Labková patróla vo veľkofilme

• Česko Tlapková patrola ve velkofilmu (viac)

Najroztomilejší psí záchranári z Labkovej patroly sú späť s ďalším veľkým dobrodružstvom a s ním aj zázračný meteorit, ktorý spadne priamo na ich domov, mestečko Adventure City. Prečo zázračný? Pretože dodá už aj tak šikovným labkám úžasné super-schopnosti a z Labkovej patroly sa stanú Mocné labky. Najmenšia členka bandy, Skye, je zrejme najšťastnejšia z celej partie, pretože získala obrovskú silu, vďaka ktorej by mohla lámať skaly. Ale skôr ako Mocné labky začnú svoje super-schopnosti využívať na pomoc ďalším obyvateľom Adventury city, musia si ich poriadne vyskúšať. V tom sa im bude snažiť zabrániť ich večný a neodbytný nepriateľ pán Humdinger. Bývalý starosta Adventure City, ktorý utiekol z väzenia sa spojil so šialenou vedkyňou menom Victoria. Tá tiež túži po čarovnom meteorite. Čo sa stane, keď títo dvaja zloduchovia získajú super-schopnosti? Celé Adventure City je v hroznom nebezpečenstve. Zvládnu mocné labky zachrániť svoje mesto a ich obyvateľov ? (CinemArt SK)

BarkaS

Předchozí film jsem považovala za přijatelný i pro dospělého, který to musí vydržet. I jsem se parkrát zasmála. Tohle byl ale spíš očistec. Předchozí zpracování tématu “meteorit” bylo taky mnohem zábavnější a snesitelnější než tenhle blábol. Snaha vnuknout divákovi “hlubokou” myšlenku, že na velikosti nezáleží to (dámy prominou) dokonale dojebala. Jednou, dvakrát jsem se zasmála, ale v tomto případě se netěším na repete, jak mi to normálně nevadí.    Obsah: Šílená vědkyně, která o sobě tvrdí, že není šílená, přitáhne k zemi meteorit, on spadne do Adventure City a zničí centrálu. Tlapky ho vezmou na loď na prozkoumání, dostanou z něj superschopnosti. Sky pořád řeší, že je nejmenší štěně. ()

H4daon

Od začátku původního seriálu je to již deset let a za tu dobu se Tlapková patrola stala pro malé děti fenoménem asi jako pro mě Bořek stavitel nebo Lokomotiva Tomáš. Tím pádem není žádným překvapením, že si tento seriál vysloužil již druhý celovečerní film. První film zaměřený na tlapku Chase jsem si i přes to, že nejsem cílová skupina náramně užil. Druhý zaměřený na Skye, už tolik ne, ale stále je to velice dobrý film pro děti a kdyby mi bylo o 5 let míň, byl bych z něho celý paf.  Na můj vkus jsou všechna štěňata v originálním znění strašně ukňouraná, takže doporučuji shlédnout film v českém dabingu, kterému musím pochválit zachování dabérů ze seriálu, jejichž hlasy jsou alespoň pro mě příjemnější na poslech. Druhý film se pokouší přivést na filmové plátno část seriálu, ve kterém se z tlapek stanou mocní superhrdinové. Není se moc čemu divit vzhledem k tomu v jaké popularitě jsou v posledních letech filmy a seriály s tématikou superhrdinů. Osobně bych byl radši, kdybych dostal normální film, ve kterém tlapky budou zachraňovat město jako v prvním díle, ale co už. Film trvá pouze něco okolo 90 minut a velice rychle plyne, takže se děti rozhodně nebudou nudit a pro jejich rodiče to zase nebude tak těžké vydržet, kdyby je film moc nebavil. Pokud máte děti doporučuji vidět. ()

Lina

Sama bych dala tři hvězdy, jenže cílová skupina hodnotí na pět a to je ten rozdíl v názorech :-) Paramout velice dobře ví, co dělá, když pokračuje na stejné vlně. V kině byl problém sehnat slušný lístek a vydali se tam i plyšáci. Scénáristé dokonce nechali moderátora zpráv Adventure City, aby politoval rodiče, co teď budou muset shánět do sbírky další verzi štěňat ve výstroji superhrdinů. ()

Sany33

Príbeh: Najmenšie šteniatka z patroly sa môže naplno ukázať po tom, čo nadobudne silu zo záhadného meteoritu. V ceste naším hrdinom však stojí podlí Huntinger ,ktorý spojil sily so šialenou vedkyňou.  Herecké obsadenie: Sunrise studio opäť odviedlo vynikajúcu prácu a dabingu niet čo vytknúť. Prevedenie: Oproti krátkemu seriálu sa to opierame o skutočne premakanú animáciu a celkovo zrelší príbeh. Napriek tomu však tlapkáčom viac sedí kratšia stopáž, nakoľko 93 minútové bojovanie unudí aj najzarytejších fanúšikov tejto farebnej partičky. Pocity: Zamrzí vykrádanie superhdinských filmov, presunutie Adventure bay do Adventure city a v neposlednom rade depkujúce emancipované šteniatko, ktoré je divákovi kladené celý film pod nos. Pridaná hodnota: Super hrdinská tlaková patrola. 33% ()

iXtr3m3

Detská Justice League? Prečo nie. Bolo superhrdinské, bolo to technicky na vysokej úrovni, žiadny vizuál zo staršieho seriálu, dcérka sa bavila a ja pri náznakoch na Green Lanterna, či hlavne Supermana resp. SuperGirl som to zvládol bez problémov. Za mňa by to bolo tak na tri hviezdy, ako pri predchádzajúcom filme, ale hodnotím aj za dcérku a pre ňu to bolo super, takže ponechávam ako v predchádzajúcom snímku štyri hviezdy a opäť slušných 70-75%. Pre rodiny s deťmi dokonalá zábava. ()

Čína ovládla globální příjmy kin

Čína ovládla globální příjmy kin

02.10.2023

Už dávno nikoho nepřekvapí, že čínský filmový trh je obrovský. Stále se nicméně neděje často, aby filmy z druhé nejlidnatější země na světě, které zároveň takřka nikdo za jejími hranicemi neviděl,… (viac)