Labková patrola vo filme

• Česko Tlapková patrola ve filmu (viac)

Keď sa ich najväčší rival Humdinger stane starostom neďalekého Adventure City a začne robiť zmätok, Ryder a všetci obľúbení hrdinskí psíkovia zaradia najvyššiu rýchlosť aby čelili výzve. Zatiaľ čo jedno šteňa musí čeliť svojej minulosti v Adventure City, tím nájde pomoc u nového spojenca, dôvtipného jazvečíka Libertyho. Spoločne vyzbrojení vzrušujúcimi novými vychytávkami a výbavou bojuje Labková patrola za záchranu občanov Adventure City! (CinemArt SK)

JetDryerFan

Musím se přiznat, že hned v několika akčních scénách jsem naprosto zapomínala, že se koukám na Tlapkovou patrolu. Příběh měl význam, děj se hezky (i když předvídatelně) vyvíjel, bylo to dojemné i vtipné a navíc to nebylo ani trochu přihlouplé, jak to občas umí být. Nic jsem nečekala ale užila si to asi stejně jako můj pětiletý syn. ()

pepo

Pre predškolské publikum je to vlastne absolútne dokonalé a omnoho lepšie než kadejakí Mimoni, Riá, Domáci maznáčikovia alebo druhá Adamsova rodina. Vlastne je to najpríjemnejšie prekvapenie roku. So synovcom videné 3x za 2 dni :) 6/10, no keby som bol škôlkár tak je to minimálne za 30. ()

Kass

Pohledem dospělého lehce podprůměrný animák, který jsem ovšem zvládl absolvovat zcela bez potíží. Ten kdo se svou ratolestí strávil pár desítek hodin u seriálu a ví tedy kdo je kdo, bude mít jistě výhodu a možná se i pobaví. Hodnocení u těchto typů filmů jsou zhola zbytečná... mají ten seriál vaše děti rády? Není co řešit. Bude se jim to líbit. Možná jen ve finále zaprotestují nad tím, že tam nebyla Everest a Tracker... Ok. Tak tohle tedy byl první film, který viděla moje dcerka v kině. I když mě nenadchly, jsem rád že to byly právě tlapky. V tuhle dobu a v jejím věku totiž patří do rodiny. ()

Arsenal83

Pekné, farebné, príbehovo prázdne, ale deťom to stačiť určite bude. Hlavne nemluvňatám, keďže tie sa sťažovať veľmi nemôžu. ()

Skrk

Ne kdovíjak originální animák, ale pár lepších vizuálních scének by se našlo, když už humor byl bída. Každopádně syn byl z první návštěvy kina nadšený. 🙂 ()

Marsik

KINO BENEŠOV - Ale jo, pro děti hezky koukatelné, barevné, úsměvné. Dospělým to bude spíše připomínat několik seriálových epizod za sebou, ale celkem rychle to uteče, v kině fajn podívaná. 67% (A) ()

C0r0ner

Oproti seriálu je to překvapivě snesitelné, není to idiotské, hnusně animované a trapné. To ještě pořád neznamená, že by to byl kdovíjak dobrý animák, spíš takový normální průměr, nicméně zlepšení vůči seriálu je opravdu znatelné. 60% ()

FrankSusta

Achjo... strašně dětské (až na pár momentů, jejichž sestříhání dohromady by tvořili půlminutové video)! Ale pro takové ty moderní děti, co mají držky zblblí internetem, telefonama a celkově tím vším. Nějak nevím, když točíte film pro děti ve věku, že ještě věří, že psi dokážou takhle špičkově mluvit (možná to někdy dokážou, ale to je (asi) hodně vzdálená budoucnost) a dáte do toho telefony a všechno tohle tohle, jestli je to bude bavit, a nebo jestli z toho nebudou zblblí závisláci prodávající svoje duše (sice to ode mě zní asi divně, když mi je třináct, ale tahle přemoderní doba mě už občas sere! - trochu mě to štvalo i u Red Notice, u čehož sice nebyla cílová věková skupina malé děti, ale i tak). Občas mě to ale pobavilo (ne nějak extra, ale i tak). Trochu mi přijde divné, že do dětského filmu dají nějaký traumata z dětství, ale když už to vyšlo, tak už to kvůli mě asi předělávat nebudou. Další bod tohoto filmu je soundtrack, ty megaextraIN songy, které jsou teda jakože tak strašně úžasné... že mě to sralo!  Film o blbnutí dětských myslí!      ale občas pobavilo a občas to bylo docela dobrý             4/10                               (a navíc nechápu, jak tohle může mít stejně procent jako dle mého názoru úplně úžasná a inteligentní Tvář vody (to je pouze můj názor, samozřejmě ho nikomu nevnucuju)) ()

ewi

Na rozdíl od drtivé většiny hollywoodské produkce pro děti jsem neměla chuť si vypíchnou oči, useknout uši a mozek hodit vší silou proti obrazovce. Není to plné přiblblého trapného pitvoření, namluveno je to taky +- civilně (jak seriál), není tam úplně příšerná hudba (žádné ze štěňat nezpívá!) a děj je samozřejmě totálně schematický, ale drží pospolu a nenudí. ()

