Cestovatelé v čase dorazí z roku 2051, aby doručili důležitý vzkaz: ve 30 let vzdálené budoucnosti lidstvo prohrává válku proti smrtícímu mimozemskému druhu. Jedinou nadějí na přežití je přenést vojáky i civilisty do budoucnosti, aby se zapojili do boje. Dan Forester, odhodlaný zachránit svět pro svou dceru, se spojí s geniální vědkyní a svým odcizeným otcem, aby zvrátil osud planety. (Prime Video)

DexMASTER094

Film, který si na nic nehraje, který nenadchne, ale ani neurazí. Zajímavá vykrádačka z různých sci-fi filmů poskládaná v jeden. Premisa poměrně dobrá, ale celkové zpracování je velice béčkové. Znovu si to ale asi už nepustím. Solidní 3*. ()

brasek

Zápletka a pointa prevzatá tak z dvoch až troch filmov. Nebyť frašky vo finále snímku tak by som na film spomínal v lepšom. Samotný príbeh nie je tragický, ale čím viac sa blížime ku koncu tak mám pocit, že sa strácame vo všetkom možnom. ()

Sopholojong

Battle Los Angeles Part II. Takto mal vyzerat sofistikovanejsi Den nezavislosti 2 (ostatne velmi zabavna hlaska ho pripomenie). Neuveritelne zabavna bejkovina so vsetkymi patetickymi klise military blockbusterov, logickymi preslapmi hlava-nehlava, ale s ultra-charizmatickym Prattom, chrumkavou Yvone a najhnusnejsie vyzerajucimi emzakmi (beckoidne vystrelujucimi sipy do ludi) za posledne roky. Chris Mckay ma vizual v hrsti (prestrelky, vybuchy a ine buracajuce destrukcie), ale obsahovo je len mierne lepsi Emmerich. Spolu s Mortal Kombat GP of the year a vychutnavkovy pukanec. ()

Methew

Poriadny nárez ako hovädo. Konečne poriadne sci-fi, kde súboj proti mimozemšťanom dáva zmysel. Pretože nie sú nepriateľskí len tak pre nič za nič. Má to hlavu a aj pätu. A mimozemšťania vyzerajú ako z nejakého hororu, čo bol teda jednoznačne geniálny ťah. Jedna jediná chyba ma zarazila, pri tom všetko aký veľmi vedecký sa snaží byť tento film. To boli v tej emzéckej lodi pri konci naozaj až takí tupí, že im nedošlo, že v tej najväčšej komore je samica? Hneď som čakal, že k nej pristúpia a ako prvej jej pichnú ten toxín, ale nie, oni namiesto toho to začali pichať do radu samcom. Samozrejme potom by tam nebol ten epický súboj proti nej, aj keď tých samíc by sa tam našlo iste viac... ()

Slack

Ak by v tom mal prsty Netflix, mohla to byť väčšia katastrofa. Trailery vyzerali hrozne. Niekde som čítal, že to vyšlo na 200 mega. Ak je to pravda, tak to nie je vidieť. Mimici z Na hrane zajtrajška sú násobne lepšie vyobrazení. Chýba skrátka niekto, kto dokáže vytvoriť poriadneho aliena. Ale. Napriek tomu, že tu užívatelia píšu o lobotomii - má to skrátka nápad. Isto, dal sa využiť aj rozumnejšie. Tých 168 hodín či koľko mohlo byť nabitých akciou a objavením spôsobu ako s mimozemšťanmi zatočiť. Ale nevadí.  Hlavný hrdinovia majú čo hrať. Sú dostatočne sympatický na to aby mi bolo ľúto ak neprežijú. Má to zelené posolstvo.  Úplne v pohode 4 hviezdy. ()

vaclav.g.kar

Opravdu veliké a milé překvapení. Minul mě trailer i jakákoliv kampaň kolem filmu a hele z ničeho nic překvapení roku.. Každopádně se určitě dalo vyřadit mnohem víc, ale i tak si myslím že tam toho máme až až. Na pořádnou akci si teda chvilku počkáme, ale to vůbec nevadí. Postavy se alespoň pořádně rozvinou a člověk k nim cítí i nějaké emoce. Od pasáže v budoucnosti film nabírá na obrátkách. Fajn b určitě bylo pár scén alá Tiché místo nebo Vetřelec, ale co už. I tak tu máme parádní letní film který mi velmi sednul. Amazon má snad konečně nějaký hit i mimo seriál, každopádně by se tohle neztratilo ani v kině. A J.K. Simmons opět boží 😆 hlasitě doporučuji a dávám krásných 75% ()

Raziel811

Někdo může říci, že je to další hloupá film s klasickou zápletkou a bude mít dokonce i pravdu, ale přesně tento typ filmů zde dlouho chyběl. Takže jsem rád, že to nebyla až taková tragédie. Navíc pro někoho, kdo má dceru je to ještě o kousek silnější zážitek. ()

Tr0nic

Áno, sú tam momenty, kde by sme logiku hľadali zbytočne, ale je to skvelá zábava. Dejovo jednoduché, no efektívne. Porovnávanie s Edge of Tomorrow nie je na mieste, no jedná sa o slušnú jednorázovku. ()

