Hutch (Bob Odenkirk) je unavený chlapík stredného veku, ktorého život sa scvrkol na otravné každodenné rituály prekladané manželkiným pohŕdaním a pubertálnymi výlevmi vlastných detí. Keď do ich domu vniknú dvaja zlodeji, nechá ich beztrestne kradnúť a prizerá sa nečinne, ako tresnu jeho syna. On sa obhajuje tým, že nechcel hrotiť nebezpečnú situáciu, ale všetci v jeho okolí ho majú za zbabelca. Hutch si pôvodne myslel, že to ustojí, ale keď sa ocitne medzi cestujúcimi, ktorých v nočnom autobuse obťažuje banda grázlov, vybuchne v ňom nahromadená zlosť. A nie je jej málo. Než sa usadil, živil sa Hutch tým, že s pomocou násilia riešil problémy, na ktoré si nikto iný netrúfal a absolvoval kvôli tomu veľmi špeciálny tréning. Krvavá výchovná lekcia v autobuse spustí lavínu udalostí, ktoré Hutcha preveria viac, ako čokoľvek doteraz prežil. Tento pán Nikto má ale poriadne tuhý korienok. A tajný trezor plný zbraní. (CinemArt SK)

Lendak

John Wick si prechádza krízou stredného, keď raz ku nemu v noci vtrhnú dvaja lupiči. Namiesto toho, aby mu zabili psa, dostane jeho syn cez hubu a odštartuje reťazovú reakciu, ktorá nemá konca. Bob Odenkirk si úlohu cholerika Hutcha neskutočne ide. Christopher Lloyd je viac jebnutý ako v Back to the future a pompézne finále na štýl Sám Doma je to, čo človek po ťažkom dni potrebuje. Ilja, dúfam, že si neskysol v Rusku, lebo takýto svieži závan je niečo, čo dnešný Hollywood potrebuje. До свидания. ()

AndysekAndys

Herec se vůbec nehodil na akčního hrdinu? A přesně o to šlo. Měl být neschopný a vypadat tak celou dobu.. snažil se být frajer a pořád vypadal jak bačkora..naprosto skvělé, neortodoxní, úžasné.. žádný namakaný hollywood, obyčejný vzhledový looser, který aj dostal na prdel. Za mě top! Svižné, zábavné..a krásná třešinka Christopher Lloyd.. tak ten neměl chybu.. pětka bez váhání 👍 ()

Grimaldi

Po tom co někteří moji oblíbení recenzenti film v době uvedení opravdu hodně chválili a od některých padala i slova o svým způsobem překonání Johna Wicka, má očekávání od Nobody byla opravdu vysoká. A bohužel je film vůbec nedokázal naplnit. Bob Odenkirk je po akční stránce opravdovým překvapením ale to je tak vše. Nemastný neslaný záporák co není ani děsivý, ani alespoň vtipný. Akce je málo a i ty dvě nejlepší scény, odehrávající se v autobuse a domě jsou spíše lehkým nadstandardem. Nechápejte mě špatně, jako rychle plynoucí jednohubka na pozdní večer je to skvělá volba, to jen já jsme při pohledu na tvůrčí tým v pozadí očekával mnohem víc. ()

Mangano

Dost parádní film. Svižná, akcí nadupaná, vtipná a odlehčená podívaná s opravdu choreograficky i technicky povedenými přestřelkami. Kvituji taky hlavně neokoukaný typ hlavního hrdiny včetně věkového průměru hlavní trojice, všechno do sebe hezky zapadlo, šlapalo to, bylo to vtipný, bomba. Po technické stránce nejde filmu absolutně nic vytknout. Akorát původně jsem myslel, že mě tam bude ta romantická linie okolo vyhasínající lásky nudit a kazit mi dojem, ale s odstupem vidím, že to mělo všechno smysl a nikde to nepřekáželo. Tleskám, tohle se fakt povedlo. ()

MrKrahujec

Je pozoruhodné sledovat, jak se záporáci z gangsterských filmů zcela spontánně proměnili z Italů (obávané Cosa Nostry) v 60. a 70. letech na arabské muslimské teroristy v 80. a 90. letech až dnes zcela spontánně zaujali jejich místo Rusáci (což je citace z filmu). Jak taky jinak... ()

Hird

Standardní akční jednohubka typu Odplata nebo John Wick. Realisticky působí rozjezd mě dost namlsal, ale film postupně zklouzává ke klasické překombinované akční jednoduchosti, nicméně zábavný zůstává. 3.5 hvězdičky. ()

