Venom 2: Carnage prichádza

• Česko Venom 2: Carnage přichází (viac)

Viac ako po roku sa novinár Eddie Brock snaží prispôsobiť životu hostiteľa, nebezpečného mimozemského symbionta, ktorý mu prináša nadľudské schopnosti. Svoju kariéru chce obnoviť rozhovorom so sériovým vrahom Cletusom Kasadym, ktorému sa ale podarí utiecť z väzenia a sám sa stáva ďalším hostiteľom. (Itafilm)

italka63

Za mne bohužel dost uječené a zbytečně trikově nadupané, moc velká přehršel všeho najednou, raději víc jednoduchosti a tajemného napětí, bych prosila. Jinak roztomilá scéna v kuchyni, kdy Venom vaří, roztomilej Tom jako vždy, jen Woody vybočoval, ale dost málo. Vlastně nejlepší z celého filmu byl červený Mustang. ()

Zajda.

Venom 2 selhává skoro ve všem. Harrelson a Hardy zde sice předvádí tradičně výborné výkony, ale je to k ničemu, když všechno ostatní nefunguje. Nudná akce, nesympatické postavy, sterilní režie, spousta nelogičností, směšný scénář a příběh, který si už vlastně ani nepamatuju. Tohle je ukázkový příklad, jak se to nedělá. Jelikož trojka bude, doufám, že to dostane někdo šikovnější, ale nevím jestli se s tím po tomhle dá něco dělat. ()

Helo

Ach jo. Všechno sotva na půl cesty. Rozpolcenost hlavních hrdinů (doslovná), málo využitý záporáci, který měli potenciál. Scénář bez jakýkoli přidaný hodnoty, prakticky jen vedoucí k finální konfrontaci... která je zároveň jedinou pořádnou akcí. Naštěstí je to aspoň trochu zábavný díky humoru a hercům. Ale ta třetí hvězda tu svítí jen kvůli WTF pro mě dost nečekaný (třebaže se to vlastně možná trošku tušit dalo) potitulkový scéně. ()

Hamaradža

O trochu znesiteľnejšie ako prvý diel (má to kratšiu stopáž a lepšieho záporáka). Tak či tak mi však ostáva rozum stáť, ako sa z tak parádnej látky a obsadenia (Animovaný Venom ma v detstve desil a fascinoval a Hardy, Harrelson a Williams sú páni herci) dajú natočiť tak nudné, šablónovité a nenápadité filmy. Cielovka tu asi bola nastavená inde - a nejakú dobu už do nej nezapadám. ()

AffectedFace

Díky celkem zajímavému komediálnímu průběhu jsem měl chuť dát tři hvězdy, ale finále mě tak neskutečně nudilo, že jsem málem usnul. Samozřejmě to opět nejvíc tahá Tom Hardy, kterej v žádným snímku svojí hereckou nadaností nezklame. Paradoxně nejlepší scénou je jízda na motorce, která mohla bejt delší. Největší a zároveň nejvíc bolestivou dírou pro fanoušky Carnage, bude určitě PG-13 rating, kterej mě neskutečně dráždil (jelikož je to jedna z nejvíc brutal postav v marvelu, která se s ničím nesere). ()

CarnTheNunya

Film hodnotit nebudu, poněvadž upřímně nevím jak ho hodnotit. Mrzí mě, že z takového filmu s tak velkým potenciálem se stala krátká blbůstka pro děti. Je velká škoda, že se tvůrci báli menších tržeb kvůli násilí. Akce není moc zběsilá a nápaditá. Já bych stále rád viděl trošičku hororovějšího Venoma, ale na druhou stranu nemohu říct, že by mi tenhle komediální vadil, popravdě jsem si ho i do jisté míry užil. Je to docela fajn béčková kravina. Snímek je teda hodně moc klišé, takže asi bych si jen stěžoval na neoriginalitu a ne moc nápadité akční scény. V kině každopádně dvojka Venoma musela být asi daleko lepší pokoukání než doma na obyčejné televizní obrazovce. ()

kajas

Dnešním hodnocením půjdu hodně proti proudu, protože tahle komiksová podívaná získala docela ostrou kritiku. První Venom byl pro mě příjemné překvapení a přiznávám, že dvojka je v mnoha ohledech horší. Vůbec se nepovedl titulní záporák. Woody je vynikající herec, ale tahle role mu moc nesedla a scénář mu nedal prostor psychopatického zabijáka zahrát tak, aby z něj šla ta správná hrůza. Na druhou stranu tuhle filmovou sérii beru pořád jako Hardyho one man show a jeho více či méně komediální přetahovačky s Venomem mě prostě baví. Vyzdvihnout musím také vedlejší roli vyšetřujícího policisty, kterého ztvárnil Stephen Graham. Tohoto britského herce jsem poprvé zaregistrovala v nejlepším filmu letošních Varů a určitě si zaslouží více pozornosti. A bonus na závěr? Po všech marvelovkách a dalších blockbusterech, které už nejdou pod nějakých 140 minut stopáže, byla tahle hodinka a půl příjemná změna. Takže díky za to :) ()

