Kačeří partička

• USA Quack Pack
USA, 1996, 15 h 36 min (Minutáž: 24 min)

Tony Anselmo, Jeannie Elias, Elizabeth Daily, Pamela Adlon, Kath Soucie, Tim Curry, Corey Burton, Joe Nipote, Roger Rose, J.D. Daniels, Mary Jo Catlett (viac)

Tento animovaný seriál je pokračováním seriálu Kačeří příběhy z 80. let 20. století a Kulík, Dulík a Bubík se v něm vydávají za dalšími dobrodružstvími. Z trojice kačerů jsou nyní teenageři, kteří žijí se svým strýčkem kačerem Donaldem. Tráví čas tím, že si ze strýčka, kterému se lepí smůla na paty, utahují. (Disney+)

MarekT

Viděl jsem pouze jeden díl, takže nebudu hodnotit. Ze zpracování nejsem až tak spokojen, sice je tu Donald, kterého jsem v Kačeřích příbězích dost postrádal, ale není tu např. Skrblík a vůbec se mimo výjimek zde nevyskytují žádné antromorfní postavy. Navíc mi moc nejsou po chuti typické disneyovské prvky současnosti - charakter Daisy je tady podstatně liberálnější než třeba v komiksech či krátkých filmech. Ale abych jen nekritizoval - nápad se synovci jako teenagery je zajímavý. Nicméně, jak jsem říkal, je tam vidět ten Disney 90.let, jako např. v kraťasu Runaway Brian, který se také ne moc zdařil. Seriál si v prvním díle držel kvalitu na tři hvězdičky. P.S. Pokud byste měli zájem o shlédnutí, jedna dobrá duše z Austrálie uploadovala na YouTube všech 39 dílů. http://www.youtube.com/user/Morelia666 ()

• Seriál byl nadabován do českého jazyka pod názvem Kačeří partička v hlavní roli s Pavlem Frankem. Režisér seriálu Zdeněk Štepán lituje, že pořad se nikde nikdy neodvysílal. [Zdroj: Disney.estranky.cz] (Vitox)