Beverly Hills 90210 - Série 8

(séria)
všetky plagáty
USA, (1997–1998), 23 h 34 min (Minutáž: 43–45 min)

Tvorcovia:

Darren Star

Jennie Garth, Ian Ziering, Brian Austin Green, Tori Spelling, Jason Priestley, Sonya Eddy, Tiffani Thiessen, Joe E. Tata, Hilary Swank, Myles Jeffrey (viac)

castor

Skomírající fenomén, který už neměl moc o čem vyprávět. A divák se mohl oprávněně obávat, jaké infekce si už tahle parta krví, sekrety sliznic, slinami či spermatem stihla předat. Je tu jiný svět, ten pracovní. Potíže a trápení jsou ještě nezajímavější, oživení má přinést Noah Hunter (ztvárnil ho Vincent Young), který se postupně solidně vybarví, a především svobodná matka Carly Reynolds (ano, Hilary Swank, která si o nějaké dva roky později odnesla svého prvního Oscara). Na dva díly se objeví i Jessica Alba, ale prostě už dávno nestačí kastrol s oschlými zbytky zalít vodou, posolit, převařit a čekat, že si divák zase pošmákne. ()

mira007

Studium VŠ skončilo a naši hrdinové musí nastoupit do pracovního procesu, ale začnou tím, že si dají dovolenou na Hawai, odkud si přivezou nového kamaráda Noaha, aby s nimi hrál hned ve znělce. Tam si taky zahraje i slavná Hillary Swank jako svobodná matka, která učaruje Steveovi. Brandon začne pracovat jako šéf malých novin ( kde skončí i Steve a David) a dopustí se jako vzorňák neskutečného failu. Osmá řada je jen malý odvar slavného seriálu z počátku devadesátých let ( jediný dobrý díl S08E20), takže dvě hvězdy za účast opravdových hvězd H.Swank a dokonce Jessica Alba. ()