Réžia:
Soo-won ParkHrajú
Dong-yup Shin
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Návrat do 1997 (2012) (seriál)
Producenti (2015) (seriál)
Sang-hoon Jeong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Jiltueui hwasin (2016) (seriál)
Gopumgyeok jjaksarang (2015) (seriál)
Hui-seo Choi
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gwaenchana, sarangiya (2014) (seriál)
Gook-hwan Jeon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Láska padá z nebe (2019) (seriál)
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (seriál)
Gaksital (2012) (seriál)
Moon-seong Jeong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (seriál)
Nemocniční playlist (2020) (seriál)
Kimgwajang (2017) (seriál)
Min-sang Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Tunel (2017) (seriál)
Kimgwajang (2017) (seriál)
Peiji teoneo (2016) (seriál)
Ki-hong Lim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Bimileui seob (2017) (seriál)
Mimoškolní aktivity (2020) (seriál)
Mubeob byeonhosa (2018) (seriál)
Yeong-soon Son
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
kil-is (2019) (seriál)
Naeidneun gangnammiin (2018) (seriál)
Won-hong Choi
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Tunel (2017) (seriál)
Oktab bang wangseja (2012) (seriál)
Shineui (2012) (seriál)
So-yeon Jang
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Láska padá z nebe (2019) (seriál)
Jinsimi dadda (2019) (seriál)
Mezi kapkami deště (2018) (seriál)
Gu-ra Gim
Južná Kórea
Soo-hee Go
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Areumdawoon geodaeege (2012) (seriál)
Balchighage gogo (2015) (seriál)
Aenggeurimam (2015) (seriál)
Joon-hyeok Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Seutobeuligeu (2019) (seriál)
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (seriál)
Můj drahý soused (2018) (seriál)
Sung-tae Heo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Hra na oliheň (2021) (seriál)
Gugaui seo (2013) (seriál)
Gwimul (2021) (seriál)
Moon-shik Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Hojič (2014) (seriál)
Ki hwanghoo (2013) (seriál)
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Kwang-rok Oh
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Hojič (2014) (seriál)
Ki hwanghoo (2013) (seriál)
Gogyocheosewang (2014) (seriál)
Se-yoon Yoo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Sseomnam (2017) (seriál)
Ingyeogongjoo (2014) (seriál)
Se-hyun Jeon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Ajikdo gyeolhonhago shipeun yeoja (2010) (seriál)
Soon-Won Jung
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Vincenzo (2021) (seriál)
Vlastní (ne)cestou (2017) (seriál)
Moře klidu (2021) (seriál)
Ye-rim Joo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Mauseu (2021) (seriál)
Král: Věčný panovník (2020) (seriál)