Beverly Hills 90210

• Česko Beverly Hills 90210 (viac)
USA, (1990–2000), 219 h 29 min (Minutáž: 40–93 min)

Tvorcovia:

Darren Star

Réžia:

Georg Fenady, Allan Kroeker, Jennie Garth, Burt Brinckerhoff (viac)

Jason Priestley, Jennie Garth, Ian Ziering, Luke Perry, Brian Austin Green, Tori Spelling, Kathleen Robertson, Tiffani Thiessen, Hilary Swank, Jamie Walters (viac)

Steve, Brandon, Andrea, Valerie, Dylan, Kelly, Brenda, David, Donna. To jsou hlavní postavy seriálu o mladých a pro mladé, kde je každý bohatý, chytrý, úspěšný a jak jinak, než i krásný. Prostě narozeni v Americe. Ale i přes perfektní předpoklady k vedení života bez útrap si jimi tito neposkvrnění lidé procházejí. Potýkají se s prvními láskami, se zklamáním z nich, s jejich návraty. Někoho zláká svět drog, jiného do své moci polapí “démon alkohol“, někdo neplánovaně otěhotní... Jen Steve je pořád v pohodě. Ale i přes veškeřé spory, které mezi sebou kdy měli, jsou to přátelé a nic na světě nemají radši víc, než jeden druhého (a svoje rodiče). (oficiálny text distribútora)

Severus007

Každý to sledoval a kdo říká že ne, ten na kouká pořád :-) S odstupem času (v mém případě cca po roce a půl) mi celé Beverly Hills připadá tak naivně přehnané, že by i odpad byl málo, ale za ten rok a půl si to dvě hvězdičky zaslouží. ()

ssarka

když to sem došlo v roce cca 1994,tak jsem byla na základní škole a žrala jsem to a milovala Dylana a chtěla bydlet v Americe...viděla jsem asi 10 minut druhého dílu pro pobavení před dvěma roky a smála se dva dny...tři hvězdičky za zpříjemnění dětství a za pobavení v dospělosti...nebudeme si nic nalhávat,je to holt klasika i když dost laciná..:D ()

Alekks80

Když tohle v devadesátkách běželo, byla toho plná škola, alespoň ta moje. Vzpomínám si, jak se po každém dílu ve škole diskutovalo, kdy jako ta ošklivá holka, co chce bejt panna až do smrti dá tomu ušmudlanýmu loudilovi a co udělá brenda zase za průser. Začal jsem teda na to koukat, abych nestál jako tvrdý y a moh se nějak fundovaně zapojit do debaty. Po 14 dnech a zhruba osmi dílech, jsem nabitej vědomostma dorazil do školy a začal děsně zasvěceně analyzovat vztahy mezi hlavními hrdiny. "Ty debile, čumíš na starý díly. Nový jsou jenom v neděli. Ty seš prostě pasé." A tím moje epizodka s tímto seriálem skončila. Naštěstí. PS. Taky mi to připomnělo ten fór s tkaničkama, ale ten asi všichni znáte. ()

Gyl

Devadesátky, puberta...hezké holky a Dylan ve starém Porsche. Žrali jsme to všichni i když je to shit největší. ()

babuška odpad!

byl jsem v té době na vojně a bohužel viděl první díl, absolutně jsem nechápal vo co kujva jde, pak jsem viděl i pár dalších dílů, dal bych hvězdu kdyby starej volšák a jeho žena poprcávali s těma mladejma, nechci urážet ty již se jim to líbilo, život je trochu úplně jinde, na idilku zapoměnte, nej je na tom to, že většina těch rádoby herců se už pak nechytla a nebo se chytla něčeho jiného ()

ado7

Americký školáci to majú ťažké... Stačí vypiť jedno pivo a už sú označení za alkoholikov, však Dylan?? Ale aspoň sa dá o tom natočiť zo 2 - 3 epizódky sitkomu. ()

V-TECH

Když dávali BéHáčko poprvé (bylo mi tak 13), byla to celkem dobrá zábava. Teď, s odstupem času, je to zábava možná ještě větší - pokud se na to teda člověk dívá jako na parodii. ()

Mangix

Prvni dil se poved a nalakal me na dalsi..rikal sem si, ze od ted se mam na co divat..a opravdu, prvni rada byla dobra..ale pak se to horsilo a horsilo. ()

Raviola

Můj milovaný seriál v dospívání. Dnes s odstupem času... Je to opravdu brak. Jednu hvězdičku dávám za ten pocit nostalgie. ()

Návrat Beverly Hills provází potíže

Návrat Beverly Hills provází potíže

18.05.2019

Návrat kultovního seriálu Beverly Hills 90210 se ukazuje být stejně tak dramatický za kamerou, jako kdysi v devadesátých letech před ní. Podle serveru Variety opustil šestidílný seriál nově… (viac)

Zemřel herec Luke Perry

Zemřel herec Luke Perry

04.03.2019

Jen pár dní po prodělání těžké mozkové mrtvice, hvězda Beverly Hills 90210 a seriálu Riverdale, herec Luke Perry, zemřel. Bylo mu teprve 52 let. Oznámil to hercův mluvčí, který potvrdil, že s Perrym… (viac)

Beverly Hills 90210 chystá návrat

Beverly Hills 90210 chystá návrat

23.12.2018

Stanice CBS podle všeho plánuje druhý restart kultovního seriálu pro mladé Beverly Hills 90210. Původní herci Jennie Garth, Tori Spelling, Jason Priestley, Brian Austin Green, Gabrielle Carteris a… (viac)

Další „parodie“ na 300

Další „parodie“ na 300

27.08.2008

He? Na DVD právě dorazil výplach Tohle je Sparta! (pokud se na něj chystáte, možná byste se nejdřív měli mrknout na hodnocení zdejších uživatelů), ale „sranda“ nekončí. Řítí se na nás další film,… (viac)