Akčná pecka s Jasonom Stathamom, kde ako neľútostný a mimoriadne naštvaný muž, hnaný túžbou po pomste, sa v utajení zamestná v bezpečnostnej službe prevážajúcej obrovské sumy peňazí, aby odhalil, chytil a kruto potrestal ľudí, ktorí mu chladnokrvne zabili syna. (Magic Box)

Kopi1

Zdaleka jiný film než jsem očekával, ale za to mě to příjemně překvapilo. Docela temný film, kde se Guy Ritchie s ničím nemaže a nakládá nám drsné přestřelky. Chvilku jsem se ztrácel než jsem zjistil kdo je kdo, ale Guy to takhle dělá pokaždé a později různé úhle pohledy vyjasnily situaci. Statham nemilosrdný a bez špetky emocí zde funguje skvěle, mysteriózní hudba také funguje parádně a dodává filmu právě záhadnost a napětí. Guy Ritchie si zaslouženě připisuje další výborný film do své sbírky. ()

zelda82

Neni to sice zadne prelomove kinematograficke dilo, ale rozhodne je to dobre natoceny revenge flick s pomerne originalnim prostredim prevozu penez. A pro Jasona mam slabost uz dlouho, takze jasne ctyri. ()

Rathalos

Rozhnevany muz je vynikajuci a vymakany akcny thriller,ktoreho nazov krasne vystihuje sladku vonu pomsty,obsadenie Jasona Stathama do hlavnej role bola skvela volba,myslim,ze ani lepsi vyber byt nemohol,len mi v tomto filme chybali pastne suboje od tohto drsneho herca z Anglicka,ale nevadi,nuda nehrozi a urcite sa v tomto zanri zaraduje tato hard revenge jazda medzi tie najlepsie a vrchol ladovca...:-) ()

montongery

Čistokrevné, drsné a jednoduše přímočaré solidní béčko s ledově chladným Stahamem v hlavní roli, co tu dlouho nebylo a já si ho náležitě užil, podobně jako ostatní starší Stathamovky a jim podobné snímky. Plus vynikající hudební doprovod, styl vyprávění klasického Ritchieho a skvělá řemeslná stránka filmu. Prostě co víc si přát od filmu, co má čistě a jednoduše pobavit.. Nechce to ale čekat nějakou typicky 'gentlemanskou' britskou pecku, když zde zavětříte jméno režiséra. Pro mě je tohle hlavne vymazlené pocta americkým policejním béčkovým trhákům z přelomu milénia. ()

aslavey

Čtyřku tomu dám, ale musím říct, že jsem lehce rozpolcenej. Na jednu stranu je to vlastně typická béčková Stathmovka. Pomsta, furt stejnej výraz, střílení, střílení, střílení. Ale zároveň je to příjemně realistický, drsný, hutný a temný. Co dává ale hodně kulí, to je hudba. 3 tóny vlastně po celou stopáž a naprosto uchvancancující. Rozpočet musel být někde v řádu tisíců, ale využitej naplno. Prostě drsnější než drs a hrubější než hrubost. Po Gentlemanech opravdu jinej Ritchie. ()

Rockerman

Zřejmě jeden z nejlepších akčních filmů za několik let! Jason Statham ve své typické roli mstitele a ve výborné formě. Kromě trochu nedomyšleného konce, kdy toto akční eso není dostatečně využito, není tomu co vytknout. Poutavý a dramatický děj poskládaný na přeskáčku byl určitě dobrý nápad. ()

mala_kea

Nemůžu si pomoci, ale působí to na mě jako variace na Johna Wicka, popřípadě Taken. S oběma tituly se samozřejmě ztotožňuji, ale tomuhle dochází pára. Jason se prostě do předepsané role nehodí a většina momentů je spíš WTF než, aby se člověk plácal po rameni, jak je to skvělé. Ve finále jako celek film působí velmi dobře a opravdu mysteriózně, ale hlubší rozbor nám jen ukazuje stokrát ohrané klišé. Chápu, že se to lidem líbí, já si to taky užil, ale čekal jsem prostě více sofistikovanosti. ()

strikeman

Je to celkem fajn, přestože Stathamovi asi po očkování proti Covidu ochrnuly obě půlky obličeje a Ritchie tentokrát hraje na vážnou notu, nicméně humorifikované ritchieovky mi sedí více... 70% ()

