Beverly Hills 90210 - Série 3

(séria)
USA, (1992–1993), 22 h 52 min (Minutáž: 43–46 min)

Tvorcovia:

Darren Star

Jennie Garth, Ian Ziering, Brian Austin Green, Tori Spelling, Jason Priestley, Cathy Podewell, Blake Foster, Cliff Bemis, Rob Nilsson, Shannen Doherty (viac)

castor

S rodinou Walshových a studenty West Beverly High žila v českých obývácích i snad všechna tuzemská mládež. Postupně se víc tlačilo na osvětu, i mravní ponaučení tvůrci častěji sypali z rukávu. V pozdějším věku už jsme možná řešili spíš otázky případného přenosu pohlavních chorob s jistotou, že naši skauti neohrozí nikoho kolem, jelikož všichni spolu spí pořád dokola. Bylo to naivní, ale bylo to naše. Třetí série ještě držela jakousi kvalitu, i když už se vyskytoval nešvar opakujících se motivů. Každopádně Dylanův táta vyletí do vzduchu, navíc zazní (a ne jednou) nesmrtelná věta: „Pusťte Donnu k maturitě!“ ()

mira007

Třetí série začíná ještě prázdninami a přes poslední ročník na West Beverly High zakončí maturitou hlavních hrdinů. Třetí série je asi poslední, která drží kvalitu jako první řada i přes pár hloupých dílů a opakujících se motivů. Dylan s Brendou začne, zakončí s Kelly, Dylanův táta vyletí do vzduchu a Brandon si nabrkne Nikki, ale moc dlouho to nevydrží takže víc řeší sázení. Steve je Steve a Donna se opije, takže se zorganizuje manifestace, kde se asi dvěstěkrát vykřičí legendární: " Pusťte Donnu k maturitě!!" Je vidět, že herci už jsou vyhraní ( Brandon tady vypadá jako namachrovanec č.1, jáká změna oproti S01 ) a trochu zestárli , hlavně Brian Austin Green. Konec středoškolování. ()