Hutch (Bob Odenkirk) je unavený chlapík stredného veku, ktorého život sa scvrkol na otravné každodenné rituály prekladané manželkiným pohŕdaním a pubertálnymi výlevmi vlastných detí. Keď do ich domu vniknú dvaja zlodeji, nechá ich beztrestne kradnúť a prizerá sa nečinne, ako tresnu jeho syna. On sa obhajuje tým, že nechcel hrotiť nebezpečnú situáciu, ale všetci v jeho okolí ho majú za zbabelca. Hutch si pôvodne myslel, že to ustojí, ale keď sa ocitne medzi cestujúcimi, ktorých v nočnom autobuse obťažuje banda grázlov, vybuchne v ňom nahromadená zlosť. A nie je jej málo. Než sa usadil, živil sa Hutch tým, že s pomocou násilia riešil problémy, na ktoré si nikto iný netrúfal a absolvoval kvôli tomu veľmi špeciálny tréning. Krvavá výchovná lekcia v autobuse spustí lavínu udalostí, ktoré Hutcha preveria viac, ako čokoľvek doteraz prežil. Tento pán Nikto má ale poriadne tuhý korienok. A tajný trezor plný zbraní. (Cinemart SK)

stanyko

Remeselne je to v poriadku, ale zapletka snad najstupidnejsia aka sa len dala vymysliet. Tak pocuvajte ten spoiler: tato z americkeho predmestia vymlati brata najvacsieho ruskeho mafiana v meste pocas jazdy MHDckou lebo uplnou nahodou je byvaly najomny vrah istej vladnej agentury.. No to urcite :) Davam 2* a to je viac ako si to zasluzi. ()

veverysiak

Akýže to rozdiel oproti otrepanému a unavenému Wickovi, skutočne obrovské prekvapenie, v tomto segmente už brúsilo viacero búchačov, takže latka je dosť vysoko, takmer všetci však upadli do podpriemeru, zabudnutia a trápnosti, prajem Bobovi, aby sa ich trajektórii vyhýbal a ak sa dá producentom nahovoriť na pokračovanie, nech ho radšej pred koncom skántria, takže 80%. ()

Beer11

Film NOBODY (NIKDO) má hodně společného s EQUALIZEREM. U obou novodobých akčních uměleckých děl se jedná o zestárlého veterána s morálními zásadami v období života těsně před důchodem. Hlavním záporákem není nikdo jiný než člen ruské mafie s psychopatickým chováním. Otce hlavního hrdiny hraje herec, kterého známe především jako nezapomenutelného ztřeštěného vědce, profesora z Návratu do budoucnosti. Za mě je to jeden z nejlepších filmů akčního žánru v tomto roce. ()

Oggy007

Jak už tady někdo psal.... Je to takovej John Wick feat. American beauty. Trochu jednoduchej příběh, ale zábavy 110%.A vidět "dědu" Loyda jak to tam kosí stojí opravdu zato. ()

Tomas_PO

Klasický akčák, kde sa vzorný otec rodiny po prepadnutí domácnosti zrazu premení na bývalého agenda FBI a zabije všetkých rusov. Totálne nereálna, no oddychová strieľačka, ktorá ale predsa len trochu prekvapí prehnane vysokým hodnotením (78%). ()

alca_falcon

Bob Odenkirk se nám ze seriálového světa dostává do světa filmo- vého a já jsem za to neskutečně ráda! Tato dravá akční podívaná se nese na stejné vlně jako známější John Wick či 96 hodin. Film nám krásně ukazuje to, že i hlavní postava je jen člo- věk a rány, co dostává, seksakramensky bolí. Každá rána ho bolí víc a víc a on si to díky tomu neuvěřitelně užívá. A toto mi v posledních letech ve filmech chybí. Po- stava má nůž v těle a jako by se nechumelilo, šupajdá do další rvačky. To, že bo- lestivné akční sekvence stojí za to, podtrhuje v tomto filmu rvačka v tramvaji, ve které prostě nenajdete chybu. "I'm gonna f*ck you up." Hell yeeees!!! ()

Ironhead

Já se královsky bavil. Bob Odenkirk je prostě sympaťák a jako herce ho mám rád. Velká škoda, že to úplné finále bylo až parodicky přestřelené a nesnažilo se zůstat trochu víc ve vážnějším tónu, protože první bitka v autobuse i bitka v potemnělém domě byly výborné. ()

oiuoiu

"Máš tu hodně brokovnic!" "Ty tu máš hodně Rusů!" Parádní, nepitomá střílečka - jakoby starého střihu, ale tohle se neomrzí. ()

mouzi

Výborná přímočará jízda s výbornou stopáží. Až na pár kiksů je to skvělá akční oddechovka bez hluchých míst. ()

Christopher Lloyd si zahraje v Mandalorianovi

Christopher Lloyd si zahraje v Mandalorianovi

20.03.2022

Legendární herec Christopher Lloyd (Návrat do budoucnost, Addamsova rodina) si na stará kolena řekl, že na odchod do důchodu je v 83 letech ještě brzo, a tak fanouškům (a jistě i vnoučatům) dělá… (viac)

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

30.12.2021

Bob Odenkirk zpátky na place Saula

Bob Odenkirk zpátky na place Saula

08.09.2021

Hvězda akčního snímku Nikdo a taky seriálu Volejte Saulovi Bob Odenkirk před pár týdny zkolaboval na place zmíněného spin-offu Perníkového táty. Údajně za to mohl menší infarkt, od té doby byl tak… (viac)

Akční Nikdo se dočká pokračování

Akční Nikdo se dočká pokračování

19.06.2021

…tedy nejspíš. Přestože se z akčního snímku Nikdo s Bobem Odenkirkem v hlavní roli stal relativně malý úspěšný hit (snímek vydělal 61,5 milionů dolarů, rozpočet byl přitom jen 16), režisér Ilja… (viac)