helloween93

Po výborných Gentlemenech vyprodukoval Guy Ritchie v krátkém sledu další zajímavý film, jde totiž o netradiční heistovskou Stathamovinu z prostředí bezpečnostních služeb v L.A. Pěkná akce, slušný záporák, bavil jsem se až do konce. Na kvalitu Ritchieho gangsterek to nemá, ale nadprůměrný počin a dost možná nejlepší film Stathama za poslední roky. 4* ()

ještěžiju

SPOILER: Prostě to byl slabej moment, když se JS zeptá, co z toho kouká pro něj a ten druhej mu opoví suverénně to, co mu řekl, jako sice mu z kvéru vytáhl náboje, ale měl i kudlu, popř ho mohl ještě před příjezdem začít jakkoli jinak pacifikovat, vždyť ten druhej ho neměl ničím v hrsti. Nám je sice jasný, proč JS to neudělal, ale to oni nevěděli a nemohli si tím být vůbec jistí. Hodně pochybný okamžik todle. ()

Evander

Rozhněvaný muž je pro mě trošku rozporuplným filmem. Příběh je zajímavý a dobře zpracovaný, Jason Statham hraje přesně tak, jak bych od něj očekával. Film, musím uznat, je velmi kvalitní. Na druhou stranu nedokážu vymyslet důvod, proč se na něj podívat podruhé, a to ani když se snažím. Celý film mi přijde takový odtažitý, chladný… Prostě mám pocit, že mu něco chybí. 77% ()

CaptainCzech

Ritchie to opět dokázal a naservíroval nám skvělou jízdu, která je brána z více úhlů než by člověk z počátku mohl očekávat. Atmosféra, hudba, herecké výkony, zápletka, zvraty a samotný příběh jsou na velmi vysoké úrovni. Po celou dobu jsem byl vtažen do příběhu a jen očekával co přijde v další kapitole za odhalení. Stathem mě tu bavil a jeho nekompromisní a nespokojený přístup byl světlým bodem celého filmu. Dost mě zamrzelo, že snímek nepřežili některé postavy u kterých jsem doufal, že to zvládnou. Každopádně velký palec nahoru. U mě to bylo mezi 4 a 5 hvězdama. Nakonec jsem se ale rozhodl pro slabších 5* ()

Folky

V závěru mi chyběla větší gradace, ale to je to jediné, co můžu vytknout. Statham je tu v roli, která mu sedí nejlépe, scénář umí překvapit a Ritchie režijně zvládá i vážné a emocionální momenty. Prostě výborný thriller. ()

BOURQUE

Opäť jedna veľmi dobrá spolupráca režiséra G. Ritchieho a herca J. Stathama, zatiaľ v najvážnejšom tóne. Samotná zápletka síce nie je komplexná, ale za to jednotlivé kúsky príbehu sú šikovne dávkované formou kapitol a dobre zostrihaných scén. Plus k tomu dobre vybraná depresívna (ambient) hudba. Nečakajte chytré a „vtipné“ dialógy (hlášky), takmer všetko (a správne) tu má vážnejší tón. Za motiváciou jednotlivých postáv nie potrebné hľadať komplexnejšie motívy. Dlhšia akčná scéna v poslednej časti filmu je pomerne dobre zvládnutá, avšak samotný záver je pomerne rýchlo a jednoducho vyriešené. Samotné vyvrcholenie neodpovedá tej úrovni, ktorá sa buduje počas celého filmu. P.S.: Teším sa na ďalšiu spoluprácu spomínaných pánov. Osobné hodnotenie: 84% (****) ()

Sarrow

Je to jako jít do nově otevřené pizzerie jen proto, abyste si objednali pizzu od základu na přání, na jakou jste zvyklý. Jako člověk co čistě akční filmy nevyhledává, protože mě táhne především smysluplný obsah, mě od úvodu do titulek na jeho obsahu nepřišlo nic zajímavého nebo překvapivého dokonce ani po akční stránce. ()

P.J.2

Když se Jason hněvá, umírají lidé. Ritchie natočil syrový, komorní příběh, který je zabalený do slušivého vyprávěcího stylu ala gangsterky z jeho dřívější tvorby. Hezky se na to kouká, hezky to vypadá a je to zajímavé. Prostě Guy nezklame.. ()

Hraný remake Disneyho Herkula našel režiséra

Hraný remake Disneyho Herkula našel režiséra

18.06.2022

Ritchie válečnou novinku pořizuje Amazon

Ritchie válečnou novinku pořizuje Amazon

13.01.2022

Guy Ritchie v posledních letech sype filmy jako nikdo jiný. A navíc velmi dobré! Po skvělém Rozhněvaném muži a výborných Gentlemanech se od něj už v březnu letošního roku dočkáme Operace Fortune, na… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD