Na rajském pobřeží si dali dostaveníčko krásní nezadaní. Ale má to háček. Aby vyhráli úžasných 100 000 dolarů, budou se muset vzdát sexu. (Netflix)

M.i.k.e

přesně ten typ reality show,kterou vlastně oficiálně nikdo nesleduje,ale přesto je první ve sledovanosti na Netflixu.Osobně jsem byl celkem zvědavej co Netlfix provede protože jak Circle,tak Love Is Blind byly se ženou naše guilty pleasure.Tohle jím ovšem nebude a pokud bude (jako že určitě bude) další řada,tak si jí s klidem odpustím.A nebude to ani tak kvůli samotné idee snažit se napravit tupé rozhoďnožky a mnohdy ještě o něco tupější svalovce,stejně jako to nebude kvůli tomu,že jsem dlouho...dost možná nikdy...neviděl pohromadě takovou tlupu pokryteckých nesympatických egositů,ale spíš o to,že dohromady to i přes potenciál dalšího GP prostě nefunguje.I když musím uznat,že mi to přineslo jedno velké poznání a to sice že podobní lidé existují nejen ve filmech...40% ()

Caminzind

Ok, chápu záměr Netflixu, předhodit obecenstvu bandu idiotů, abychom se mohli u každého dílu pořádně vyzvracet, případně se škodolibě zasmát nad lidskou ubohostí. Ale pořád to nemění nic na tom, že se jedná o krystalický odpad!, který možná nabídne pár podnětů k zamyšlení, ovšem na dobu ne delší, než činí stopáž prvního dílu. Tohle nikdy nemůže uspět, námět je slabý, formát okoukaný, obsazení tuctové, komentář rádoby ironický a vůbec celá ta stylizace je tak přepálená, že mám občas problém uvěřit, že nejde do velké míry o účelovou přetvářku. Nehledě na to, že to, jak snadné je před kamerou udělat ze sebe většího blba, než jakým jste, už dávno víme. ()

Chen

Netflix nás v poslední době zásobuje, to se musí nechat. Too Hot to Handle je přesně onou reality show, o které budete před ostatními tvrdit, že je to hrozný škvár, ale přitom se nebudete moci dočkat toho, až si pustíte další díl. Komentáře moderátorky jsou skvělé, casting se povedl (byť někteří jsou tu jen jako křoví) a WTF scén je více než dostatek. Kdy zábavnost klesá na nulu, jsou momenty, ve kterých se hraje na city a moralizuje se, ale takových chvilek je naštěstí poskrovnu. #TeamChloe ()

dubinak

Pure gulity pleasure a zároveň zdroj na komplexy pro nevyrovnané. Tohle je jeden velký výplach mozku, ale jednou za čas je tato forma zábavy tím nejlepším relaxem. A ty soutěžící  jsou hlavně úplně debilní. ()

PavelVanekArt odpad!

Žádná neukázala kozy a piču, ani penis jsem neviděl, tudíž úplně zbytečná reality show, u které se nedá ani pohonit. Ale solidně mi u toho kolísalo IQ na úroveň soutěžících, tzn. z -100 na 0. Odpad. ()

Matyeos

Dosahování osobního rozvoje s vidinou sta tisíce dolarů jako výhry za následování pokynů. Morální dno si soutěžící vybírají právě předháněním se v tom, kdo v posledních dnech před rozdělením výhry dosáhl největšího osobního progresu. Nejmorálnější postavou se pak paradoxně jeví Kori, který striktně říká, že si přijel hlavně dobře zašukat. ()

vnimatkrasu

Netflix je prostě král reality šou. Nablblý náměty, senzačně vtipný voiceovery, horký holky a íkvé tykve. Dejte si víno. A po přemýšlení, jestli je Too Hot to Handle spíš odpad nebo plná palba, nastřelte tři hvězdy. Jako já. ()

Lachtaan

Největší, ale v posledních dnech nejspíše nejsledovanější bizár Netflixu přihrál streamovací lídr do období, kdy je potřeba nejmocnějšího odlehčení. Vzal si na paškál jeden z nejzbytečnějších, byť nejrozšířenějších problémů současné mezilidské komunikace a zaobalil to do osmidílné výpravy za zlepšením těch nejhorších představitelů dnešní nevěrou a intolerancí protkané doby. Primárně je třeba u Too Hot to Handle vypnout a bavit se, ale dá se i několikrát opravdu něco přiučit, minimálně se snažit nebýt takovými individui, jako zdejší soutěžící. ()

