Mestečko South Park - Season 22 (2018) (séria)

Farma Tegrita (S22E04)

(epizóda)
  • USA Tegridy Farms

Butters začne spolužákům prodávat elektronické cigarety a brzo se z toho stane celoškolní trend. Randy přestěhuje svoji rodinu na konopnou farmu na venkově. (Netflix)

Frajer42

Tentokrát si tvůrci vzali na paškál elektronické cigarety coby oblíbenou pochoutku metrosexuálů, buzerantů a zženštilých kokotů. Vymluvit jim tento nešvar se pokoušel novodobý farmář Randy, který obecně v této sérii dostává dost prostoru. Líbí se mi, že se seriál strefuje právě do této kategorie přecitlivělých prznitelů společnosti, kteří posouvají úroveň demence s nejrůznějšími pseudo rovnoprávními sračkami do kosmických výšin, kdy ve skutečnosti jsou nemocní a narušení zvýhodňováni na úkor zdravých a normálních, což nemůže zákonitě vést jinam, než k totální záhubě lidstva. Jsem rád, že právě tento problém je ústředním motivem této velmi vydařené série. Je krásné pozorovat, že se ve světě filmů a seriálů stále najdou zdravě smýšlející jedinci, kteří dokážou vyprodukovat moc hezkou satiru na současné upadající lidstvo. Tato epizoda měla menší rezervy, ale stále jsem za ni rád. Lepší 3 kousky. ()

• Melódia, ktorú si Cartman spieva na záchode, je jingel "$5 Footlong" na bagety Subway. (Real Tom Hardy)
  • Butters číta komiks "General American Vs. Space Papal Menace". Jedná sa o odkazy na postavy Captain America a Green Goblin. (Real Tom Hardy)