Káčerovo

• Česko My z Kačerova (viac)
USA, (1987–1990), 36 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Ron Jones

Alan Young, Russi Taylor, Chuck McCann, Terence McGovern, Frank Welker, Hal Smith, Hamilton Camp, June Foray, Peter Cullen, Tress MacNeille, Kathleen Freeman (viac)

Príbehy strýka Držgroša a jeho mladých synovcov, ktoré zažívajú na cestách po celom svete. (BoncheR)

Gilmour93

Huey, Dewey and Louie v USA. Dulík, Bubík a Kulík u nás. Tupu, Hupu ja Lupu v Suomi. Adoroval jsem Heřmánkovým chraplákem namluveného Rampu McKvaka s leteckou šálou kolem krku a s nelichotivou bilancí 135 vzletů při žádném přistání. ()

berg.12

Z Disneyovských seriálů asi nejvyprofilovanější a nejdobrodružnější. Co příběh, to originál a hodně účinkovala i vazba na reálný svět (faraón Tutanhamoun, zpěvák Michael Kwackson, apod.) Je někdo, kdo se jako malý na tohleto netěšil? ()

akisha

Koukali jsme na to v družině, nostalgie nedovolí nižší hodnocení. I když teď už bych se na to nepodívala. Nejlepší postava jednoznačně Rampa. "To znělo jako Rampovo přistání..." ()

Tyler

Bylo to bezva (ano, taky jsem každé ráno vstával), ale teď už bych se nedíval....Ale líbilo se mi to a občas si na Kačerov vzpomenu i teď. Proč? Protože nejlepší na celém seriálu byla - a dodnes je - úvodní písnička s výtečným českým textem v nezaměnitelném podání Vildy Čoka!!! ()

Jezinka.Jezinka

Jedním z nejpříjemnějších důsledků Sametové revoluce bylo to, že mě a moje vrstevníky tenhle seriál při své české premiéře zastihl ještě jako malé děti, které seděly v neděli večer doma u často ještě černobílých televizí a slintaly nad každým dalším dílem kačerů. Dokonalé, dokonce natolik, že jsem chtěla mít růžové šatičky a růžovou mašli ve vlasech. Jediné růžové oblečení, které jsem kdy chtěla, Kačko. Že se jedna ze zastávek pražského metra jmenuje Kačerov považuji za poklonu všem z Kačerova. ()

Nevka

Nejlepší seriál mého dětsví (když nepočítám Rychlou rotu) a troufám si říct i všech dob :-) Příběhy měli vždy něco do sebe a nikdy neomrzelo sledovat je i víckrát po sobě. Bulík, Kulík, Dulík, Kačer Donald, Strýček Skrblík a Rampa McKvák spolu s Rafany byly a vždycky budou tou nejnezapomenutelnější kreslenou partou jaká kdy mohla být. ()

Rex Mundi

Moji miláčikovia z porevolučného detstva, kedy som už síce pomaly odrastala, ale oni si ma aj tak získali. Snáď viac ako samotný kreslený seriál som mala rada počítačovú hru :-) ()

MM_Ramone

Práve týmto kresleným seriálom ma dokázali ľudia od Walta Disneya najviac zaujať. Dnes, keď mám na krku tridsiatku, tak by som samozrejme kvôli tomu nevstával v sobotu ráno, len aby mi neušla daľšia časť. Vysoké hodnotenie však iste nedávam len z nostalgie. "DuckTales" má svoje kvality, ktorými si vie i po dvadsiatich rokoch, od svojho vzniku, získať mladých divákov. **** ()

Ded@M@tes

Strýček Skrblík a jeho synovci a kolem sto epizod, viděl jsem úplně každý díl a vždy se bylo na co odívat. / Viděné epizody *100.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 10/10 ) ()

Davies182

Taková lahůdka z ranného dětství aneb Strýček Skrblík 4EVER. Škoda že se za ta léta nezměnily i vysílací časy třeba na devátou ranní :-). ()

sepp

Strycek Skrblik for president! Nesmrtelna postava, miloval jsem tu jeho obrovskou pokladnici, kde se koupal ve zlatacich ;) ()

Hrabka

Když jsem byl malý, byl to jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Časně ráno jsem vstával a těšil se na seriály od Walta Disneyho. Tento jsem měl možná ze všech nejraději. Výborná zápletka každého dílu spolu s osobitým humorem hlavních protagonistů je nezapomenutelná. Doufám, že až budou vyrůstat moje děti, tak se tento seriál vrátí na obrazovky nějaké české TV stanice. ()

paascha

I když si Esquirol myslí opak, já své dětství zvládnul prožít krásně i bez těch malejch kvákalů. A troufnu si říct, že bylo mnohem lepší, než to jeho, prodřepěné u TV. Jinak je ovšem Kačerov zábavný, postavy přiměřeně vtipné, můj osobní oblíbenec byl Rampa ()

Shakers

Môj absolútne najobľúbenejší seriálový animák. Každý jeden diel som videl snáď minimálne dvadsať krát a vždy sa k tomu rád vrátim. Zlate detstvo. Čo kto mu dodať ? Rozprávky na ktorých sme vyrastali a ktoré potešia ešte aj dnes. Či je to Rýchla rota, Gumkáči, Transformery alebo Ninja korytnačky to je jedno, všetko sú to veľmi zábavne a podarene animáky. Len to čaro už pomaličky vyprchá. 100% - 5* ()

Příběhy z Kačerova se vrací

Příběhy z Kačerova se vrací

17.12.2016

Televizní kanál Disney XD se rozhodl oživit kreslenou legendu. Příští rok se na obrazovky vrátí Příběhy z Kačerova, které se mezi lety 1987 a 1990 dočkaly přesně 100 epizod. Nová verze bude mít… (viac)