Xspy

Rodinné melodrama : Bigger ,Stronger ,Harder And Uncut . Myslel jsem ,že budeme řešit časové paradoxy , tak jako u každého filmu , kde se scénárista rozhodně koketovat s tématem cestování v čase ....ale ne nakonec je to mišmaš a splněný vlhký sen pubertálního scénáristy ze střední (..  žádná alespoň vzdálená Rowlingová.)  V průběhu filmu jsem si vzpomněl na Hvězdnou pěchotu ,  Mlčení jehňátek , Vodní svět a nakonec přišla i Věc ...to vše na "nosné" lince Star Wars . Opravdu se v tom filmu nikdo nestydí střídat akční scény s rozvleklými rodinnými rozhovory na pláži kde se všichni mají rádi , všichni jsou šťastní že se vidí a navíc mají společný cíl přežít . Nejsem divák který by ocenil Transformers takže na mne CGI vetřelci a akce kolem moc nezapůsobí (....vlastně ano: "Proboha proč všichni mají automaty ,když to těm vetřelcům nic nedělá a už Rambo dokázal že šíp , který vybuchuje je rozhodně lepší ?") Tenhle film má pár světlých...bodů v ději ( Jako vyzvídání sportovních výsledků v budoucnosti  a správně nekompromisní nábor, kde vám jen tak mimochodem řeknou datum vaší smrti  . ) ovšem cca poslední tři čtvrtě hodiny se ptáte , jestli někomu ze štábu nepřeskočilo a proboha proč ignorují fakt , že mají k dispozici monumentální řešení celého problému který má být nosným pro celý děj ....Eh jasně posuneme to abychom mohli  nakonec  říct " Všichni jste hrdinové..... a děda a černošský buddy přijdou na večeři ;) " Fakt chyběl jen pohled na ubíhající asfaltovou cestu s dělícími pruhy a byl by tam i Terminátor 2 .Schválně jsem dokoukal i titulky zda se náhodou v posledních vteřinách při oslavě záchrany světa někomu nevyklube bělohrot zpoza plíny ...no bohužel .Moje přání i očekávání zůstala nevyslyšena :////// ()

Bogrant

Sci-fi zlepenec všetkého možného i nemožného, ktorý sa tvári vážnejšie než skutočne je. A ktorý, nech sa snaží akokoľvek, nedokáže presne skĺbiť akciu, rodinnú drámu a humor dokopy. V jednotlivých úsekoch to ešte funguje, vzťah otca a dcéry až prekvapivo dobre (hoci Pratt na emócie hrať nevie), akcia zložená z troch nápaditých a dobrých skrývačiek/prestreliek s tou nechutnou háveďou sú samozrejme highlightmi, ale celé to pôsobí rozpačito, nesúrodo a príliš výpočítavo. Záver je potom fakt už tobogánom nedotiahnutých úsudkov (prečo to neodpálili hneď?). Čo na tom, že je to správne drsné, nenudí to, keď je to akési umelotvorné a držiace sa zaužívaných metód. ()

TURPIA

Na film jsem se těšil a zároveň byl nervózní, jestli to neposerou. Naštěstí to neposrali. Ano byli tam momenty, které si mohli odpustit - stačilo sdílet informace kde a kdy to začalo a vše by skončilo hned na začátku , ale odpustil jsem jim to . Pátou hvězdu nedostali kvůli konci, prišlo mi to na hlavu (spoiler---------- vynaložili tolik životů a peněz aby se na to vysrali, když už ví kde jsou a parta osmi lidi šlo dělat to co celý svět nezvládl ). Děj byl originální a Film měl slušne tempo a přestřelky vymazlene, zkrátka sázka na starlorda se mi vyplatila. Za mě nejlepší bylo jak při střelbě do pancire emzaka se efektně zaprasilo. ()

soukyd33

Docela guláš, ale konec je zajímavě řešený. Herecké výkony nízké. Příběh nezajímavý. Efekty dobré. Hudba průměrná. Zvuk dobrý. Hvězdiček 3 ()

Mukade

Toho "blbca" keď vidím, Ch. Pratta, okamžite je to komédia, on je totálne zafixovaný do komédií a transformuje všetko na ne xD . ........... Jediné časti filmu ktoré boli 4-5**-ové boli tie s Yvonne, aj to len niektoré. ............. Záver v kozmickej lodi bol až smiešny, také tam boli účelové nezmysly. ()

Amazon ve velkém rozjíždí investice do obsahu

Amazon ve velkém rozjíždí investice do obsahu

05.02.2022

Když Amazon oznámil poslední finanční výsledky, podstatná sekce ohlášení náležela audiovizuální zábavě, která je pro firmu čím dál podstatnější. Za filmy, seriály a hudbu loni utratila 13 miliard… (viac)

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

21.01.2022

Skoro to začíná vypadat, že se pokračování ze série Mission: Impossible už nikdy nedočkáme. Po několika odkladech a přerušování produkce z důvodu pandemie totiž přichází další smutná zpráva. Studio… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

31.12.2021

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

08.04.2021

Další špatná zpráva pro letní sezónu v kinech – sci-fi blockbuster The Tomorrow War s Chrisem Prattem totiž po dohodě zamíří na streamovací službu Prime Video od Amazonu. Snímek původně zaštiťovalo… (viac)