Animovaný seriál inspirovaný oblíbeným britským humoristickým seriálem o naivně sobeckém dítěti panu Beanovi. Pan Bean žije ve svém bytě spokojeným životem, stará se o svého milovaného medvídka Teddyho a vůbec by neměl problémy, nebýt... Jeho bytná paní Wicketová a její zlá kočka Škrábal mu nedají pokoj. K tomu se ještě přidají takové věci jako únosci medvídků, nedostatek slunce na pláži, nebo jarní úklid a katastrofa je hotová. (monolog)

Jara.Cimrman.jr

Mám tisíc zámků na dveřích od bytu, neustále s sebou nosím volant od svého Mini Coopera a společně se svým medvídkem opovrhuji fyzikálními zákony tohoto světa. Mr. Bean je zkrátka můj životní vzor a proto mám radost z toho, že jeho vizuální transformace do animované podoby proběhla naprosto bez závad, ale poťouchlost vychytralého dementa přitom, bohužel, lehce ztratila na zábavnosti. ()

monolog

Já si to s původním Beanem nepletu. Mně se tenhle animáč prostě líbí. Není to sice jako hranej, ale to vůbec nevadí. Pár skvělých gagů v každým díle, celkem i hezky nakreslený a když to pouštějí jen jako vycpávku mezi programama, zpestří to den. A za další, tohle není remake. Občas sice opakují to, co dělal Bean i v hraným (některým věcem se prostě při každodenním životě nevyhnou), ale jinak je tu spousta nových nápadů. Mimochodem, i v hrané verzi pan Bean mluvil. ()

spaceboyCZ

Diky tomu, ze je to animovane, si mohli tvurci dovolit mnohem drsnejsi a mnohdy vtipnejsi eskapady, nez by bylo mozne v realnem "zivem" serialu. To dela z celkem prumerneho animaku neco vic, nehlede na postavu Mr. Beana nadabovanou Atkinsonem a pribehy podkreslene tematickou hudbou. Videl jsem to prvne v Chorvatsku na satelitu, zalibilo se mi to velmi a musel jsem si sehnat komplet...vazne pobavi, 10minutovky pred spanim, proste idealni :) ()

joxerveliky

Naprosto geniální animáček :-) skvěle zpracované jak po grafické, tak i po zvukové stránce. Epizody mají roztomilé a scénáristicky dobře propracované náměty. Původně byl kreslený Bean asi myšlený pro děti, ale zrovna tak se budou bavit i dospěláci. Nedokážu pochopit některé nabubřelé komentáře zdejších "kritiků", zřejmě jsme viděli úplně jiný seriál a nebo možná ani nic neviděli a hodnotí pouze podle úvodního plakátu. ()

P.V odpad!

Obrovsky špatné. V žádném případě si to nezaslouží obsahovat v názvu "Mr. Bean". S původním hraným seriálem se tato fraška nedá ani zdaleka srovnávat. U této animované verze jsem se ani jednou nezasmál, vtipy mi přišly neskutečně suché, místy až trapné a nic víc tento seriál nabídnout nemůže. Tohle už nechci nikdy víc v životě vidět, pro mě existuje pouze jeden Mr. Bean. ()

• Beanova paní domácí se jmenuje Julia Wicket a její kočka se jmenuje Scrapper. (SONY_)