UhLee

(7,5/10). Když jsem slyšel, že na Netflixu bude Reality Show, kde budou fešáci a šťávy, kteří spolu nebudou moct spát, tak jsem jenom kroutil hlavou a říkal si : "Co to zase bude za sračku.." Dal jsem tomu ale šanci a musím říct, že jsem se náramně bavil. Ti lidi fakt vypadají, že si z toho něco odnesli. Pokud to teda nehrají, ale jako Reality Show to funguje na jedničku. První série byla super a druhá byla možná ještě lepší. ()

nevermore

Tak dementní námět jsem fakt dlouho neviděl. Musel jsem po zkouknutí prvního dílu dát do googlu Is Too hot to handle scripted? Protože to prostě není normální, co za partičku primitivů lze nalézt, a přimět je, aby ze sebe dobrovolně dělali ještě větší kretény. Nedávno jsem dal netflixovému The Circle 5***** i kdy to byla podobná reality chujovina, ale měla aspoň nějaký osobnosti, tohle je prostě a jednoduše sračka plná jednoduchých. ()

hroubek

Úvod do antropologie. Je to tak blbé až je to směšné. Je mi jich upřímně líto. První tři díly jsem sledoval pod vlivem alkoholu, a hodně jsem se bavil. Zbyle díly jsem sledoval střízliví, a už to taková sranda nebyla. Neříkám, že to nemá své momenty, některé věci se opravdu povedly. Nicméně, účastníci této reality show mě dokázali, že v dnešní době je důležitější jak vypadáte, než co máte v hlavě. Lidská blbost v tomto seriálu neznala mezí. A proto to taky byla taková zábava. 7/10 ()

Sany33

1. Séria: Tak ako pri väčšine reality show ide o výber ľudského odpadu, ktorého správanie môže pôsobiť degeneratívne na mozgové kapacity zvyšnej populácie, ktorá sa rozhodla na tejto veci podujímať svojím sledovaním. A teraz trocha jednoduchšie. Kopa sexi ale na druhej strane strašne jednoduchých a plytkých amerických modelov musí vydržať bez sexu na ostrove. Sú pod dohľadom vzdušného difúzera menom Lana a za prehrešky jednotlivcov trpí celá skupina. Je až prehnane očividné, že účinkujúci idú podľa scenára a majú za to zaplatené. Ja osobne ani neviem o ktorú členku ženského osadenstva by som usiloval. Teraz nechcem povedať že hľadám iba vnútornú krásu alebo podobné veci... ale pri životnej partnerke potrebujem aby mala aspoň jeden mozgový chromozóm. Palec hore dávam za úžasne sarkastickú Lanu, ktorá ma dokázala celkom pobaviť. 10% ()

mkubalikova

Nedokážu si to vysvětlit jinak, než že se na mě už definitivně podepsala aktuální situace, ale já jsem to slupla naráz. Je to přesně tak stupidní, povrchní a umělé, jako protagonisti této (ehm) reality show, ale já se bavila. Co mi však hlava nebere, co všichni chlapi vidí na ukázkové instagramové rozhoďnožce Francesce. #guiltypleasure #TeamDavid ()

Kelly2502

Reality show nemusím a nevyhľadávam a nebyť kamaráta, tak si ho ani nepozriem, ale popravde ma príjemne prekvapil. Áno, točí sa okolo skupinky mierne retardovaných ľudí závislých na sexe a pre výhru sa musia sexu vzdať, popis neklame. Čo som ale nečakal a čo by v ňom mohlo byť spomenuté tiež je, že cieľom je v prvom rade stať sa lepším človekom a naučiť sa naviazať hlbšie kontakty s jednotlivými súťažiacimi. To ma zase pri seriáli udržalo aj po prvej časti. Sledovať totižto ľudí chorobne vystrašených z akéhokoľvek záväzku, ľudí s vnútornym smútkom, ktorý v tento strach vyústil a ich následnú snahu prekonať tento strach formou rôznych cvičení bol vcelku potešujúci. Blbcami síce ostali aj naďalej, ale ich premena a znovunájdená schopnosť vážiť si samého seba je niečo čo som od takéhoto formátu nečakal. ()