Takmer dokonalý zločin

• Česko Téměř dokonalý zločin (viac)

Nedávno ovdovělá Annie Wilson (Cate Blanchett) žije se svými třemi dětmi v malém městě v Georgii. Je mezi sousedy známá tím, že má po babičce dar vidět do budoucnosti a umí také vykládat karty. Kdo by nechtěl poznat, co ho čeká? Plynutí času s občasným výletem do budoucnosti v malém městě přetrhne vražda Jessiky King, mladé bohaté nymfomanky, kterou najdou uškrcenou u rybníka. Prvním podezřelým je násilnický rasista Donnie (Keanu Reeves), který tyranizuje svou ženu (Hilary Swank), jíž Annie už dlouho radí, aby od něho odešla. Podezřelých přibývá. Je vrahem Jessičin milenec David (Greg Kinnear)? Nebo Buddy (Giovanni Ribisi), který byl jako dítě sexuálně zneužíván? Nebo je to snad Valerie, která věděla o napjatém erotickém vztahu svého muže k zavražděné? Pomohou zvláštní schopnosti k vyjasnění případu? (oficiálny text distribútora)

SuzieS

Velmi predvidatelny film. Rekneme si to uprimne, vzdyt byl vykreslovan od zacatku az prilis kladne, na to, aby to byla pravda... Hlavni hrdinka je velmi neprijemna a velice nesympaticka a mizerny cesky dabing jeji roli uz uplne zadupal do zeme. Podprumer. A vubec nechapu, jak muze byt tento film v cervenych hodnocenich ()

ludovit14

Veľmi slušné dielo a to po každej stránke! Príbehovo viac ako dobré, réžia slušná a herecké výkony na vysokej úrovni, kde treba vyzdvihnúť Cate Blanchett a Giovanni Ribisiho ktorí podali skvelé her. výkony. HOD:75%.PS: videl 2 krát. ()

pursuer

Sam Raimi šel do druhého nejdražšího podniku ve městě, objednal si stůl těch nejvybranějších a nejluxusnějších jídel, ale sežral z toho jen jednu topinku a spláchl to donešeným krabičákem. Během příjemného odsýpání filmu se vyskytlo tolik skvělých sociologických a psychologických témat. Ale né, byla z toho duchařinka. Příjemným faktorem je tu dobře odvedená role Cate Blanchet, ovšem v závěsu perfektního Keanu Reevese, kterému jsem tentorkát opravdu měl chuť useknout ruce mačetou. Ribisiho složka, bohužel, poněkud utopená, což si za svou dobrou roli nezasloužil. Býval by to byl solidní film, kdyby mě konec kvůli mému nezájmu o toto téma tak nezklamal. ()

jjjerry

Perfektní scénář, propracovaný a promyšlený. Hudební dokreslení je na výbornou, ty housle u jezera jsem slyšel ještě při závěrečných titulcích. Herci jsou skvělý a do svých postav náramně sedí. ()

Salvator

Film s výbornou atmosférou velmi přesně ukazuje, jak snadno lze odsoudit, ty, kteří jsou "jiní". V kulisách amerického maloměsta vše působí dvojnásob děsivě. ()

Dohny

Film nebyl špatně natočen, byl to skvělý nápad s trochu divným scénářem. S častými pasážemi, které byli nudné , s trapným Keanu Reeves, role mu moc nesedlal. Ale mile mě překvapily některé záběry a postřehy s budíkem, nohy ve vodě atd. Nejvíce jsem byl potěšen zjištěním, že ta postavička, o které jsem si myslel, že je to milý chlapík, byla milá Hilary Swank. To vííííííííííííííšš Hilary! Film se mi líbil a snaha také, dávám čtyři. ()

PavHer

Celkem obstojný duchařský thriller s výbornými hereckými výkony a hutnou atmosférou. Doporučuji sledovat v noci, zážitek z něj to umocní :-) ()

J!b

Dost dobrý thriller se zcela geniální Cate Blanchet, do jejíchž očí se prostě nedá nezamilovat. Možná dějově některé části trochu pokulhávají, ale atmosféra a herecké výkony to bohatě vyváží. Až to uvidím příště , možná i zvednu hodnocení, ()

panic25

výborný thriller od sama raimiho, který prokázal svůj cit pro mysterii a vypjatou atmosféru, kterou doplňuje výborné obsazení v čele s cate blanchett a keanu reevsem, co mě ale opravdu zaujalo na tomto filmu je nečekaná zápletka a rozuzlení ()

deerelegan

Při sledování filmu sice mrazí, ale hodně náznaků je totálně nedotažených (viz. houslista)a finále mě tedy rozhodně na kolena nedostalo, protože jsem ho tak od půlky filmu čekal.ale prsa katie (nebo dublérky) jsou za tři hvězdy:) ()

Ramesse

Zajímavý snímek, který má skvělý námět, nechybí mu napínavý příběh a do poslední chvíle nevíte, jak to nakonec dopadne. I herecké obsazení je dobré, Cate zahrála bravurně a ani ostatní herci se nenechali zahanbit. ()

shinlove

Poměrně hvězdně obsazený film, který hodně přitáhl k televizi. Především díky až nečekaně dobře zápornému Reevesovi a také díky myšlence - Je možné, že někteří mezi námi mají takové schopnosti???? Celkově film, na který se rozhodně nebyla nuda dívat a i po letech stále je stále mezi kvalitními thrillery... 4* ()

montel

Annie (Cate Blanchett) žije se svými třemi dětmi v maloměstě. Je známá tím, že umí vykládat karty a věštit budoucnost. Poklidné věštby naruší vražda místní mladé bohaté dívky Jessiky (Katie Holmes). Annie najednou vidí vize, které ji mohou stát život... Vyníkající thriller, se skvělým hereckým obsazením a hudbou,musím řadit hodně vysoko...80% ()

R-2

Možná to někomu přijde jako ospalý film, ale když ho sledujete pečlivě, tak každá minuta si najde své místo, tak aby zapadla do děje. Moc pěkné a koukatelné vícekrát. ()

DJether

Tento film byl pro mne příjemným překvapením. Zajímavé herecké obsazení (Cate Blanchett, Keanu Reeves, Katie Holmes, ...), výborná atmosféra a hlavně od začátku do konce jsem se nenudil. 85% ()

Lukkyn

Není to klasický horor, ale přesto mě snímek nadchnul!Skvěle vykreslená atmosféra venkova, s výborně napsanými postavami, které herci dokázali zahrát bez chybičky!Scénář i téma velice zajmavé plus skvěle stupňované napětí. Když Budy sejmul pravého vraha, říkal jsem si , že ten konec je trapně jednoduchý a ono bylo vše jinak. Skvělý film u kterého se nebojím dát za plný počet! ()