Rhaenyra přeruší svou cestu po Západozemí a Daemon princezně ukáže, jak vypadá Hedvábná ulice po setmění. (HBO Max)

tomik99

Jak dokonale napsané ty postavy jsou. Daemon se vrátí jako zachránce a ztracený bratr, který stále nezapomíná na svou agendu a hlavní cíl - pošpinit krále a vzít si jeho korunu. Ve své vlastní neteři probudí její potlačované chtíče a chuť po sexu, čímž rozpoutá další peklo na zemi. Znovu výborně napsaná epizoda, která nám poodhaluje pohnutky mravůrně myslícího strýce a naopak ukazuje zranitelnost náctileté dívky. Tak jednoduché, přitom tak dokonalé po všech směrech. ()

mirakom

Parádně natočený, zatím se drží přesně podle knih. Jen mě sere že nevybrali nějakou mladší herečku na tyhle mladý léta Rhaenyry a Milly Alcock si nenechali na pozdějš, bude mi tam chybět. || 10/10 ()

Selixinho

Podle mě prozatím nejlepší epizoda 1. série. Spoustu "drbů" a nepodložených situacích v knize se nám tady krásně odtajnily. Hezky natočené, atmosféra by se tu dala krájet. A malý Aemond je na světe :-). ()

Sweat55

Přijde mi že se to v podstatě nikam neposouvá. Docela mi tam chybí nějaké zajímavé postavy, jako byly v první sérii původního seriálu bratři Lannisterové, nebo Ned Stark. Takto je mi celkem jedno, kdo bude nakonec na trůně celkem sedět, protože všichni jsou to strašní pozéři. ()

johnsnow

Pičo tak tu sa dejú veci. To sa v podstate ani nedá písať bez vyzradenia či náznaku nejakého spoileru, ale skrátka som dostával jeden odjeb za druhým a asi najhutnejšia epizóda ( a to som človek ktorý za hutné epizódy seriálov považuje tie čo dajú akciu) takže o to viac plusových bodov tomu dávam. Zatím asi najlepšia epizóda a teším jak hovado čo bude ďalej ()

darthvader77

Já si myslem, že pro změnu toto byla naprosto fantastická epizoda, která si zaslouží pět hvězd. Daemon dostal trochu šedin odmítnutím dokončení jeho zvracenosti a tím, že se snaží ukázat realitu nižších tříd a připravuje Rhaenyru na vládu, což je v podstatě v rozporu s tím, že by králem chtěl být on sám. Alicent se vykresluje též jako zajímavá postava rozdělená mezi svobodou a ambicemi. Všichni hrají jako o život, dialogy jsou fantastické oceňuji znovu výpravu, Královo přístaviště působí jak svůj vlastní vesmír. No a Paddy je prostě jako vždy k sežrání. Též ty pletichy a intriky jsou výborné. Těším se, co bude dál. ()

Arigato

„From my blood come the Prince That Was Promised and his will be the Song of Ice and Fire.“ To se nám to pletichaří jedna báseň. Daemon mě každou epizodou baví čím dál víc. Herecké obsazení se vážně povedlo, i Paddymu role Viseryse očividně sedla. Po vizuální stránce je i tato epizoda, ostatně jako doposud všechny, zcela delikátní záležitostí a klobouk dolů před všemi, co se na natáčení nějakým způsobem podílejí. ()

DonBraso

A tenhle díl jednoznačně zatím u mě vyhrává. Sice opět někam skočí dál, ale nějak se až bych řekl filmově drží děje. Je to hrůza sledovat seriál ve dne, protože tma je tam pořádná. Erotické dusno je fajn, ale v tomhle díle tak nějak konečně ty karty jdou ven a taky se člověk podívá i pod hrad a hned to má lepší atmosféru. Škoda, že se nevyužívá více těchto lokalit a více postav a je vidět, že i bez akčních scén to jde. 85% ()

AndrewNewman

Rhaenyra trochu zvlhla, tak sa rozhodla trochu experimentovať. Najprv ju pripravil strýko a dokončil osobný strážca a musím dodať, že aj jednému aj druhému som k*rva závidel. Zase od tvorcov kvalitka, len tú kráľovnú by mohol niekto pretiahnuť tak, aby pritom len neležala ako mŕtva ryba. ()

swenyx

Princezna začne poznávat trošku jiné prostředí než do kterého se narodila, ale incest se strejdou je teda už too far. Začínám se celkem nudit, už čekám na nějaký nepokoje a taky na draky, protože přece jenom když se to jmenuje Rod Draka, tak bych nějakýho rád viděl déle než 10 vteřin :) ()

Sopholojong

Blackwood "little cunt". Dobre ho rozparal... Konecne to zacina chytat tu intrigansku, svinsku fazonu GoTu. Nocna prehliadka King's Landing, bordel-hratky, jedna sukacka, druha sukacka (tu som ale zostal sklamany - ziadne kozy, len naznaky), "hangover" Daemon a skurvene napinavy dialog Hightower vs. King v zavere. Karty su pekne rozdane, moze zacat poriadne "spotena" hra. ()