Melrose Place: Nová generácia

USA, (2009–2010), 12 h 36 min (Minutáž: 42 min)

Hudba:

Danny Lux

Katie Cassidy, Stephanie Jacobsen, Jessica Lucas, Michael Rady, Shaun Sipos, Taryn Manning, Ashlee Simpson, Daphne Zuniga, Kelly Carlson, Nicholas Gonzalez (viac)

dzagudka

Zatímco BH mě nikdy nebavilo, staré MP jsem měla ráda. Novému jsem dala šanci kvůli Katie Cassidy a světe div se, předčilo veškerá má očekávání a já si ho okamžitě zamilovala. Nové postavy byly originální a nebyla nouze oni o staré známé (Jane, Sydney, Michael, Amanda, Jo). Škoda jen, že ho po 18ti dílech zrušili (což nechápu, když se i 90210 dočkalo 2. série). Konec zůstal otevřený a já jen doufám, že se třeba CW slituje nad fanoučky a časem dá šanci i druhé sérii. ()

mrx.friend

Hodnotím a komentuji po pilotní epizodě! Obsahuje spoilery z původního seriálu! Postrádám tolik skvělou úvodní znělku, ale to bych byl asi moc bláhovej... :-) Co mě ale může potěšit, je návrat alespoň některých starých postav, jenomže: Thomas Calabro byl jediný, který i v originálu vydržel od jeho první epizody do té poslední, proto mě jeho návrat sem ani moc nepřekvapuje, ale zase se mi nepáčí, jakýho kriminálka tady z něho současní tvůrci udělali - drogy a další podvody? Už když jsem četl jméno dalšího veterána, Laury Leighton, bál jsem se, jak tvůrci vrátí její postavu do seriálu a mé obavy byly na místě...to, že tahle drastická nehoda byla pouze asi v jedné větě pilotního dílu odůvodněna tím, že Sydney vlastně srážku přežila a její smrt byla pouze nafingována za Michaelovy pomoci, mi přijde fakt dost tristní... :-! je vidět, že tomuhle projektu zoufale chybí původní a tak jedinečná produkce Aarona Spellinga a Darrena Stara...uvidíme, kolik bude pravdy na tom, že v současné době je do hry vtahována Heather Locklear coby Amanda.... :-) jediný, co zatim mohu vyzdvihnout je, že seriál oplývá soundtrackem aktuálních rádiových hitů... 8-) ()

hellstruck

Pro mě hodně přijemné překvápko. Musím říct, že ke shlédnutí jsem se odhodlala kvůli Katie Cassidy,která byla naprosto úžasná v Supernaturalu. Není to sice žádné guilty pleasure,ale bylo zajímavé sledovat vztahy mezi "spolubydlícími",vyšetřování vraždy a tak podobně.Katie byla naprosto úžasná potvora, akorát na páreček Jonah a Riley se nedalo moc koukat. ()

NinadeL

4/18 Zaslouží si takový televizní trash jako MP novou generaci? No, 18 dílů je docela zázrak. Na začátku tu mezi nováčky zafungovala ze starého MP Laura Leighton, Thomas Calabro a Josie Bissett (objevit se má ještě Daphne Zuniga a Heather Locklear) a to fakt nejsou jména, která by sama o sobě stála za pozornost. Z nové generace je tu Colin Egglesfield (Client List) Victor Webster (Mutant X) nebo Kelly Carlson (Nip/Tuck) a ti taky nejsou kdovíjak extra... častem má naskočit Joe Lando :D Ta jména mluví za vše, nové MP je zapomenutelný TV omyl, který je pouze součástí nostalgické frenčízy. Takže jako vatu si může pustit jen divák systematik. ()

MareT.

Já jsem měl celý život slabost pro seriály tohoto typu...už staré MP a BH mě bavilo. Takže zatímco jsem nové BH shlédl pár dílu a neměl jsem potřebu pokračovat, tak tady je to úplně naopak...Tvůrci to vzali z jiného konce a místo statusu "tak komplikovaně plynou dny našich životů" se pustili do seriálu, který má od prvního dílu ve vzduchu tajemství vraždy spojené s minulostí, která ustavičně zasahuje do přitomnosti (v podobě flashbacků). Postavy jsou zajímavé a nejvíce mě baví, když se na scéně objeví nějaká stará známa ze starého MP. Už se tak stalo 3krát a vím, že jich bude více. Jedna vada na kráse je, že je seriál zatím v některých momentech až nechutně předvídatelný, ale to není až tak strašné. Herci mi přijdou typově hodně rozlišní, takže neni problém s určování identity v určitých situacích. Černobílost postav je tak trošku v pozadí, což dávám jako velikánské plus, i když po těch pár dílech se některé postavy právě k tomu uchylují. Uvidíme, co se bude dít dál, ja jsem zatím spokojený.... ()

• Jediná herečka, která se objevila také v původní seriálu Merlose Place (od r. 1992), je Heather Locklear. (Dlee)