Když havaruje vojenské letadlo, využívající technologii UFO, začnou se dít zvířatům i lidem v této oblasti strašlivé a bizarní věci. Proti všem zákonům přírody si Mulder vymění identitu s Morrisem Fletcherem, vládním zaměstnancem zodpovědným za tajné letecké pokusy. Mulder uvězněn ve Fletcherově těle, konečně nachází sám sebe. Scullyová se mezitím dostává do křížku se svým partnerem, který se chová nanejvýš podivně. Mulder proto začíná pátrat po způsobu, jak opět získat svou identitu... jestli však nějaký způsob ještě vůbec existuje! (Bontonfilm)

Davies182

Crossover s Breaking Bad, kterej ještě ani nebyl na světě? Skvělý výběr ústředního komediálního herce a i když se jedná o x-tou filmovou variaci a prohození těl, legrace k Aktům X ke konci jejich prvni fáze bezesporu patřila. ()

filmmovier

Země snů není mytologie. Země snů je jenom nesmírně originální a nesmírně zábavná dvojepizoda, která patří do vrcholného období Akt X v šesté sérii. A Morris Fletcher je nejen postava naprosto úžasně napsaná, ale i ztvárněná. Příběh, který by měl vidět každý náhodný divák tohoto seriálu - a fanoušci asi vědí, proč je to tak hrozně dobré. 100%. ()

lykan9

Identita je rozhodně zatím nejslabší z video kompilací Akt X. Avšak předchozí díly jsou tak skvělé, že i s nálepkou nejhorší se dokáže tato kompilace udržet na výborném hodnocení. Přesto, že mám rád když se v Aktech X občas objevil odlehčenější a vtipnější díl, tak si nemyslím, že by podobné díly měli být rozděleny do více dílů. Toto by mělo být zaměřeno na ústřední téma. Přesto jsem se však opět bavil a už se těším na další. ()