Lovci

• Česko Bojovnice (viac)

Samantha O'Harová (Megan Fox) je žoldnierka, ktorá vedie skupinu vojakov na ich odvážnej misii zachrániť rukojemníkov v odľahlej časti Afriky. Misia sa však nepodarí a tím uviazne v divočine, kde musia bojovať o prežitie nielen proti neľútostným miestnym povstalcom, ale odrážať aj útoky rozzúrenej svorky krvilačných levov. (TV Markíza)

alchac odpad!

Ohavná CGI lvice zabija… zabíje… zabijákyně, schopná zhypnotizovat svou oběť, donutit jí odejít s ní do křoví a teprve tam ji naprosto bezhlučně zahlušit, nařezat jí kůži na souměrné kostičky (asi na pozdější opékání), jakož i zjevovat se v nejpředvídatelnějším místě a čase hrdinům v zádech, ale neschopná vlézt pod auto vs. PTSD terapeutická skupina tří nesnesitelných kravek a žoldnéřského kokotmanda složeného z hluboce citlivých, zásadových a morálních hoššanů a velitelky, jež je ve svém partu uvěřitelná zhruba stejně, jako by byl Dolph Lundgren v roli Nelsona Mandely. A to ještě není to nejhorší! Nevzpomínám si, že by v jakémkoliv z audiovizuálních zvěrstev mnou dosud zhlédnutých míra debility počínání jednotlivých postav dosahovala až takto neuvěřitelných hlubin – počítaje v to i první díl Premiéra Jaromíra Soukupa… ()

iXtr3m3

Hviezda za celkom slušné technické spracovanie, hviezda za výpravu a jedna slabučká polhviezda za kombináciu kedysi známej Megan "Kozy ven" Fox a hlavne sympaťáka Philipa Winchestera, ktorý žáner akčný nie realistický military už má v krvi. ()

Fifer

Pamatujete si tu sexy scénu: Megan Fox hledící do kapoty v Transformers? Stejně bizarně na mě působí i tady. Člověk se na tu krásnou modelčinu tvář dívá a nevěří ani na vteřinu, že je automechanikem. A stejně tak nevěříte ani na vteřinu, že by mohla velet týmu NAVY SEALs na operaci kdesi v Africe. Většinu času na hrdiny útočí mafiáni nebo šelmy. CGI zvířata vypadají fakt příšerně. Scénář je neskutečně hloupý. A ty pokusy o cool hlášky: So which one of us bitches is gonna kill you? Haha, very funy. Vlastně to má své kouzlo dívat se, jak je to špatný. Guilty pleasure. ()

warrenur odpad!

Zaujimavy a drsny zaciatok s peknym saturovanym farebnym filtrom, ......do prvych digi-efektov a prvej akcnej sceny a hlasok, ktore zacne Megan pustat cez svoje plne pery ;). Pane Boze, vyhnite sa sirokym oblukom. Dostal som sa k tomu este pred hocijakym hodnotenim a toto je vysledok. ()

dannyyy

Digitální zvěř, ano, velký špatný! Ale je třeba u toho filmu vypnout. Má celkem slušný rychlý spád a dokonce jsem se i zasmál. 55% ()

Acrobat odpad!

Miesto pobehovania medzi robotmi behá Afrikou medzi tvrdými žoldniermi a adidaskovými islamskými gaunermi. V americkej púšti natáčaný príbeh je hysterickým exkurzom do najnudnejšej predvídateľnosti deja, značne klišovitej skladbe komanda, neuveriteľnou a trápnou vedúcou s nevinným ksichtom sotva 49 kilovej Megan, ktorej skúsenosti s frontom uverí snáď len tá škaredo digitálna jednooká levia matka. MJ Bassett vytvoril film, na ktorý sami ťažko pozeralo a celý čas osadenstvu hovorím, že ja napríklad neviem, kto kde strieľa a ospravedlňujem sa Števovi, že nielen on má nekončené množstvo munície. Jediným pozitívom filmu je Everybody od BB. Paľba, plán, hysterické ženy, nabiehajúci nepriatelia, nič nemá organizačnú hlavu ani pätu. Hrdinstvo je zvelebované v ničotnosti a nepotrebnosti. Film je trápny svojím spracovaním, na množstvo prestreliek a zaujímavým lokáciám nudí a vôbec nenadchne. Výsledok ? Odpoveď Je mi jedno ako dopadnú. (videné 19.12.2020, BDrip) ()

rublik05

Nebudu lhát, pustil jsem si to jen z toho důvodu, že hlavní roli hraje Megan Fox. Zajímalo mě, zda jí role drsné vojačky sedne, nebo to dopadne jako obvykle. No, dopadlo to jako obvykle. Nevěřil jsem jí ani noc mezi očima. Ostatní herci na tom nebyli o moc líp, drtivá většina z nich podávala těžce podprůměrné výkony. Snímek má mimořádně ošklivý vizuál, vyloženě směšné triky a efekty (např. digitální lev), akce se rovněž moc nepovedla, je velmi nudná, nepěkná a sterilní. Na druhou stranu to i přes tu obrovskou spoustu nelogičností či vyloženě hloupostí celkem rychle uteklo a nebylo to zas až tak velký utrpení. 2/10. ()

