Tajuplné světy, podivná stvoření a ujeté příběhy. Třetí pokračování animované antologie od Tima MilleraDavida Finchera, která už posbírala pěkných pár cen Emmy. (Netflix)

hroubek

E01 - Vtipná jednohubka, která má parádní dialogy a zábavný pohled na apokalypsu. 80% E02 - To nejlepší, co v tomto svazku uvidíte. Děsivá výprava má skvělý příběh, zajímavého hlavního hrdinu, skvělou pointu a režiséra Davida Finchera. 95% E03 - Sedlo mi to. Hlavně je to nádherný audiovizuální zážitek a líbilo se mi samotné zakončení. 80% E04 - V jednoduchosti je síla. Povedená jednohubka. 75% E05 - Z mého pohledu krásné "akční béčko". Žádné velké ambice, jen dobře pobavit. 70% E06 - Není to špatné, jen by to chtělo mnohem více prostoru. Ten otevřený konec tomu škodí. Jinak animace nádherná. 65% E07 - Hodně mě to pobavilo. Je to lehce absurdní, ale dost jsem si to užil, a opět to má skvělou pointu. 80% E08 - Zajímavé téma, které podle mě není, tak dobře využité. Škoda, přál bych si mnohem více z toho to světa. 70% E09 - Audiovizuální porno. Ta vizuální stránka je úžasná a po příběhové stránce je hezky odvyprávěno, jen mi tam něco málo chybělo. 65% Ve výsledku se třetí svazek dost povedl. ()

creeper

Třetí svazek je opět vynikající. Opojnej, vypiplanej a myšlenkově podnětnej matroš. Jedna z nejlepších věcí, který v rámci Netflixu vznikly. ()

VanTom

Dohromady by dal můj součet hodnocení rozhodně vysoký nadprůměr (nejvýše asi grafické epileptické peklo v E9, nejníže nudná jatka v E5), ale nemůžu se zbavit dojmu ztráty jisté různorodosti. Nevím, jak to lépe popsat, protože když řeknu, že většina námětů pochází ze stejné škatulky (akční sci-fi/fantasy řežba), tak co jsem jako sakra čekal? :-) Explicitní nahota mi tu opět citelně chyběla, když naopak brutalitě se žádné meze nekladly. ()

Soweek

Třetí sérii táhnou hlavně 2 epizody - "Sea shanty" Děsivá výprava by Fincher a technologicky dokonalý Jibaro, který je jakousi převyprávěnou baladou o siréně. Zbytek je vcelku recyklace starých témat, které jsme už aspoň jednou viděli a nemají čím překvapit. To ale neznamená, že se nejedná o kvalitní jednohubky ( asi až na 3 roboty a Tým zabijáků, tyto epizody tahají průměr skóre bohužel dolů ). ()

psychoJoa

Vytratilo se kouzlo jednotlivých příběhů a různorodé animace. Příběhy 3 série mi přišly dost podobné, ukončené zbytečně brzo a bez hlubší pointy. Zaujal mě jen jeden jediný… a ani ten nebyl žádná extra třída. Mrzí mě, že se i tato série začala ubírat cestou kvantity a né kvality (kterou první série rozhodně měla!) ()

Melios

Nová nálož poviedok Love, Death & Robots ponúkla oproti minulej sezóne kvalitatívne jednotnejšie i lepšie epizódy, no zato mi prišla omnoho slabšia ako jej predchodca. Prečo? Dôvod je jednoduchý. Keď si nové príbehy porovnám s náložou minulých dielov sú takmer nezapamätateľné. Nič okrem úvodných troch príbehov nenesie v sebe žiadne známky pocitu zapamätateľnosti, alebo nejakého hlbšieho príbehu, ktorý by nebol len na jedno posedenie, alebo by nebol taký hlboký a absurdný, že by sa vám v tom ten hlbší zmysel vôbec hnusil hľadať. K poslednej epizóde sa odmietam vyjadrovať, k tej som už komentár napísal predtým. Jedinú vec, čo k tomu poviem je, aby si Fincher láskavo nechával svoje kontroverzné názory pre seba, pretože žvásty typu "ak sa ti toto nepáči, nebudem ťa brať vážne" absolútne nikoho nezaujímajú.  Overall som síce sklamaný, no nemôžem popierať, že som sa nebavil. ťahač tretej sezóny je podľa mňa Bad Travelling. ()

JamesSi

Vlastně to samé jako předchozí série. 3 povídky super (Děsivá výprava, Roj, Masonovy krysy), zbytek meh nebo nic moc. Stále u Lásky, smrti a robotů více oceňuju snahu natočit podobný seriál, než abych si skutečně jednotlivé povídky užíval. A musím říct, že náměty se začínají už trochu opakovat. Kolikrát uvidíme bandu mariňáků, jak jdou zabít jednu velkou příšeru? Kolikrát uvidíme náhodné (většinou 17.-19. století) historické zasazení s jednou příšerou nebo nadpřirozeným jevem? Jsem rád, že Netflix podporuje nebo alespoň podporoval animaci pro dospělé. Momentálně při pádu akcií vyšli zprávy, že Netflix zrovna svojí animační divizi dost proškrtá, takže uvidíme, jak to bude s Roboty. Tipl bych si, že Roboti to přežijí, ale určitě se bojím o projekty Alexe Hirsche, Jamese Baxtera, Craiga McCrackena a dalších. ()

iXtr3m3

Bad Travelling, Kill Team Kill, Swarm a najme In Vaulted Halls Entombed. Brutálne skvelé animáky, brutálne technicky premakané, okamžitá potreba spracovania do celovečerákov. Takto by som charakterizoval mimoriadne silnú tretiu sériu. O takejto kvalite môže Black Mirror len snívať. ()

666Carnage

Třetí série přinesla zajímavé díly, ale i finální bizár, který i když nese nějaké poselství šel kolem mě obloukem díky stylizaci a kameře. Rozhodně nejlepší by z této série mohl být krab v podpalubí. Na večer jak dělaný 9.dílný seriál. Na tohle se dá koukat furt, takže doufám, že v tomhle duchu budou pokračovat. 75% jako celek. ()

mclenin

Aj tretia séria má stále čo ponúknuť, vystrieda sa tu niekoľko výborných epizód, zopár úsmevných, priemerných a niekoľko slabších, každopádne vo výsledku sa opäť divák dočká tematickej aj animačnej pestrosti. Najviac sa mi páčila epizóda Bad Travelling (napokon meno režiséra hovorí samo za seba), túto je jednoznačne možné zaradiť do top 3 všetkých troch sérií. Za zmienku určite stojí Lovecraftovský scifi horor In Vaulted Halls Entombed a záverečný Jibaro, ktorý ponúka jednu z audiovizuálne najoriginálnejších epizód a pripomína filmy z dielne štúdia A24. ()

