Hviezda sociálnych sietí vycestuje s priateľmi do Moskvy kvôli novému obsahu pre svoj úspešný vlog. Keďže on sám a aj jeho kamaráti radi posúvajú hranice a snažia sa uspokojiť rastúci počet divákov, zapoja sa do vražednej hry plnej záhad, extrémov a nebezpečenstva. Hranica medzi skutočným životom a životom na sociálnych sieťach sa stiera, a partia kamarátov musí preto bojovať s cieľom uniknúť a prežiť. (Continental film)

bourec

Inspirace spoustou filmů, neznámý herci)až na vyjímky), a jinak nic. Má to sice překvapivej závěr, protože žádný indície sem ve filmu nespatřil, ale jinak slabota.30%. ()

dubinak

Tak trochu kopírka Hostelu, Escape Room a Saw dohromady, akorát obohacený o youtuberský fénomen a "šokující" finále, které jsme taky neviděli poprvé. No jo no, co se má furt vymýšlet za náměty. Na tohle se dalo koukat a bylo to i docela napínavé. Ocenila bych ale kratší a méně zdlouhavý rozjezd a trochu toho gore. Ten závěr mě ale vlastně v kontextu překvapil, takže za to plusový bodík, jinak je to asi kompletně zapomenutelný snímek, jejž si můžu akorát odškrtnout ze seznamu hororů za rok 2020. ()

vnimatkrasu

Námět je prima. A rozuzlení, který jsem si tajně přál, zachránilo ve výsledku jednu hvězdičku. Především v poslední třetině se totiž Follow Me topí v hluboký tůni nezajímavosti. A Ronen Rubinstein je (byť do jistý míry záměrně) asi nejprotivnější hrdina v hororu 'ever written'. ()

oveckaoa

Chlápek má blog kde nahrává videa svých zážitků z cest většinou hledá něco extrémního. Najde si jednoho sledujícího a vydá se na jeho tip do Ruska kde si zahraje únikovou hru, která se ´´ zvrtne,, . Mě osobně ten konec nepasoval navíc to není originální něco takového jsem už kdesi viděl jen si nevzpomenu kde lepší by byl konec ve stylu, že někdo slavnější je unesl ,aby pobavil své sledující na úkor ho než ten co je tady. Pan režisér Wernick má dobré filmy, ale bídně natočené už jeho předchozí Escape Room měl dobrý děj a byl zajímavá a pak ji pohřbil koncem a tady to není o nic lepší. Díky za titulky ejnuleta ()

mickyreed

Novodobá variace na moje milovaný Fincherovo masterpiece The Game. Bohužel v tomhle případě se karty odkrývaj po většinu času až příliš a někdy je to tak průhledný, že hlavní postava by musela být po menší lobotomii, aby nevěděla, o co tu jde. Škoda ... kdyby se ta pointa udržela na uzdě jako v originálu, mohlo to dopadnout o moc líp. ()

bizz_mjc

Nevím, zda tu spoilovat, z jakých filmů je No Escape poskládán, ale ať se v ději dělo cokoli, nevěřil jsem a byl přesvědčen o tom, jak to skončí. A skončilo. A nakonec sem ten SPOILER dám: Saw, Hostel, Escape Room a Fincherův film s M. Douglasem. ()

Autogram

No tak Hra môže byť aj bez Douglasa a v o niečo modernejšom prevedení pre mladšiu generáciu. Neviem, čo všetci proti tomuto filmu majú, postavy sú sympatické, priebeh je v poriadku, má zmysel a pri neznalosti pointy a teda originálu, je to veľmi napínavé. Lepšie tri hviezdy a kvôli prehnane nízkemu priemeru zaokrúhlim nahor. –––– Je to síla, ale je to jenom hra. ()

kenkaku

Jediné plus filmu je, že se odehrává v Rusku. Zajímavá lokace dávající potenciál. Vše ostatní je jen mínus. Ten rypák - youtuber - už nešel hůř vybrat. Film sám sebe zabije asi v polovině, kdy díky kameře a scénáři prakticky odkryje karty. Dále idiocie s papírkem... bylo jasné, že má roli, ale jak se s tím zachází... dále chování “rypáka”. Zcela bez logiky. Tím i zcela zabíjí závěr. ()

iXtr3m3

Príbehom a spracovaním sterilno priemerný snímok, ktorý vyššie ťahá len absolútne koniec, ktorý som fakt že naozaj nečakal. Mať viac gore efektíkov, tak to vytiahnem aj na štyri hviezdy. ()