Radiq

Sakra, že já dycky vyfásnu jít s děckama na Tlapkovou. Po tomhle jsem nečekal nějaké zlepšení a nečekal jsem to správně. Alespoň jedna věc ale byla jinak - že to opravdu byl 1 celistvý děj, jako opravdový film a ne jen několik epizod poskládaných za sebou. Bohužel humor na dospělé nefungoval, pokud jsem si všiml správně. Celé je to samozřejmě strašná blbost a nenajde se tam jediný kaskadérský kousek, který by Tom Cruise zvládl sám. Víc než samotný film, mě ale pobavily reakce publika v sále. Např. když probíhala jedna z mega destrukcí města, dcera prohodila: "Jo, tohle bylo v Olomouci." a nebo když ze zadních řad zaznělo z úst tatínků něco jako: "Ty vole, co ty v té práci děláš? Koukej na ně, ti to mají hotové hned." No jo. Nechci kazit děckám radost, tak předstírám, jak strašně mě to bavilo (protože děcka to fakt bavilo), ale tady se přetvařovat nebudu. Samozřejmě to mohlo být mnohem horší. ()

yeniczek

Asi to bude tím, že jsem se ocitl v kině až po roce. Jedna hvězdička navíc, že je to ideální animák i pro pětiletého a já u toho neumřel. Dokonce bych i řekl, že jsem se občas bavil. Win win. ()

drackula

Svoju cieľovku si to nájde a ja ako dospelý som pri tom výraznejšie netrpel. Plus starosta Humdinger mi neskutočne pripomínal istého Igora M. 80% HBO MAX ()

Sany33

Príbeh: Z Adventure Bay sa tlapky dostávajú do Adventure City čo zo sebou prináša aj väčšie výzvy a väčšie problémy o to väčšie ak sa do mesta dostane aj neslávne známy starosta Humdinger, ktorý zas snová tajné plány. Prevedenie: Tvorcovia sa v príbehu posúvajú o cieľkovku vyššie a tak neatakujú iba srdiečka detí v škôlkach ale aj predškolákov na prvom stupni, čo by malo zvýšiť aj záujem. Popravde grafiky je to úplne iný level ale infantilita deja je ešte stále v plienkach. Prevedenie: Jediné čo ma zaujalo bol nový člen partie. Jazvečica doplnila chabú ženskú posádku patroly aby sa pohlavné sily trocha vyrovnali. Pridaná hodnota: Labky v krajšom šate pre trocha staršie publikum. 45% ()

Sdoom

Objektivně to asi na 3 hvězdy neni, ale jelikož se jednalo o první návštěvu kina mé starší ratolesti, tak musím přimhouřit obě oči, protože účel to splnilo dokonale. Syn se bavil a o kinu pak ještě po zbytek dne mluvil. A ve finále to nebyl sám o sobě až tak nesnesitelný film, jak jsem očekával po zhlédnutí pár náhodných epizod stejnojmenného seriálu. (kino Cinestar, dabing) ()

Koda

Celkem napínavý film, který je ofurrovaný, aby pejsci vypadali ještě více kawai. V zásadě se jedná o příběh, kde se prdlý starosta zmocní obří věcičky, která by se měla uchovávat spíše v chráněné oblasti Ufa 51, a docela roztomilé a smutné momenty flashbacků Chase, který se snaží zabydlet v Adventure City, kde byl vyhozen. Jediné, co mě dost štvalo na dabingu, je že to dabují dospěláci a ponechané chychotání, funění a štěkání nechali v původním znění. Takže slyšíme psa slyšet dětským i dospělým hlasem. Jinak zasloužené 4 hvězdy. ()

iXtr3m3

Seriál pozná len dcérka, film som si pozrel s ňou a nebolo to veru nielen utrpenie, ale celkom fajn to aj vyzeralo. Malo to akciu, pekné spracovanie, vtip na hrane, skôr detský samozrejme, ale niektoré veci pekne odkopírovali napr. od Dark Knighta (Chaseovo auto v obrnenom móde, motorka atď.). Takých pekných 70-75%. ()