Volá sa John Kruger (Arnold Schwarzenegger) a pôsobí ako špecialista v programe na ochranu svedkov. Pracuje zásadne sám a jeho výsledky sú vždy dokonalé. Svojimi razantnými zásahmi dokáže ohrozeného človeka dokonalo vymazať z povrchu zemského a dať mu šancu na nový život. Teraz pred ním stojí jedna z najťažších úloh. Má ochrániť Lee Cullenovú (Vanessa L. Williamsová), mladú pracovníčku zbrojárskej firmy, ktorá pomohla získať FBI dôkazy o technológii novej zbrane, elektromagnetickej pulznej pušky EM 1, a jej chystanom nelegálnom predaji ruskej mafii. Kruger netuší, že tentokrát bude musieť bojovať proti vlastnému kolegovi a bývalému učiteľovi Deguerinovi- mužovi, ktorý pozná všetky postupy a triky programu na ochranu svedkov. Tomu sa nielen podarí zmocniť svedkyne, ale aj falošne obviniť Krugera zo zrady. Kruger  nie je zvyknutý prehrávať, a tak sa s pomocou jedného z bývalých svedkov rozhodne vyraziť do protiútoku. (TV Markíza)

liuk

Zvláštní, asi před třemi lety, když jsem to viděl poprvé, se mi to dost líbílo, ale teď mi to přišlo silně blbé s hromadami logických chyb. ()

Krosmen

Ze spektra Arnieho filmů jde skutečně o průměr. Nejlepší je začátek, který navnadí na drsnější podívanou, která pak ale zabředne do průměru. A tak utkví jen - Dej se vycpat! ()

Autogram

Určite lepšie ako priemerné, príbeh, akcia, hlášky, všetko funguje. Efekty, hlavne tie krokodíly, by mohli byť aj lepšie, ale nemôže sa všetko vyrovnať terminátorom. Zato akcia s lietadlom nemala chybu, to sa scenárista nechal naozaj dobre kopnúť múzou. –– Dej se vycpat. ()

manonfire

Jako komedie ve stylu Pravdivých lží .....dejme tomu, ale tvářit se na akční drama a používat u toho fígle ala saniťáci? K tomu ti Aligátoři....vcelku šunt na Arnieho. 30% ()

spikey1

Zajímavý nápad přenést Arnolda do role tajného agenta. Není to jeho vrchol ale naproti propadákům z jeho komediální tvorby to není špatné. ()

sedm.1

Naprosto průměrná,ničím zajímavá a překvapující akční slátanina.Obvyklá zápletka,obvyklá akce,nevýrazní herci,efekty vyloženě nepovedené,z Arnoldovo tvorby prostě slabší kousek,a nehrát v tom právě on,nikdo by o tom filmu asi ani nevěděl. ()

Maynard.

Jednoznačně nejslabší Švácův film, který končí na "tor", na Terminátory a Predátora se likvidátor nechytá. No, von se nechytá ani na Akumulátora, ale to už je zase úplně jiná vesnice :o). Ale i přes to, že se nejedná o bůhvíjak kvalitní film, tak se u něj ten čas strávit nechá. Když sem byl malej, tak sem přesně tenhle druh filmů zbožňoval a Likvidátor mi nejednou pomohl překonat nudný čas při marodění... Teď bych si to asi jen tak nepustil, ale včéra to běželo, tak sem to prostě chytnul. Šváca je můj oblíbenec a navíc tady používá moc fajnový zbraně, jejichž rentgenové (nebo jaký to vlastně bylo) "hledí", který dohlídlo až do srdce, to se povedlo. Jo a taky hlavní padouch, jenž je představitel samotného Sonnyho z Kmotra, tak ten mi taky sedí. Ale jo, Likvidátor je celkem slušnej akční film. ()

hudryhudry

Tradiční Schwarzeneggerovský výkon v tradiční akční popkornovce. Nic nového, ale pořád se na to lidi s chutí podívají, tak proč ne? Nezajímá je totiž tolik dokonalý herecký výkon Arneeho, ani promyšlený hlubkomyslný děj, ale hlavně propracovaná adrenalinová akce, které Likvidátor nabízí dostatek ()

MARTIN*I

Nerad bych všechny filmy s Árnym hodnotil stejně, ale ono to ani jinak nejde :-)) Nemůžu si pomoct, ale všude hraje jako Terminátor :-) Tohle je taky dobrej film... Ale neni to uplně ono... ()

rozbris

A nebylo to zas tak špatný, ty hvězdičky jsou jen za pár nelogických scén a hlavně za tu jednu, kdy chce vyskočit z letadla, protože já jako student Letecké dopravy s tím nemohu souhlasit a příjde mi tato akce za hodně nadsazenou a neproviditelnou v běžném životě. Na druhé straně měl Arnold dobré hlášky, jako při zabití krokodýla "Jdi se vycpat" :-D. Rozhodně se nudit nebudete, já se bavil na 65% ()

Rudinsky

Guilty pleasure vyboostované na maximum ešte aj v rámci guilty pleasure. Je tu všetko - sexi kočka, akcia, prďácke military hi - tech, talianska mafia, gaybar, transvesty show, prístav, konšpirácie, Silvestriho hudba, debilné dialógy, Arnoldov biceps, smrtiace krokodýly... Nostalgické štyri bez váhania. ()

iXtr3m3

Ďalšia klasika žánru s (ne)terminátorom v hlavnej úlohe. Technologické zázemie parádne, spracovanie "vlakovej" pušky skvelé. Akcia a efekty vypeckované na maximum, nehynúca klasika 90-tych rokov. ()

Zagros

Jeden ze slabších Arnieho akčňáků. Klasický příběh, klasické scény, zkrátka to ničím nevybočuje z řady průměrných béček. Pokud by tam Arnie nehrál, film by možná většina z hodnoticích (včetně mě) ani neznala. Až budu mít chuť na podobný film, sáhnu jistě na jeho jiné a povedenější filmy. ()

Zemřel herec James Caan

Zemřel herec James Caan

07.07.2022

Z amerického Los Angeles přichází smutné zprávy, ve věku dvaaosmdesáti let totiž ve středu večer opustil filmový svět americký herec James Caan, jehož si diváci mohou vybavit ze snímků jako Příliš… (viac)

Útočiště v minulosti

Útočiště v minulosti

05.07.2008

Nenachází se pouze ve vzpomínkách vaší senilní babičky. Tohle je myšleno doslova. Akční sci-fi Hiding in Time by se dala zjednodušeně nazvat crossoverem Arnoldova Likvidátora a Jean-Claudova Timecopa… (viac)