HOSTAGE zachytává Řidiče (Clive Owen) uprostřed akce. Veze peníze únosci Lindy Delacroix (Kathryn Morris). Únosce však má v úmyslu hrát s řidičem jednu hru. Lindu dal totiž do kufru auta a hodil ho do zátoky. A je jen a jen na řidiči jak rychle se k ní dostane a jestli ji dokáže zachránit... Krátký film do série THE HIRE pro BMW, natočil světoznámý akční král John Woo (Killer, Hard Boiled, Face/Off, M:I-2). (3DD!3)

SoolenJV

John Woo dokázal i na takto krátké ploše prokázat svoje klasické stylotvorné prvky (zpomalené záběry, padající náboje... - jen na holubice nedošlo) a natočil velmi napínavý kousek s výborně natočenou automobilovou honičkou. ()

Decker

Pro me asi nejlepsi dil ze serie Hire. J.W. svuj rukopis proste nezapre a je naprosto neuveritelny jak rychle dokaze vytvorit tak nabitou atmosferu. ()

Doudis19

Zpomalené a megaefektní záběry padajících nábojů a dalších detailů, ze kterých je na hony cítit Wooův rukopis, v konfrontaci s trošku vlažnou zápletkou. Z4 není nijak zvlášť krásné BMW, každopádně si tak efektní forma zasloužila propracovanější a zajímavější obsah. ()

dANo

Príbeh je v tomto prípade asi najslabší z celej série, ale zato akcia jedna z najbrutálnejších... Až som sa v jednom momente zľakol, že Owen skočí s BMWčkom z mosta do rieky. :o)) ()

hroubek

Další filmeček plný akce.Honička je perfektní, padouch správně ujetý a dívka v nesnázích je krásná a Clive Owen šlape na plyn o sto šest.Přesto mě tam něco chybělo. ()

bloodvomit

Woo bez střelby to je jak egyptský řidič bez nabouraných blatníků ;-( Vizuálně hezké (jak jinak), klasický Woo ale chtělo by to o kousek přitlačit na pilu. ()

sedm.1

První díl,co jsem ze série Hire viděl a na rovinu přiznávám,že mě to vůbec ničím nenadchlo.Vlastně jsem v tomto krátkometrážním snímku nějak nenašel jakýkoliv smysl jeho existence a prostě na mě zapůsobil jen jakoby úryvek,či snad trailer z nějakého celovečeráku.A mám dost velký pocit,že u ostatních částí tomu nebude jinak.Proč vlastně vznikla tato série?Jako reklama na BMW?Tak to na mě fakt nezabralo.A absolutně nechápu tak vysoké hodnocení!Alespoň že Clive Owen má charisma na rozdávání a naprosto nechápu,že nehraje Jamese Bonda. ()