dan4815

Všichni jsme dlouze čekali, těšejíce o to více, že se nechali autoři slyšet, že do toho mají dát vše. Kvůli třetí sérii jsem i věděl, že přijdu pozdě do práce, neboť jsem se nedokázal odtrhnout od televize. Nedokázal jsem odejít spíše kvůli očekávání, že přijde něco, z čeho se posadím na prdel a nebudu schopen další chvíle přemýšlet nad něčím jiným. Bohužel. Po vizuální stránce není vůbec co vytknout. Nosné děje byly silné a jasně pochopitelné. Nicméně robotí úvod vůbec neměl existovat. Tak zbytečný díl jsem za celý projekt neviděl. Náměty se začnou po dvou sériích jednoduše opakovat, a divák pomalu začíná předvídat. Některé epizody čerpají z jistých klasik, a svým způsobem diváka nikdy nemohou urazit ani omrzet. Vlastní invence je chvályhodná, ale divák se místy již zajídá stereotypem. Někdy selhává dobře našlápnutá myšlenka - třeba díl z měsíce Io. Halucinogenní přemítání nad smyslem života a svého bytí je velmi těžce zasažena "nadpřirozenem". Ani malým kouskem se tato rovina nedá aplikovat do prvotních minut, které plynuly v duchu racionálna s příchutí abstraktního myšlení. Díl s názvem "Tým zabijáků" je zbytečný a do této myšlenkové show jednoduše nepatří. Jediné, co spojuje obsah dílu s konceptem seriálu, je technologický mutant. Nesnesitelné množství minut se odehrává jenom v boji... v boji plné krve, sprosté mluvy pro lidové vrstvy a... to je vše. Chápu, že ten díl měl být oddechovkou, ale já si pod tímto pojmem představím díl "Masonovy krysy", u kterého divák nemusí hluboce přemýšlet, zároveň však žasne nad dějem. Jestli autoři chtějí střílení, tak vnímám díl "V klenutých sálech pohřbený" jako ideální ukázkou toho, jak to má vypadat. Žádný přehršel střílení, krve a tupých pohledů. Díl Jibaro ukázal, že kamera, střih a zvuky dokáží hodně. Naprosto nepříjemná podívaná, zároveň však tak provokativní, že je sledovatel vtažen do děje, a jeho tep se přibližuje rychlosti srdce hluchého rytíře. Děj je zcela pochopitelný. Celkově si třetí série drží kvalitu, byť místy velmi vybočuje. Co mě mrzí je skutečnost, že jsem neviděl mindfuck zápletku. Pokračování přišlo s lehce podbízivým tónem, ale už tak netlačila na myšlenkové pochody diváka. Osobně jsem se bavil, v kritickém pohledu jsem však vnímal nedostatky. Nicméně rád kouknu na vybrané kousky znova. ()

Ricky_CZ

Některé epizody výborné (Roj, Mini Zombies). Nicméně explicita jde za hranu a vlastně je natolik preferována, že mnohdy zastiňuje děj a možné jiné kvality. Spíše než o umění jde pak o technologickou masturbaci… ()

Muel

| Netflix | LD&R je späť a je lepšie, ako nikdy predtým! Každá epizóda ma bavila, všetky majú nejaký presah či myšlienkové podhubie a tá animácia! Hlavne teda Bad Travelling od Finchera je ukážkou skvelo zvládnutého animovaného kraťasu a Jibaro je ten najviac ambiciózny a najšialenejší experiment v celom seriáli - preto je to moja najobľúbenejšia epizóda série, vizuálna pastva pre oči - audiovizuálne porno. Oproti dvojke progres, len to chce viac epizód. Inak ale ide stále o úžasný projekt jediný svojho druhu, preto prosím Netflix, aby tento unikát milkoval čo najdlhšie. | Hodnotenie: 8/10 | ()

husokachna

Rozhodně jsem si spravil chuť po druhé sérii (svazku). Dospělejší, děsuplnější a smysluplnější. Nejlepší je, když Láskomrtvíroboti nic moc nevymýšlí, nechytračí a jdou rovnou na věc a odvypráví jednoduchý příběh ze zajímavého světa. Kromě Fincherovi Děsivé výpravy mi velikou radost udělalo podceňované Jibaro, které přes šílenou (otravnou) kameru, servíruje neskutečně atmosférický příběh, který mě přikoval do sedačky. Hned bych si dal nášup. Čtyři čerstvé pokousané jazyky. ()

Klajnik

Pokud by se epizody Bad Traveling a Swarm roztáhly na úkor dalších epizod, byl bych radši. Snad jen u Night of the Mini Death by mě to mrzelo. To je však hravá zombie apokalypsa, která by víc než těch 5 minut mít nepotřebovala. Vlastně se jedna o jedinou epizodu, u níž jsem si řekl "Bylo to skvělé, mělo to jen pár minut, ale trvalo to přesně tak dlouho, jak bylo třeba." Většinou jsem by nespokojený a nebo toužím, aby se námět roztáhl do většího projektu. ()