Každý ho pozná. Obyčajný nenápadný chlapík stredného veku zo strednej triedy. Jeho priatelia a rodina takmer neexistujú a každý vzťah, ktorý nadviaže, sa skončí katastrofou. Nemá rád ľudí, má rád len sám seba a možno aj svojho plyšového medvedíka. Večný smoliar, ktorý zažíva úplne obyčajné veci. Má však originálny a vtipný prístup k riešeniu problémov. Neustále musí bojovať s realitou života, jeho súboje sa však končia víťazoslávne, lebo je vytrvalý a vynaliezavý. Možno aj preto ho všetci milujú. To je pán Bean. (TV JOJ)

mrclTV

Môže byť humor lepší? Takmer bez slova, vďaka svojej geniálnej mimike a posturike spojenej so šialene milým a úprimným správanim vie rozosomiať prakticky všade na svete. Je jedno, či máte 4 alebo 104 rokov, ak vás chytí za srdce neprestanete sa smiať. PS: Môj komentár s poradovým číslom 200. Oslavujem :D ()

johnny01

Ozdobou jsou opravdu mimořádné herecké výkony Rowana Atkinsona, který dokazuje, že je vynikající herec, seriál mu navíc sedne na tělo. Ze zdánlivě obyčejných příhod v životě způsobuje naivní nešikovnost Mr. Beana nekončící sled zábavy. Seriál přitom vůbec není vulgární ani brutální, nereaguje na aktuální problémy (je tedy více nadčasový) a vystačí si s naprostým minimem mluvy (max. desítky slov na epizodu), což je tak osvěžující ve srovnání s neutuchajícími proudy řeči v jiných seriálech. Atmosféru pak dotváří oblečení Mr. Beana, jeho medvídek i auto. ()

PlayEasy

Nevyvratitelný důkaz toho, že není zapotřebí mnoha slov k hromadě zábavy (grimasy Rowana "Mr. Beana" Atkinsona bohatě stačí) a také toho, že britský humor je definitvně nejlepším všech dob! ()

adamix

Fenomenálny skvost 90. rokov, ktorý dosiahol svoju nesmrteľnosť a dokázal rozosmiať mnohé (aj dnešné) generácie. Chaplin by závidel... ()

OJan

Seriál, který provázel mé dětství a vždy mě bavil. |100%|, (počet zhlédnutých epizod: 14), Můj 1. nejoblíbenější seriál ()

ostravak30

Mr. Bean je nezapomenutelná postava, kterou jsme vždy a znova a pořád dokola sledovali, kdykoli byla v televizi vysílána. Jeho nezapomenutelné skeče, příhody i trapasy jsou legendární. Je to ale především práce neuvěřitelného komika Rowana Atkinsona. Protože to, co dovede nejen se svým tělem, ale především s obličejem, to je opravdu geniální. Seriál si připomenu vždy a rád znovu a znovu a patří k těm zábavám, které mě nikdy neomrzí už i proto, že mě vždy znova a znova rozesmějí, i když je znám nazpaměť. ()

Bratr

bóže to je sviňák ten bean....nevycházel jsem z údivu, ale je fakt roztomilej!! jednosznačná volba na vánoční svátky ()

matoon97

Keď ide niekedy na nove tento komediálny seriál, nikdy si ho nenechám ujsť. A ešte sa nestalo, žeby som sa na ňom nezasmial. Nenahraditeľné grimasy, chudá postava, bradavica na líci to sú Atkinsonove najzábavnejšie znaky. Jeho by nenahradil žiadny iný herec. ()