Skupina tínedžerov závislých na technológiách sa dostane do offline tábora. Spoločná turistika v lese bez prístupu k smartfónom však nekončí tak, ako to naplánovali organizátori. Budú musieť bojovať o skutočný život s niečím, čo nevideli ani v najtemnejších kútoch internetu. Tvárou v tvár smrteľnému nebezpečenstvu číhajúcemu v lese objavujú skutočné priateľstvo, lásku a obete. Vyjdú z toho celí alebo v krvavých kúskoch? (dixx)

Deyw

takova polska dota..pudge tam reze spratky v lese..pak se objevi jeho bracha a je to kokotina..na polaci docela dobry..ta rec je sracka..zkurveny tabory..debilni konec...sukaci knez nejlepsi..uz to nechci nikdy videt.. ()

cocrHeLL

Ta polština je fakt legrační... Takových lesních mutantních naháněček už se dneska moc netočí a tak docela fajn něco takového vidět. ()

Lachtaan

Před pár lety jsem za jeden týden sjel celou sérii Pach krve s dost rozporuplnými pocity, mezi nimiž panovalo znechucení ani ne tématem jako sestupnou kvalitou a díky tomu na celou hexalogii spíše nadávám. Někde hluboko vevnitř ve mně ale stále tkví potřeba se takovému druhu hororů semtam věnovat a Netflix úplně z neznáma nadhodil díky době, ve které vznikl, ne úplně otřesného zástupce tohoto subžánru a až na nesmyslnost s původem znetvoření zdejších monster s filmem nemám žádný problém. Naopak bych se klidně kouknul na možné pokračování. [viděno na Netflixu 1.11.2020] ()

oveckaoa

Sympatický horor o chlápkovi co vypadá jak něco z Pachu Krve a Toxického Mstitele (asi inspirace) co nahání v lese bandu teenagerů, kteří zde jsou v kempu bez moderních technologií. Mínus pouze za konec nemám rád nesmrtelné vrahy navíc tohle už není in jelikož to dávají skoro do každého hororu. Díky za titulky Livingdead. ()

JimmyII

Poláci po několikáté mile překvapili a ukazují, že jsou několik světelných let před námi, protože takhle solidně natočit žánrové filmy neumíme. Nicméně to není dokonalé, tvůrci jako by se neuměli rozhodnout, zda točí vážně nebo s nadsázkou, a tak je to poněkud nedomr(d)lé. ()

LEGACY

Profesionálně odfláknutá pseudoslasherovská estráda, bez špetky čehokoliv, co by jakkoliv pomohlo tomuto hororovému subžánru zase se trochu uchytit. Polský texaský masakr se statickým mutantíkem, který ztratil svoji motorovou pilu a partou neuvěřitelně tupých děcek, člověka dříve či později dostane do kómatu. Hlavní postava je navíc vlastnostmi téměř identická k hlavní ženské postavě ve Splitu. Na druhou stranu, je to pokus, když se na to podívám jako na experiment je dobře, že to vzniklo, les tomu dal nádech odříznutí. Koukám, že Češi v tomto žánru zaostávají ještě více, takovýto film by mohl být celkem vtipný v české verzi, tak jako tak je to ale tah vedle, který v nepřeberné nabídce netflixovského patosu nevyčnivá a věřím, že pokud si jej pustí Amerikánec s hlubokou znalostí hororové poezie tak se mu hrůzou zježí všechny vlasy. 40% ()

bizz_mjc

Povedená polská variace na Wrong Hory mají oči Turn, k níž mě napadá komentář 'můj brácha má príma bráchu'. Čtyři hvězdy by byly přehnaný, ale Poláci mě potěšili, že i v Evropě dokážeme udělat solidní slasher, kde se jen neprobíhá s ostřím po lese. ()

Skeksis

Rada by som tie pupáky, ktoré sa podľa môjho oka zväčšovali s každou scénou vytlačila, lebo milujem hnis. Nerozumiem, prečo má od mnohých "filmárčiny" znalých mudrcov film také zlé hodnotenie. Bol to konečne horor s hororovými prvkami, aké majú byť. Ak toto niekto nechápe, tak už potom neviem, čo chce od hororu. Až na zopár absurdností (čo sa nájde v každom horore, aj filme celkovo), je toto pre mňa na 90%. Možno sa kresťanom nepáči, že farár je zase vykreslený ako úchylný mamonár, takže to hodnotia slabo. Ehmmmm... No, niektorí (a nie je ich málo) sú. BOHUžiaľ! Bolo to skrátka supecool, ak niekto nesúhlasí - pobite sa so mnou! ()

