Káčerovo

• Česko My z Kačerova (viac)
USA, (1987–1990), 36 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Ron Jones

Alan Young, Russi Taylor, Chuck McCann, Terence McGovern, Frank Welker, Hal Smith, Hamilton Camp, June Foray, Peter Cullen, Tress MacNeille, Kathleen Freeman (viac)

Príbehy strýka Držgroša a jeho mladých synovcov, ktoré zažívajú na cestách po celom svete. (BoncheR)

emdvojka

Strýko Držgroš a Rampa McKvak, Lui, Dui, Hui... tak to už je pekna petelica :-)...kurva a skoro by som zabudol Dlhoprstýýýý...umrem :-)) ()

Wopat

Moje nejoblíbenější z nejoblíbenějších. Každé ráno jsem slintavě čekal u obrazovky na Bubíka, Dulíka a Kulíka. Rampa mě rozesmál, Šikula fascinoval, Rafanů jsem se bál a strýčkovi Skrblíkovi jsem záviděl:) ()

Dimo

Miloval jsem ten dvouhodinový Disneyův ranní nedělní blok, kdy v osm hodin jsem netrpělivě vyskočil z postele do gauče před TV, zakryl dekou a už jsem hltal, ať to byli Gumídci, Balů a Kid, nebo právě Kulík, Dulík, Bubík a stréc Skrblík. A České hudební intro? Neznám nikoho, komu by se nelíbilo. ()

-soch-

Naozaj jedna z klasík môjho detstva, na ktorú spomínam iba dobre. Doteraz uvádzané s kvalitným slovenským dabingom. Strýka Držgroša dabuje KAROL ČÁLIK. Dabingovej "trojúlohy" - HUI, LUI, DUI - sa výborne zhostil PETER KRAJČOVIČ. ()

Dienzenhofer

Kačerov jak hurikán k nám už míří auta laser aeroplán městem víří Příběhy píše z téhleté říše Kačer Teď k vám děti z dálky letí Kačer Přináší sem kouzelnou zem Kačer Kačeři příjdou, když jsi v nouzi Když tě úzkost ze sna vzbouzí zavolat jen stačí heslo Kačer Teď k vám děti z dálky letí Kačer Přináší sem kouzelnou zem Kačer Na tváře smích ti právě vpích pan Kačer ()

Razzor_82

"Nemám na rozhazování!" Strýček Skrblík je nehorázný škrt, který by si kvůli dolaru nechal vrtat koleno. Na Kačerech jsem vyrůstal a dokonce jsem kvůli nim vstával i dřív abych si je nahrával na VHS kazety. Líbila se mi především první série. Zbytek už nebyl tak úžasný. 8/10 ()

Gardenboy

Jeeeej...nostalgia....toto sa už nevráti, ale jeden diel by som si predsalen ešte rád pozrel. Poznam to v SK dabingu, v nom som to sledoval, v nom by som si to chcel este poozriet. stryko Drzgros RuleZZZZZZZZZZZZZ ()

Sosak

Skvělý komks, skvělé postavy, skvělý seriál. Tohle fakt nemá chybu, hodně lidí na tom vyrostlo a každej určitě uzná, že jde o naprostou špičku. Perfektní tvorba pro děti i dospělé. ()

Slavomír

V Káčerove úžasnom až zem praská tu býva kúzelné, raz ten a raz tá, tu býva možné smiešne aj hrozné... Kto vie? Hu-Hu-Hu-hú Kto by ten seriál nemiloval? ()

bull!nka

Děsnej lakomec, ale zaplavat v jeho úsporách by si chtěl asi každý...tři synovci a jejich skopičiny určitě inspirovaly nejednoho školáčka...prima zábava na nedělní dopoledne. ()

Příběhy z Kačerova se vrací

Příběhy z Kačerova se vrací

17.12.2016

Televizní kanál Disney XD se rozhodl oživit kreslenou legendu. Příští rok se na obrazovky vrátí Příběhy z Kačerova, které se mezi lety 1987 a 1990 dočkaly přesně 100 epizod. Nová verze bude mít… (viac)