Beverly Hills 90210 - Série 5

(séria)
všetky plagáty
USA, (1994–1995), 23 h 23 min (Minutáž: 40–86 min)

Tvorcovia:

Darren Star

Jennie Garth, Ian Ziering, Brian Austin Green, Tori Spelling, Jason Priestley, Gabrielle Carteris, Luke Perry, Mark D. Espinoza, Tiffani Thiessen (viac)

Tosim

Během let jsem se stal alergickým na lidi, kteří se předháněli, aby vyjádřili, že BH 90210 je pomalu nejhorší seriál dosavadní historie. Teď mám možnost si dát opáčko, konstatuju, že je průměrný až celkem k pobavení, každopádně, v páté řadě se to začíná lámat. Vztahové úhelníky, nudné zápletky (Dylan a jeho minulé životy) a odchod rodičů Walshových a Andrey, jsou hlavní zápory. Ale jak se dívám, na epesní Tiffani Thiessen máme obdobný názor skoro všichni (chlapi). No, uvidíme dál. ()

castor

Kultovní seriál Beverly Hills 90210 ovlivnil hned několik generací, v 90. letech byl „zaslouženým“ fenoménem. Brendu (ač působila zpočátku nevinně před i za kamerou, postupem času začala vystrkovat růžky i na place, a musela ze seriálu odejít) nahrazuje Valerie, která bude (naštěstí) brzy platit za prvotřídní mrchu. Nešvar opakujících se motivů trvá, nicméně pár nových postav (vyjma Valerie ještě muzikant Ray nebo dcera rektora Claire) nějaké body navíc přineslo. ()

mira007

Nová znělka a tentokrát bez Brendy zato s Valerií, dcerou známých, která se nastěhuje do 90210 a rozjede to s Dylanem,který je švorc, ale pak půjde po svým penězích, Donna potká hudebníka Raye Fruita a do party přibyla dcera rektora Claire a začne si s Davidem, Brandon dělá politiku a chodí s Kelly, která málem uhoří v párty baráku a rozhodí ji to tak, že málem podlehne sektě vedené manipulativním profesorem Finleyem, Andrea má děcko a řeší manželské lapálie. Pátá série je zatím asi nejslabší, parta je na výšce a nudné zápletky nejsou moc originální, plusem je, že představitel Dylana asi poprvé předvádí herecký výkon. Jediné , co si odnáším z páté série je sexy Valerie a písnička Raye https://www.youtube.com/watch?v=s2CdbdMG_BA ()