sedm.1

Slasher z Polska? No ty vole, to musí být pořádná jetelovina, říkal jsem si zcela přesvědčený hned předem. Ovšem hle, ty vole po druhý, on to nebyl v žádném případě ani trochu průser. Samozřejmě nebudu tvrdit, že se jedná o prvotřídní vybíjenou, která by mohla konkurovat těm nejznámějším klasikám daného subžánru, pocházejících hlavně ze zámoří, nicméně že právě u našich severních sousedů vznikne takovýto film, tak to jsem velmi příjemně šokován, jelikož to celé vážně nepůsobí očekávaně debilně, naopak, ve většině ohledech snese přísná měřítka, především tedy co se atmosféry a napětí týče, tam fakt není příliš co vytknout, zkrátka hluboké lesy a uprostřed nich polorozpadlý dům udělají své stejně tak v Americe, jako v Evropě, a vlastně též i veškeré postavy naplňují klasický žánrový, neurážející standart, a to i včetně hereckých výkonů jejich představitelů, zastoupené všemi lidskými „odrůdami“, tedy umaštěná hlavní hrdinka, postupně proměněná v neohroženou bojovnici, pohledná bloncka, co ukáže kozy, svalovec, tlouštík a gay, no prostě všichni, včetně tupýho policajta 8D. Zápletka je jinak tuctová, nenápaditá a bez překvapení, nicméně na druhou stranu má spád, postav umře dostatek a závěrečná gradace také působí dobře. Co musím nicméně vytknout, je úroveň efektů při zabíjení, kde se tvůrci zatraceně dost báli přitlačit na pilu, takže opravdu dost mordů je mimo záběr, a ten zbytek co na kameru je, tak ten nepatří rozhodně mezi úplně ty nejdrsnější, což pak lze přiřadit buď k nedostatku financí, případně tvůrčí neschopnosti, každopádně v tomto ohledu se jedná o zásadní nedostatek a za ne zcela přesvědčivé, spíš až z hloupé, musím považovat ještě „vznik“ zabijáků, nehledě na to, že ani jejich namaskování není zrovna nejkvalitnější, i když na druhou stranu, když vezmu v potaz, že se pořád jedná o film Polska, tak vlastně je to velká paráda a co bych za to dal, kdyby něco takového vzniklo i v našich končinách. Dnes v noci v lese nikdo nespí je zkrátka velmi milé hororové překvapení z Polska, kterému se toho dá sice určitě vážně spousta vytknout, ovšem proč to dělat, proč hledat chyby? Je to nutné? Já myslím, že rozhodně ne a naopak, za každý takovýto přírůstek by měli být příznivci hororů hlavně rádi a zbytečně nebuzerovat. ()

Silwer

Za me moc poradeny polsky horror..je to slusna reznicina..trochu hory maji oci a konec nalakal na pokracovani🙆 PS:snad nikdy sem nevidel,ze takove zmutovane vidlaky by zpusobilo neco vesmirneho😀 ()

Kienast

Poláci si natočili Pach krve a není to vůbec zlý počin. Lesní slasher sice není ničím originální, ale má to spád, vymazlené mutanty a solidní gore scény. 5/10 ()

DavidS.

Část normálních Poláků skrz Netflix chtěla prohlásit, že být gay není stigma a kněz může být klidně odporný pedofil. A zamaskovala to jako slabý a úsměvný slasher... ()

iXtr3m3

Maximálne prekvapenie z Poľska. Z Poľska dámy a páni. U Rusov je človek na extra kvalitu už zvyknutý, ale u Poliakov? No ty vole. To fakt už len zaprdené Slovensko a naši českí susedia nevedia natočiť poriadne hororové fláky? Nevadí. Výborná kamera, pekná výprava, šablóna samozrejme tisíckrát videná s výnimkou originu hlavných záporákov (chýba mi v žánroch sci-fi :) Pekné gore efektíky aj keď na moje pomery by som si ich tam prial viac, asi to bolo Netflixom uzemnené, aby to malo možnosť širšieho nasadenia. Za mňa super a pokračovaniu by som sa nebránil. Dokonca musím priznať, že film je lepší v origináli po poľsky s titulkami ako s obludným anglickým dabingom. Podobná situácia ako pri ruských filmoch, kde jednoducho do úst postáv anglické slová nejdú a v podstate totálne rovnaká situácia pri kórejských, japonských a čínskych počinoch. Ale tak to už je. Jednoducho angličtina k slovanským a ázijským jazykom moc nejde, resp. nie moc ale že vôbec, to snáď ani nemôže byť synchrónne a to už nehovorím o tom, ako to Amíci odfláknu a to som videl už veľa počinov, ktoré predabovávali. Zlaté české a dokonca aj slovenské dabingy, keď už nie originál. ()

borec999

"Poľský Pach krvi" a učebnicové hixploitation- les, zmutovaní kanibali, dej bez prekvapenia idúci presne podľa šablóny, teenagerské (na prekvapenie sympatické!!!) hlavné postavy slúžiace ako potrava, trocha nahoty, trocha krvi, trocha gore a pár akože nechutností pre slabšie povahy (odseknutá hlava,končatiny, spracovanie tela drvičom odpadu). Obstojne natočené, bez akýchkoľvek viditeľných chýb či slabých miest (Poliaci sa naozaj nemusia za film hanbiť pretože je vo všetkých aspektoch plne porovnateľný s americkými). Priemerný hororík na jedno pozretie a čisté 3*. ()

Adramelech

Byla to spíš parodie na horor než horor, ale dost tomu pomohly vtipné hlášky a gagy. První polovina filmu mi přišla lepší než druhá. ()

mosnak

Poláci mají svůj solidní vyvražďovací horor. Kdyby s tím vylezli o 15 let dříve, tak tleskam a tiše bych záviděl, že jsou o krok dál než češi, kteří horor prostě natočit neumí. 38% ()