Mestečko South Park

• Česko Městečko South Park (viac)
USA, (1997–2023), 118 h 25 min (Minutáž: 16–48 min)

Tvorcovia:

Trey Parker, Matt Stone

Predloha:

Charles Dickens (kniha)

Trey Parker, Matt Stone, Isaac Hayes, Isaac Hayes (a.z.), Jay Leno, Tomorowo Taguči, Jenna Mattison, Elton John, Ozzy Osbourne, George Clooney (viac)

Recenzie používateľa SpaceOdyseus k tomuto seriálu (45)

Mestečko South Park (1997)

South Park prozil za ty leta uzasnou transformaci z floutkovsky sprosteho ale stale vtipneho serialu k stale prisprostle ale brutalne trefne satire, ktera zaroven neztratila specificky smysl pro humor. Co se deje ale v 19. rade je neskutecne. Spolecenska satira postoupila na dalsi level a do hoven, ke kterym se ostatni boji byt jen cuchnout, South Park skace obema rovnyma nohama. Jen prikyvuji, tleskam a horce se smeji. ()

Bílí lidé renovující domovy (2017) (S21E01)

Parada! South Park je zpatky v plne sile. Vzdy, kdyz slysim "They took my job", vim, ze je vse v poradku. ()

Odložte mobily (2017) (S21E02)

Parada! South Park se triumfalne vraci v plne sile! Kousavejsi a vtipnejsi kritiku jsem dlouho nevidel. ()

Prázdninový speciál (2017) (S21E03)

Dily s Randym jsou vzdycky pecka a tento neni vyjimkou. Zase se strili do velmi aktualniho tematu a zase na jednicku. ()

Filmová nabídka (2017) (S21E04)

Parada. Meli jsme tu jiz driv dily o superhrdinech i o facebooku. Tentokrat to bylo zase z jineho pohledu a zase super vtipne a trefne. ()

Hummels a heroin (2017) (S21E05)

Parada. Zase jsme dostali slusne pesimisticky dil. Domov duchodcu jako vezeni ve me nevyvolaval zadne pozitini dojmy. ()

Synové čarodějů (2017) (S21E06)

Paradni alegorie, ktera ve svetle soucasne afery #metoo dostava uplne novou dimenzi. ()

Lež vítězí (2017) (S21E07)

Moc zajimavou katarzi si prosel vztah Erica a Heidi. ()

Mechová prasátka (2017) (S21E08)

I kdyz tu hraji prim postavy, ktere nemam zrovna v lasce a kauza nfl ve me take moc nerezonuje, diky Cartmanovi a Wendy to je fakt zabavny dil. ()

Super korektnost (2017) (S21E09)

Bombovy dil, ktery chytre vychazi z Pekla na zemi. A dela paradni vykricnik za predeslymi dily teto serie. ()

Rozmačkaný rajče (2017) (S21E10)

Yes! Ja jsem tak rad ze mame South Park a ze Stone a Parker maji koule jako medicinbaly. Nikdo neumi adresovat soucasne celospolecenske problemy popkulturou jako oni dva. V tohle dile se jim to obzvlast povedlo. K tomu si delaji prdelky z osmdesatkove nostalgie, ktera v poslednich letech na obrazovkach uji jak houby po desti. Proste paradni dil a bude se mi styskat. Dalsi serie nemuze prijit dost rychle. ()

Mrtvé děti (2018) (S22E01)

22. serie zacina hodne silne! Konflikt Randyho s zenou byl paradni a sdilim Cartmanuv nazor na Panthera. #dontcancelsouthpark ()

Chlapec a kněz (2018) (S22E02)

Dily, kde sijou do katolicke cirkve, jsou vzdycky super a tento je jeden z tech nejlepsich. ()

Pan Hankey odchází (2018) (S22E03)

Paradni dil, trosku slabsi nez predesle, ale stale skvely. Mr. Hankey jede bomby a ten konec? Ten je luxusni. ()

Farma Tegrita (2018) (S22E04)

Hura! Towelie je zpet! A zase dil, co se venuje Randymu, ty jsou vzdycky skvele. "That's good shit." ()

Koloběžky (2018) (S22E05)

Paradni dil, ktery je hodne aktualni i pro cechy, respektive prazaky. A jak to Parker se Stonem zase dohnali genialne ad absurdum je na plny pocet. ()

Čas brát to vlážně (2018) (S22E06)

Snad opravdu nejde o rozluckovou sezonu, protoze se kralovsky bavim u kazdeho dilu! ()

Nikdo to nebral vlážně (2018) (S22E07)

Zase tak mnohovrstevnaty dil, ze netusim, co mam vypichnout jako prvni. Neskutecna prdel, neskutecne trefna satira a musim si uz konecne zahrat RDR2! ()

Buddhova krabice (2018) (S22E08)

PC babies je tak trefny, az je to k placi. ()

Neuspokojení (2018) (S22E09)

Fajn dil, ktery je ted pred vanoci zase prudce aktualni. ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

21.01.2022

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

06.08.2021

14 filmů, 5 dalších seriálových sezón a navrch k tomu ještě nová videohra. Ano, čtete správně. Tvůrci South Parku Trey Parker a Matt Stone uzavřeli novou megadohodu se společností ViacomCBS, domovem… (viac)

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi

23.11.2008

Televizní South Park spěje ke svému konci. Trey Parker a Matt Stone sice mají podepsané smlouvy až do roku 2011, ale už teď pomýšlejí na stylové završení úctyhodně dlouho běžícího kresleného seriálu.… (viac)