Clear Riversová (Ali Larterová) jediná prežila katastrofu letu č. 180. Všetci ostatní pasažieri, ktorí rovnako ako ona najprv unikli pádu lietadla, sa neskôr jeden po druhom odporúčali do chladnej náruče smrti. Nezvratný osud si postupne vybral ich životy a vyrovnal tak číslo náhodne prežitých takmer na nulu. Clear vie, že ona je teraz na rade. Že smrť sa na ňu už chystá a len náhoda ich môže zachrániť. Bohužiaľ je jediná, ktorá tomu verí. Všetcia ostatní si myslia, že šok zo smrti jej priateľov bol natoľko silný až stratila súdnosť. Preto ju teraz držia pod zámkom na psychiatrickej klinike, kde si ju môže smrť nájsť pri jednej a tisícej príležitosti. No smrť má zatiaľ inde plné ruky práce. Kimberly Cormanová (A.J.Cooková) má zvláštnu víziu - ona a jej priatelia zomreli na ceste č. 23 pri strašnej zrážke áut, kde lietali časti tiel spolu s kovom a plastovými úlomkami. Bol to nejaký psychický záchvat strachu? Alebo snáď varovanie? Kimberly je na najlepšej ceste do ústavu za Clear. Dožije sa toho vôbec? (oficiálny text distribútora)

Stegr

60% - Nechutné a připitomělé, ale i přesto mě to bavilo, protože nápadů jak někoho sejmout měli tvůrci opravdu hodně... ()

Cappuccino

Atmosféra prvej časti je niekde v diaľke zatratená a nenájdeme zde ani sympatickú dvojku z tretieho dielu. Žiadna ľútosť nad mŕtvymi jedincami. Žiadny nový nápad. Nudiť sa nebudete, ale.. ()

Ruut

Moment překvapení je fuč. Zato tu je naprosto super scéna na dálnici hned na úvod, větší rozpočet, větší množství potenciálních mrtvol a větší sranda. Jo povedená dvojka. ()

Allien.9

Pro mě nejlepší díl série. Úvodní nehoda na dálnici je skvělá, celým dílem prostupuje úžasně mrazivá atmosféra a super-naturalistické scény, které si hravě vynutí přivření očí i u otrlejšího diváka, zkrátka nemají chybu. Když pominu ten pitomý, céčkový konec s rukou, tak se to na těch 5 hvězd vyškrábe.;-) ()

ChewieDC

Jednička sice překonána není, ale jde o překvapivě důstojného následovatele. Sice obsahuje naprosto nepovedený konec a místy vcelku nudné konverzační pasáže, ale například dálniční nehoda překonává i šok při výbuchu letadla v prvním díle. A ty smrti... bizardní. ()

mchnk

Výměna tváří proběhla v pořádku, v hlavní roly před tim kluk, teď holka v pořádku, téma naprosto ta samá blbost v pořádku, můžeme začít psát scénář takže, tenhle kluk umře takhle, tahle holka takhle no a nějak to dopadne stejně bude trojka. Nho co dodat za úvodní scénu na dálnici dávám hvězdičku navíc. Jinak koukám, že to má víc dílů, ale to už fakt m..ám neé. ()

mzss1

Podle mě nejlepší díl ze série! Od začátku do konce se pořád něco dělo. Úvodní vidina , která ukázala velkou nehodu na dálnici byla skvělá ! Smrtlené nehody tu byly dost - třeba skřípnutá hlava ve výtahu , rozdrcený kluk,který chtěl vyplašit holuby a konec byl nejlepší ... ugrilovaná noha na stole :) Pochybuji,že někdy bude lepší díl. Takže mé hodnocení : 96% ()

DJ Obelix

Tak dobrá, asi jsem úchyl. Po geniální atmosferické jedničce přišla snad ještě lepší zábavná dvojka (ne, o hororu už tu nemůže být ani řeč). + film obsahuje tu nejgeniálnější úvodní scénu v historii filmu EVER. Nemůžu jinak než za ***** ()

kingik

Dvojka, vědoma si úspěšného schématu jedničky, si už úvodní scénou na dálnici, končící hromadnou havárií, vytyčí jasný cíl a chce být, pokud možno, hlavně úderná v drastických scénách. David R. Ellis se ukazuje jako špičkový režisér v technické oblasti, ale jako vypravěč už tolik síly nemá, ale umí opravdu solidně naporcovat lidské tělo a hodit po divákovi jako by se nemetlo. Překvapivá úmrtí neschází, dynamický děj a trochu horší vypravěčský styl, řadí tohle pokračování vysoko, ale kouzlo prvního dílu je nenávratně pryč. 70% ()

Legas

Zdařilé pokračování. Sice se žánr trochu přehoupl do komedie (možná nechtěné), ale to ještě neznamená, že se nebudete bavit. Měl jsem trochu strach z údajné překombinovanosti, ale děj se mi zdál srozumitelný a téměř logický ;-) Rozhodně ale nečekejte temnou atmosféru, ani žádné lekačky. Spíš nechutně důvtipná úmrtí - zkrátka efektní hororovou komedii. ()

InJo

Skoro stejně dobré jako jednička. Oproti ní méně ponuré a originální, zato však více černohumorné. Mrazení v zádech mě doprovázelo skoro při každém úmrtí (fakt skvěle promyšlené). Tedy až na to závěrečné, to jsem se (stejně jako Tosim) úmyslně smál. A ta úvodní mega bouračka je vážně fantastická! Tolik mrtvol a výbuchů v jedné scéně - prostě slast! ;-) 70 % ()

IQ Tiqe

Není to špatný film, ale svým vývojem mi připomíná pokrčování Saw - oproti "jedničce" se něco přidá na brutalitě, pár nových myšlenek, ale základní děj se zkopíruje. A přesně tak to zde je. Pokud se někdo vyžívá v detailních naturalistických záběrech na napůl rozřízlé tělo apod., přijde si na své, ale ti, kdo budou čekat nějaké překvapení oproti prvnímu dílu, se ho spíše nedočkají. Nebo lépe řečeno tenhle film jsem si pouštěl s tím, že od něj nic moc nečekám a jako takový se mi líbil. Musím dodat, že některá úmrtí stojí za to - např. zabití airbagem bylo výborně vymyšlené. ()

Kothy

Jak jsem říkal. Po 1 už jde ta kvalita dolů. Tentokrát jde o hromadnou autonehodu. Tady to zachraňuje pouze svůdná Ali Larter. :) ()

dex2man

Jeden z mála filmů(obzvlášt hororů) kde se mi líbila víc dvojka!Sice už nemá ten punc originality,ale přijde mi po všech stránkách vypiplanější -hlavně audiovizuálně,úmrtí jsou taky "stylová" a bouračka na dálnici nejlepší jakou jsem kdy viděl.Pro někoho je mínusem absence atmosféry,ale já ji nějak nepocitoval ani v jedničce... ()

swamp

Souboj hloupých lidí se smrtí.. tentokrát ne tak originální - naštěstí se autoři blýskli pár zajímavými smrtmi. ()

Krvavá romance pro Kristen Stewart

Krvavá romance pro Kristen Stewart

22.11.2007

Dnes vám nechceme kazit náladu a tak se nebudeme rozepisovat o Nezvratném osudu 4, který bude pod dohledem režiséra dvojky Davida R. Ellise dál ždímat vstupné z krvelačných dorostenců, jimž nestačil… (viac)