Labková patrola vo filme

• Česko Tlapková patrola ve filmu (viac)

Keď sa ich najväčší rival Humdinger stane starostom neďalekého Adventure City a začne robiť zmätok, Ryder a všetci obľúbení hrdinskí psíkovia zaradia najvyššiu rýchlosť aby čelili výzve. Zatiaľ čo jedno šteňa musí čeliť svojej minulosti v Adventure City, tím nájde pomoc u nového spojenca, dôvtipného jazvečíka Libertyho. Spoločne vyzbrojení vzrušujúcimi novými vychytávkami a výbavou bojuje Labková patrola za záchranu občanov Adventure City! (CinemArt SK)

iXtr3m3

Seriál pozná len dcérka, film som si pozrel s ňou a nebolo to veru nielen utrpenie, ale celkom fajn to aj vyzeralo. Malo to akciu, pekné spracovanie, vtip na hrane, skôr detský samozrejme, ale niektoré veci pekne odkopírovali napr. od Dark Knighta (Chaseovo auto v obrnenom móde, motorka atď.). Takých pekných 70-75%. ()

ewi

Na rozdíl od drtivé většiny hollywoodské produkce pro děti jsem neměla chuť si vypíchnou oči, useknout uši a mozek hodit vší silou proti obrazovce. Není to plné přiblblého trapného pitvoření, namluveno je to taky +- civilně (jak seriál), není tam úplně příšerná hudba (žádné ze štěňat nezpívá!) a děj je samozřejmě totálně schematický, ale drží pospolu a nenudí. ()

Koda

Celkem napínavý film, který je ofurrovaný, aby pejsci vypadali ještě více kawai. V zásadě se jedná o příběh, kde se prdlý starosta zmocní obří věcičky, která by se měla uchovávat spíše v chráněné oblasti Ufa 51, a docela roztomilé a smutné momenty flashbacků Chase, který se snaží zabydlet v Adventure City, kde byl vyhozen. Jediné, co mě dost štvalo na dabingu, je že to dabují dospěláci a ponechané chychotání, funění a štěkání nechali v původním znění. Takže slyšíme psa slyšet dětským i dospělým hlasem. Jinak zasloužené 4 hvězdy. ()

blondboss

Labková patrola ako súčasný detský fenomén sa konečne dočkala celovečerného plnohodnotného snímku a nie nejakých trápnych kompilácií častí zo seriálu. Má to príbeh, je to farebné, hravé aj s emóciami a navyše animačne je to o level vyššie ako samotný seriál. Takže sa to celkom podarilo a deti v kine krochkajú blahom, takže účel to plní. 60 % ()

FrankSusta

Achjo... strašně dětské (až na pár momentů, jejichž sestříhání dohromady by tvořili půlminutové video)! Ale pro takové ty moderní děti, co mají držky zblblí internetem, telefonama a celkově tím vším. Nějak nevím, když točíte film pro děti ve věku, že ještě věří, že psi dokážou takhle špičkově mluvit (možná to někdy dokážou, ale to je (asi) hodně vzdálená budoucnost) a dáte do toho telefony a všechno tohle tohle, jestli je to bude bavit, a nebo jestli z toho nebudou zblblí závisláci prodávající svoje duše (sice to ode mě zní asi divně, když mi je třináct, ale tahle přemoderní doba mě už občas sere! - trochu mě to štvalo i u Red Notice, u čehož sice nebyla cílová věková skupina malé děti, ale i tak). Občas mě to ale pobavilo (ne nějak extra, ale i tak). Trochu mi přijde divné, že do dětského filmu dají nějaký traumata z dětství, ale když už to vyšlo, tak už to kvůli mě asi předělávat nebudou. Další bod tohoto filmu je soundtrack, ty megaextraIN songy, které jsou teda jakože tak strašně úžasné... že mě to sralo!  Film o blbnutí dětských myslí!      ale občas pobavilo a občas to bylo docela dobrý             4/10                               (a navíc nechápu, jak tohle může mít stejně procent jako dle mého názoru úplně úžasná a inteligentní Tvář vody (to je pouze můj názor, samozřejmě ho nikomu nevnucuju)) ()