Slack

Zábava pre celú rodinu. Upútavka navnadila avšak prezradila celú pointu. Spočiatku takmer komorný film sa po povinnej predstavovačke krásne rozbehne. K dokonalosti mu však okrem iného chýba aj ten moment prekvapenia, keď sa z rodinne založeného chlapíka vykľuje neporaziteľný Hitman.Scéna s ''popravou'' otca je dokonalá. ()

frenkie

Nikdo je taková dobře odsýpající akční jednohubka s velmi provařeným námětem a scénářem, ale s velmi dobrým technickým provedením ala John Wick. Velmi překvapivým tahem se ukázalo obsazení Boba Odenkirka do hlavní role taťky od rodiny s temnou minulostí. Bylo znát, že se na roli pečlivě připravoval, byl celkem uvěřitelný i v kontaktních pasážích konfliktu. Takže, jak jsem řekl, film je samé klišé, ale opravdu dobře se na něj kouká a délka také není přestřelená. Takže z těchto důvodů nevidím jediný důvod, proč jít pod 4*. ()

Ronnie92

Boží, to jsem přesně potřeboval. Průběh filmu něco jako Equalizer a finále total John Wick. Ale od každého si vzal něco a udělal to po svém. Vložené vtípky sedí k daným situacím a soundtrack se mi také moc líbil. A supr čupr děda. V důchodu chci být jako on. Pecka! ()

Tr0nic

Ani nie John Wick, ide si to svojou cestou. Odenkirk nie je taký sympatický ako Reeves, o tom žiadna, ale je to slušná jednorázovka. Trocha mi tam vadili tie spomalené zábery, ktoré ničomu nepomohli, možno predĺžiť stopáž filmu, lebo by to malo snáď 80 minút 3/4* ()

Pozerac

Som sa skoro pocikal, také to bolo zábavné. Zábavné myslím zábavné, odvodené od slova ,,baviť sa" nie veci typu ,,v tomto filme sa vôbec nezaoberajú zmyslom života, tým kam kráčame, aký je zmysel našej existencie, prečo zomierame a či sa vôbec oplatí žiť". Na tieto veci ja zvysoka seriem, rovnako seriem na to, či je scenár,, WTF ukradli nám Džona Vika" Bola to parádna pecka. ()

maximusBZ

Snáď som ani neveril že Bob v tomto bude sedieť ako uliaty ...výborná akcia od začiatku do konca a ten Splinter cell look mu sekne už len nočné videnie na hlavu a black suit 😏 ()

nikhaj

Jaky otec taky syn! :D Kupodivu to za polovicou nabralo vysoke otacky a jak pacifista som sa prichytil pritom ako ma tesi sledovat odvyjajucu akciu predomnou. Dalsi z nesmrtelnych hrdinov ak som dobre pocital trafila ho 1 gulka. Užijete si akciu ()

Bogrant

Takto nejako vyzeral John Wick predtým, než mal psa a bol "obyčajným" chlapom od susedov...Ultimátna akčná jazda bez zbytočných kecov, s krátkou stopážou a prostým príbehom (má potrebu ho niekto rozpytvávať?), vystačujúca si s prvotriednou krvavou náložou, zábavnými vychytávkami (s autobusom!) a jedným totálne anti-face prďáckym akčným "hrdinom", ktorý si to vyložene užíva od prvej do poslednej minúty. Odenkirkov snáď životný výkon a Najšuller je zjav, ktorý už teraz má svoje miesto a určite ešte nepovedal posledné slovo. ()

tominger

Boba Odenkirka som si teda rozhodne nevedel predstavit v ulohe takehoto akcneho hrdinu ale vyborne zahrate, len ten ta zaverecna prestrelka bola uz na mna moc "sci-fi". ()

Christopher Lloyd si zahraje v Mandalorianovi

Christopher Lloyd si zahraje v Mandalorianovi

20.03.2022

Legendární herec Christopher Lloyd (Návrat do budoucnost, Addamsova rodina) si na stará kolena řekl, že na odchod do důchodu je v 83 letech ještě brzo, a tak fanouškům (a jistě i vnoučatům) dělá… (viac)

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

30.12.2021

Bob Odenkirk zpátky na place Saula

Bob Odenkirk zpátky na place Saula

08.09.2021

Hvězda akčního snímku Nikdo a taky seriálu Volejte Saulovi Bob Odenkirk před pár týdny zkolaboval na place zmíněného spin-offu Perníkového táty. Údajně za to mohl menší infarkt, od té doby byl tak… (viac)

Akční Nikdo se dočká pokračování

Akční Nikdo se dočká pokračování

19.06.2021

…tedy nejspíš. Přestože se z akčního snímku Nikdo s Bobem Odenkirkem v hlavní roli stal relativně malý úspěšný hit (snímek vydělal 61,5 milionů dolarů, rozpočet byl přitom jen 16), režisér Ilja… (viac)