle se může dít jenom v noci, tak je to známka naprosté retardovanosti, lenosti a ubohosti, kterou jsou schopné a ochotné přejít jen předškolní děti. Jinými slovy - pokud se Vám chce dát 180 za lupen plus nasypat chudákovi provozovateli multikina za nějaké ty pamlsky, nech sa páči. Mně ale prostě pořízení DVD "na furt" vychází jako výrazně lacinější podnik se srovnatelným benefitem v podobě dětského nadšení. A doma navíc budete dětem moci dopřát nějakou tu zdravější potravu:P Tohle je prostě od tvůrců srabárna první třídy, která si víc než 40% nezaslouží. ()

Jackal07 odpad!

Nemám nic proti samotnému seriálu, i když jsem nucen se na to s malou dívat (je fakt, že u toho stejně většinou usnu). Má to spoustu much od zastaralé animace po čím dál stupidnější zápletky, ale je to sem tam "akční", zdůrazňuje to partu, není tam žádné násilí, takže proč ne. Ale takhle vyždímat prachy tím, že bez ladu a skladu spojím pár epizod dohromady je trapné, trapné a ještě jednou trapné. ()