TornadoETA

Začátek docela bavil i přesto, že jsem Megan nevěřil po celou dobu vlastně nic. Sympatičtí vojáci to relativně zachraňovali do setkání s lvicí .. a ten závěr? lepší nevidět!! ()

BFG2000

Perfektní napínavý, místy až hororový film, u nějž jde vidět, že pro M.J.Bassetta jde o srdcovou záležitost, kterou chtěl natočit bez ohledu na rozpočet. Ano. Rozpočet je to hlavní, co film sráží a zřejmě je to i důvod tak nízkého hodnocení. Digitální lvice je na rok 2020 opravdu dost mimo a i některé další efekty občas bijí do očí. Pokud ale některé triky překousnete, dostanete velmi solidní film, se sympatickými herci, povedenou akcí a překrásnými lokacemi. Megan Fox v pohodě, Philip Winchester super. Záporák mohl být drsnější a méně uřvaný. Konec za mě naprosto ok. Normálně u mě za 3*, ale jelikož má film trochu eko přesah a upozorňuje na zvěrstva, která lidé páchají se lvy, tak rád jednu přihazuji. ()

GameboyNES odpad!

Proč já té paní Mařce Liškové tu drsnou vojandu nevěřím? Ahááá, bo se ten film tváří stražně vážně a dramaticky. Což vona absolutně nezvládá. škoda, keby to urobili odlechčeně ako tu chujovinu s Chloe, Gremlini v oblacích, tak to mohlo bejt fajne. Takhle se to vleče, je to nudný, nezáživný a ten gigitální lev je horší jak žraloci v Sharknádu. A to jsem ten poslední co by vyčítal špatný efekty, když mě film baví tak si vystačím i s maňáskem s kuchyňské chňapky. A uplně to narovnal te sluníčkovský hevyend. Fakt odpad ()

Clark_Kent

Megan Fox se naparuje u kapoty auta, celkem dobře a jde jí to. Jinak takovej průměrnej počin. Jediný plus je ten moment, kdy lvice semele toho vejlupka. Zvířecí trofeje nepodporujeme. ()

johnsnow

Nuž takto už z traileru boli jasné dve veci. Že Megan ako vojanda nebude good idea a že tá digitálna levica naznačuje, že film nemá až tak veľké ambície. To prvé sa splnilo dopodrobna. To druhé tiež ale našťastie sa levica neukazuje pričasto, film je viac akčný a trošku aj dramatický. A akcia fakt stojí zato, je krvavá, dobre natočená. Možno kebyže sa to bralo ako taká R-ková akčná komédia malo by to väčší šmrnc. Ale na druhús tranu si to neviem predstaviť. Čo sa týka hercov tak najlepší bol Winchester a ten masaj. Zvyšok nič extra a Megan, no to myslím netreba vravieť. Za 3* a koniec by som bral trošku drsnejší. ()

Mamlas

Ano, digitální lvice se velmi nepovedla a taky digitální krev byla docela špatně, ten konec byl infantilní a taky ta šéfka byla docela pinda a nezasloužila si přežít... Nicméně to vůbec nebyl tak špatný film jak ukazují %ta. Dobrá kamera, víceméně nějaký smysluplný děj, svižná akce, v detailu i dobré záběry u zabíjející lvice, netradiční exotické exteriéry i trocha humoru. Skoro bez přetáčení jsem dokoukal do konce a docela mě to bavilo. (44%) ()

ostravak30

M.J. Bassett a Isabel Bassett už poukazovali na špatný přístup k fauně a flóře ve filmu Ohrožený druh. Pro Isabel to byl první scénář, M.J. zase poprvé produkovala, Mark Middlewick si také protrhnul své panictví ohledně psaní. Ale ani přes tuto veškerou snahu jim to zase nevyšlo. Ozbrojených militantních skupin je hodně, tentokrát ani nejde o náboženství, ale jen o prachy, jak později jedna z postav přiznává. Jenže do toho všeho se motá šelma, která je digitálně provedena prachbídně. A navíc se chová zvláštně. Nejprve napadá všechny, ale nikoho nesežere, což bych čekal, že bude dělat, protože jiná než hladová kočka by snad takhle neútočila. V závěru ale útočí jen na některé a na jiné ne a navíc se dozvíme, že chránila mláďata. Nejsem sice žádný zoolog, ale pár dokumentů o divokých čičinách jsem už viděl. To ohrožení by muselo být bezprostřední a pak by útočila. Jinak by mláďata prostě přenesla jinam. A ty nejspíš v bezpečí byly, protože se objevily až na úplném konci. Závěrečný vzkaz nám tak prozradí, že jde opět o ekologické, ochranářské téma, které je ale zpracované asi tak, jako byste se dívali na africké dobrodružství Counter-Strike a sem tam vám do toho skočila kočička. ()

Ace.A.T.L.

Taková škoda. Nápad dobrej, ale zpracování příšerný. Mentalita záporáků na bodu mrazu, CGI lvice je hnus, situace nesmyslný, Megan Fox drží zbraně, jak lopatu, neumí běhat a ani se pohyovat ve vojenských botách a to má bejt velitelka jednotky, Celý je to taaaaaak moc stupidní, že tu 1* zachránil jen Philip Winchester, kterej je pro mě, ve filmu za TOPáka všeho. Těšil jsem se na to, idkyž jsem od toho neočekával kdoví co, ale tohle bylo fakt zklamání veliký. Za mě teda 1* a NEDOPORUČUJU ()