Trevor

Našťastie sme na pokračovanie Venoma nakoniec nešli do kina...Biely Kasady ma afroamerickú alfasamicoidnú priateľku, po chodníku sa ako opilci váľajú dvaja muži - nečakane bielej farby pleti -, obaja biely hrdinovia mali zlých otcov, čiernu alfasamicoidnú samicu sa pokúsi okradnúť biely nezamestnaný muž a aby táto liberálno-rasistická sračka dosiahla vyvrcholenie záverečný fajt sa odohrá - úplne nečakane - v katolíckom kostole, ktorý je nakoniec zničený. Niekoľko dobrých scén sa našlo, poznámky Venoma uť neboli vôbec vtipné a aby sa zabrdlo aj do blejk lajvz daznt dva meter policajt pri prevoze čiernej alfasamicoidnej micky ju zastrelí a je ä úplne nečakane bielej farby pleti. A aby tento rasistický koncert vynikol ešte lepšie je šéfkou laboratória kde zadržiavajú mutantov pre istotu žena. Pochopiteľne bielej bububu farby pleti. Svojim spôsobom liberálny odpad s niekoľkými dobrými scénkami. ()

M.i.k.e

klasická dvojka,která se již tradičně snaží být větší,akčnější a v tomhle případě i víc digi,ale vůbec jí to nevychází.Hardy je tu bez šťávy,jeho handrkování s Venomem už není tak vtipné,Harrelson je jako záporák překvapivě nevýrazný (přitom je to pro něj role jako ušitá) a všechno zastřešuje závěrečný digibordel ala DC,který není nijak zajímavý a je snadno zaměnitelný s podobným leč menším finále jedničky.Venoma jako postavu mám pořád rád,ale na plnohodnotný Venom film budu muset čekat dál.Tohle bohužel nefunguje ani ve stylu jedničky - tedy akční komedie ve které se náhodou objeví komiksová postava...60% ()

Vyhy

Moc krátné, nevýrazné, trapné... vadil mi hláškující Venom, jehož hlody nebyly ani trochu srandovní. Záporák o ničem, ale Woody ho v rámci možností ztvárnil skvěle (díky němu také jsem nechal hodnocení na jedné hvězdě a nespadlo do odpadu!). První díl si sice nepamatuji, ale určitě nebyl tak hrozný a zoufalý jako tento. Trochu se obávám (spoiler!!!) propojení s MCU... Venomovi by slušel vyšší rating, pořádná drsná a krvavá akce. Zde se zaměřili na rodiny, humor a to prostě s tady s tou postavou moc nefunguje. ()

Figu

Opět i v pokračování ode mě Venom dostane jen ty pozitivní ohlasy a známky. Chemie Hardy/Venom je zajetá už od začátku a jejich věčný popichování prostě baví. Stopáž taktéž znovu velmi příjemná (miluju akční flákoty, co jsou fuč za hodinku a půl a i přes to mám požitek na celej den)! No a když nevíte koho nasadit do role hlavního zmrdečka, vytáčejte číslo Woodyho Harrelsona, páč ten je pro to jak stvořenej. Digitální, až moc přeplácanou závěrečnou šou bijáku odpustím a to především za bombastický hláškování samotnýho Venoma, kterej tady nesl prapor zábavy a pobavení! A hlav pohoštění! PS: "Co to je za pičovinu?" 75% ()

William_

4/10. Venom 2: Cringe přichází aneb na světě musí existovat i špatné filmy, neboť bez těch špatných bychom si nevážili těch dobrých a kvalitních. ()

