Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!

• Česko Tlapková patrola: Vždy ve střehu (viac)

V Adventure Bay sa schyľuje k veľkolepým automobilovým pretekom a kamaráti Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma a Skye pomáhajú s prípravami. Labky spolu vytvoria servisný tím pre svojho obľúbeného pretekára a tešia sa, že mu pomôžu zvíťaziť. Problém nastane, keď sa ich šampión nešťastnou náhodou zraní a nemôže šoférovať. Odvážnych psíkov však len tak niečo neprekvapí, sú vždy pripravení pomáhať a zachraňovať. Pre Labkovú patrolu nie je žiadna úloha príliš ťažká, žiadna misia nesplniteľná. Za volant sa teda posadí Marshall, šliapne na plyn a spolu s ostatnými kamarátmi predvedie v kinách skvelú, zábavnú jazdu. Pretekársky diel doplnia dve najnovšie epizódy, v ktorých si „labkáči“ budú musieť poradiť s obrovským odtrhnutým balónom a čaká ich aj jedno pavúčie dobrodružstvo. Úloh je viac než dosť, takže, labky, hor sa do akcie! (Bontonfilm SK)

Lenka.Vilka

(Nejsem matka, ale hodná teta, a od toho se odrazí můj komentář a hodnocení.) Tlapkova patrolu znám. Psi zachrání svět. Tedy situaci. Nejsou to žádní Avengers. (Ale snímek jel neskutečně potichu, tak nevím, zda jsem rozuměla místo konání. Avengers Bay? Fakt nevím.) Bohužel jsem měla problém s tím, komu je film určen. Co dávají v televizi je pro prcky. (Syn kolegyně, tři roky, to miluje.) Ale má to hodinu! Hodinu v jednom kuse doma děckám Nickelodeon prostě nedovolíte. Jinak "Shame on you!". A když už jo, dáte tam pauzu a koukáte průběžně celý den. Děti to nevydrží, děti čůraj. Já celé odpoledne nepila, abych nemusela během Infinity War na záchod! (Pak jsem stejně potřebovala, ale vydržela jsem to!) Problém je v tom, že v sále bylo dost fakt velkých mrňat, tři a čtyři roky. A na dost z nich to bylo dlouhé. A je to chybou filmu. Film je totiž hodinu dlouhý. Z toho obsahuje dva 15 minutové příběhy (čili věčně opakované "suit up" bylo vážně úmorné) a jeden 30 minutový. Ty dva první šly. Mohu za sebe říct, že to bylo v pohodě. Nemělo to sice logiku, to od toho dospělou optikou nečekáte, ale nebudu lhát. Dvakrát jsem se upřímně zasmála. Jenže potom přijde ten delší příběh, po kterém je film pojmenovaný. Bylo to dlouhý. Zbytečně natahovaný a komplikovaný. A na některé z dětí už moc. A jo, za 120 kč, raději koukněte doma na televizi. Náš druhák nebyl zklamaný, ale je mi jasné, že by raději viděla i něco jiného (teď si nevybavím název, ale za týden má premiéru nějaký animák, něco se zvířaty). Navíc jí zaujala (pouze obrazová) upoutávka na Birds of Prey (ta blond paní prý "vypadá dobře"). Tak jsem jí musela slíbit, že budu vyprávět, o čem to bylo. Jásně, budu :D ()

Figu

Naše děti to fakt žerou a vyjmenujou mi během pěti vteřin všechny hrdiny Tlapkovky, včetně jejich zbarvení a veškerých vlastností, naprosto s přehledem a elegancí. A když k tomu ještě vidím ty jejich jiskřičky štěstí v očkách a rozzářený úsměvy, nemůžu uhnout pohledem a nemyslet na to, že bych je láskou sežral! Fůůůů... Doufám, že se nikdy nedozví moje zdejší hodnocení :)) 40% ()

Radiq

V TV trvá jeden díl asi půl hodiny a je složen z 2 samostatných 15-minutových příběhů. Tohle trvá hodinu a je složeno z 2 15-minutových a jednoho 30-minutového, takže docela podvod. Když je to v kině, čekal jsem jeden souvislý děj (aby mělo smysl dávat to v kině). Tohle do kina nepatří. Ještě že dětem to nevadilo. Mě jo. A logiku tam hledat, má stejný výsledek jako logiku tam nenajít. ()

koza3

Kdybych svému mladšímu já řekl, že v roce 2020 nebudeš chodit do kina na Hvězdné války a nový tarantinovky, ale na Tlapkovu patrolu, asi bych se dobrovolně vykastroval. No nic, tohle bylo pro dceru a ne pro mě, jenže těch filmů pro tříletou moc v kině není a tak vezmu za vděk i filmu, který má hodnocení pod 50%. Tak nějak to hodnotím taky. Epizodický styl vyhovuje dětem, které neudrží pozornost, není to sprosté, jsou tam malí pavouci. Tolik k plusům. Mínusy jsou pak slabé příběhy, nevyužité vedlejší postavy a šablonovitý záporák, ale to vám je u těchhle filmů tak nějak putna. ()

Martin.Proko odpad!

Pro malé děti dostatečné, ale.... ....existuje hodně lepších animáků zpracováním i obsahem... ...tohle je příšernost, která měla být rozsekaná na díly, na nějaký TV kanál. Ale v kinech , nebo prémiových IPTV tohle nemá co dělat.... ...SpongeBob je proti tomu intelektuální zážitek a originální ruční grafikou a nápaditými příběhy. Tohle zpracováním připomíná některé DIY pokusy o animáky na Jehotubě ()

• Tlapková patrola: Vždy ve střehu představuje skládačku ze šesté série seriálu Tlapková patrola (od r. 2013),nejde o regulérní celovečerní film. Spolu s filmem se v obchodech objevila i psí hračkářská linie tematicky zaměřená na závodění. (Petr.Kocfeld)