Červený trpaslík

• Veľká Británia Red Dwarf
Veľká Británia, (1988–2020), 36 h 11 min (Minutáž: 25–90 min)

Tvorcovia:

Rob Grant, Doug Naylor

Kamera:

Ed Moore, Ian Adrian

Recenzie používateľa Cheeter k tomuto seriálu (86)

Vyléčení (2017) (S12E01)

Navazujeme plynule na desátou a jedenáctou sérii, stejná úroveň, vtip dobrý, má logiku. Díl jsem si dost užil, protože společnost psychopatů byla vskutku super! ()

Silikonie (2017) (S12E02)

Ačkoliv frky byly dobré a i nápad se mi líbil, tak mi to přišlo poněkud slabší. Člověk je asi zmlsaný starými díly. Nebo nelze kvalitu udržovat na vysoké úrovní donekonečna. Tak či tak se i tak těším na další díl a doufám, že bude o chlup lepší, čímž vážně nechci říct, že by to tu bylo tak zlé. ()

Časová vlna (2017) (S12E03)

Byť je zde zajímavě ukázáno, kam asi míří dnešní společnost, tak celkově děj byl nic moc, skoro bych to srovnal s devátou sérií. Rozhodně ale o parník dál, než jiné seriály, které máme možnost vidět. A pro pořádek, viděl jsem tento díl až po tom čtvrtém, nějak jsem zaspal. ()

Robokracie (2017) (S12E04)

Nějak jsem asi zaspal třetí epizodu série, takže se k ní ještě budu muset vrátit. Nápad na epizodu nebyl z nejlepších, ale návrat starého známého potěšil. Byť jde opět o vytahování starých frků, tak tento mě potěšil. ()

M-Corp (2017) (S12E05)

Jo, tak tenhle díl měl grády, frky a gagy jsem si užil. Sice mi trochu připomněl Lepší než život, ale ten, co byl v knize, ne epizodu. ()

Země zaslíbená (2020) (S13E01)

Největší radost mi udělal návrat Hollyho. Je je škoda, že dostal tak málo prostoru. Jinak Červený trpaslík v staré dobré kvalitě, jak ho asi mají všichni rádi. Nicméně bylo místy znát, že je to na sitcom asi dlouhý formát. Pokud bych to měl k něčemu přirovnat, tak mezi Jistě, pane ministře a Jistě, pane premiére byla jedna hodinová speciální epizoda. Byla dobrá, ale prostě to kvůli délce nebylo ono. Podobně jako tady. Jinak není, co bych měl, kvalitní porce zábavy, která potěší každého! ()

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019