Lenka.Vilka

Jednička měla mouchy, ale byl to film relativně v pohodě. Ale co si myslet o dvojce, to vážně nemám tušení. Snaží se o něco jako akci, ale s tím PG toho moc nejde. Snaží se o humor. Zde to bylo dobrý. Eddie a Venom se spolu hezky kamarádili a když přišel na řadu jejich rozchod, spíš to působilo jako romatická komedie. A právě v těch momentech se ukázalo, že je sice fajn, že jsem film chtěla vidět, ale působila jsem v kině jako úchyl. Jsem rozmazlená. Jak film nemá přes dvě hodiny, přijde mi, že tvůrci na něco zapomněli. Ale tohle byla nejdelší devadesáti minutovka v mém životě  😞 totálně mě to vyčerpalo. Proč se tvůrci soustředili jenom na humor (určený primárně pro ty mladé)? Proč se tvůrci víc nesoustředili na postavy? Protože to mladé nezajímá? Sál se smál nejvíc, když součástí vtipu bylo sprosté slovo. Tam padlo tolik zm%&ů, až sem koukala, když je to od dvanácti, ale ukousnutá hlava nikde. A přitom by s postavou Carnage šlo takovejch věcí. Kdyby někomu o to šlo, že? A štve mě to hlavně z toho důvodu, že teď už to snad došlo každýmu. Tyhle dva filmy byly natočený jenom proto, aby udělali půdu pro...no, viděli jsme potitulku. Venom vod dvanácti. V tomhle světě je bohužel možné všechno. Pokud bych si mohla vybrat eRkovej Venom za cenu, že žádnej Spiderman, můj výběr je jasný...Jednička měla mouchy, ale byl to film relativně v pohodě. Ale co si myslet o dvojce, to vážně nemám tušení. Snaží se o něco jako akci, ale s tím PG toho moc nejde. Snaží se o humor. Zde to bylo dobrý. Eddie a Venom se spolu hezky kamarádili a když přišel na řadu jejich rozchod, spíš to působilo jako romatická komedie. A právě v těch momentech se ukázalo, že je sice fajn, že jsem film chtěla vidět, ale působila jsem v kině jako úchyl. Jsem rozmazlená. Jak film nemá přes dvě hodiny, přijde mi, že tvůrci na něco zapomněli. Ale tohle byla nejdelší devadesáti minutovka v mém životě  😞 totálně mě to vyčerpalo. Proč se tvůrci soustředili jenom na humor (určený primárně pro ty mladé)? Proč se tvůrci víc nesoustředili na postavy? Protože to mladé nezajímá? Sál se smál nejvíc, když součástí vtipu bylo sprosté slovo. Tam padlo tolik zm%&ů, až sem koukala, když je to od dvanácti, ale ukousnutá hlava nikde. A přitom by s postavou Carnage šlo takovejch věcí. Kdyby někomu o to šlo, že? A štve mě to hlavně z toho důvodu, že teď už to snad došlo každýmu. Tyhle dva filmy byly natočený jenom proto, aby udělali půdu pro...no, viděli jsme potitulku. Venom vod dvanácti. V tomhle světě je bohužel možné všechno. Pokud bych si mohla vybrat eRkovej Venom za cenu, že žádnej Spiderman, můj výběr je jasný...A jak jsem slíbila. Hvězda dolů jedničce... ()

bourec

Příšerně mě iritoval Woody Harrelson i jeho jednooká kámoška. Navíc Woody zapoměl, že už nehraje ve filmu Takový normální zabijáci. Jeho výkon to dost připomínalo. Přízemní zápletka je dalším kamenem úrazu tohodle snímku. Jen průměr. 50%. ()

Rocky88

Z jedničky si za ty roky po jednom zkouknutí nepamatuju vůbec, ale vůbec nic. Proto tenhle kousek hodnotím výš, protože tady mě alespoň něco zaujalo. Ano, po vzoru všech marvelovek je tu nanicovatý záporák (a to jsem od Woodyho a jeho Leváka Boba čekal, že bude správně vyšinutej), vše se tu semele rychle, potenciál nikoho a ničeho nevyužit (proč se Tomáš Tvrdý upsal zrovna tomuhle nepochopím) a bromance mezi Brockolicí a Venomem je spíše otravná. Ale Venom na kalbě pobavil, konec nabídne alespoň nějakou digiakci a design améb se mi líbí. Předpokládám, že 95 % zapomenu během pár dní. ()

moviefreak

Ačkoví herci, Bčková réžia, Cčkový scenár, Dčkové triky, Ečkové suboje a výsledná známka F. Alebo keď je potitulková scéna zaujímavejšia ako celý film. ()

C0r0ner

Budu hodný a přidám téhle velesračce půl hvězdičky do dvou, protože to byla přehlídka bídy a strašně mi to připomínalo prvního Hulka, starého 20 let. Za mě tedy nejhorší Marvel ever a solidní zabití jinak skvělé postavy Venoma. Aspoň to ale uteklo. 30% ()

epicek

Rozhodně lepší než jednička, ale pořád je to jen prostá komiksovka, která sází víc na humor. Největší výhoda je v tom, že tady už není třeba vysvětlovat origin omáčku a tímpádem je prostor pro rychlejší spád. Tom Hardy by u mě uspěl i kdyby hrál odpadkový koš. Navíc u potitulkové scény zaplesá srdíčko nejednoho fandy. Takže tady platí staré známé pravidlo = čím menší očekávání, tím větší spokojenost. Fuck this guy! ()

necisty

Venom 2 mě nijak extra nenadchl, ale ani neurazil a splnil to, co se od něj očekávalo a naopak se mi líbila ponurá atmosféra. Možná bych vytkl, to co mi již dřív jinde vadilo, že je tam jen nějaké divadýlko před velkým klišé finálem, kde před záporákem zachraňují jeho lásku. Ale tak pořád lepší než Deadpool. ... GA Cinema ()

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

Madame Web nabírá další posily

Madame Web nabírá další posily

28.06.2022

Herečka Emma Roberts (Sváteční rande) je nejnovějším přírůstkem do herecké sestavy komiksového snímku Madame Web od studia Sony Pictures. V hlavní roli filmu se objeví Dakota Johnson (Zlý časy v El… (viac)

Sony oznámilo dalšího pavoučího hrdinu

Sony oznámilo dalšího pavoučího hrdinu

26.04.2022

Vzhledem k úspěchu obou Venomů a celé spidermanovské trilogie asi není divu, že to studio Sony se svými pokusy o další a další nové komiksárny nijak brzy rozhodně nevzdá. A to ani po zavrávorání… (viac)