666Carnage

Těžký to život blogera/youtubera co potřebuje víc a více vzrušení. Tak si zajede s přáteli do Ruska tam je napětí dost. Zajde si tam na únikovku a ta se trochu zvrtne. Na film jsem se těšil a dostal jsem více než jsem chtěl a ten konec je naprostá paráda. Rozhodně doporučuji. 75% ()

borec999

Horor pri ktorého sledovaní v kine bolo veľmi cítiť, že do kina by sa za normálnych okolností nedostal a je tam len z dôvodu, aby znovuotvorené kiná v období medzi 1. a 2. vlnou korony mali čo premietať. Spracovaním ide o lacný a mierne béčkový horor v ktorom sa striedajú lepšie herecké výkony s horšími (preafektovaný hlavný hrdina, ktorý najmä v prvej polovici je svojim herectvom neznesiteľný). Nosným dejovým prvkom filmu je koncept Escape Room, ktorý sme videli už mnohokrát spracovaný pútavejšie a lepšie. Pointu a akože šokujúci zvrat v závere som prekukol asi po polhodine a myslím, že aj viacerí budú na tom podobne. Holt, tí čo videli Fincherovu Hru... a tí čo ju nevideli, tak nech si ju radšej hneď idú pustiť, pretože tá je svojou kvalitou o 2 triedy inde ako FOLLOWME. Podpriemer a lepšie 2*- 40% ()

Wally

Prvních 30 minut nekoukatelných, pak se to rozjede a konec byl rádoby šokující. Můj problém byl v tom, že mi celá ta parta byla ukradená...nesympatičtí a nezajímavý herci... Víc než trochu to kopíruje Saw a Hostel...a zmuchlá je dohromady. Horší průměr... ()

MatejNosal

U mňa predvídateľná "hra" ale aj tak som sa celkom bavil. Dokým boli v Escape Room bolo to aj napínavé, potom sa to zvrtlo a už ma to moc nebavilo. Koniec to celkom, aj keď nie moc originálne, zachránil. (The Game meets Hostel) (50%) ()

HonzysKISS

Pěkná parodie na Pewdiepie a všechny tyhle sociální lidi. Není to vůbec špatné, ale o něco více krve a násilí by neuškodilo. Není tam toho moc vidět. Taky je trochu škoda, že když to běželo neustále živě, tak nebyl moc ukázán chat (jenom občas). Každopádně na jeden večer moc fajn podívaná, občas jsem se do toho hezky vžil a nemohl se odtrhnout. 75/100 ()

Adramelech

Hned na začátku tam nějací jůtůbeři (ano, tak je píši, nic lepšího si nezaslouží) řvou jak debilové. Dozvídáme se, že letí do Moskvy, aby tam absolvovali nějakou zvláště vymakanou únikovou hru. Doufal jsem, že tam všichni chcípnou, a to pokud možno co nejbrutálněji. Už dlouho mě žádné filmové postavy neštvaly tak intenzivně jako tahle partička. Naproti tomu scény z ruského života (milionářský synek s ochrankou, luxusní zábavní klub) byly pěkné. Zdalipak to v Moskvě opravdu takto vypadá? Dění v únikové místnosti nabralo trochu nečekaný spád. Inu, existují i ruští jůtůbeři a také touží po sledovanosti. Jejich američtí kolegové pro to však nejeví pochopení. Gore bylo málo a odehrávalo se hlavně ve tmě, takže nebylo prakticky nic vidět, a ten americký jůtůber, co mě tak iritoval, nakonec zřejmě vyvázl živý. V rámci plejády filmů na téma únikových místností bych toto dílo označil za slušný průměr. ()

woodsman

tak toto malo odost vecsi potencial ale takých to sfilmovani tu uz bolo dost len skoda ze sa vecsina neodohravala v escape room a ten konec ma totalne ale totalne odjebal ()