DJ_bart

"Červený i zelený poplašný světla blikaj. Co to znamená?" "Buď na nás někdo útočí, anebo máme diskotéku." ___________ Jelikož jsem Červeného trpaslíka cca od 6. řady bojkotoval - a byl jsem za to několikrát řádně proklínán - právě na letošního apríla se k němu symbolicky navracím. A nyní již vím, jaká ohromná chyba byla, že jsem nad touto komediální legendou po tak dlouhou dobu zanevřel. Po mé zhruba roční pauze jsem si opět nostalgicky připomněl, z jakých důvodů tuto bizarně absurdní šílenost s naprosto ženiálními hláškami ["Na co plecháč jako ty potřebuje víc místa v paměti? Jsi z nás největší pamětník." "Moje hlava je plná zbytečných informací pane. Schopnost zachovat a zazpívat všechny hity od Luneticů již dnes není tak zásadní. Pro většinu kulturních akcí bohatě stačí 'Jsi moje máma'."], se sofistikovaně nápaditými podzápletkami a ikonickými nízkorozpočtovými brakovými triky tak bezmezně miluju. Fakticky neznám seriál, který by zároveň ztělesňoval afrodiziakum pro moji neustále explodující bránici, a rovněž dokázal tak mistrovsky využít svůj modus operandi situační komedie s výraznou pachutí britské ztřeštěnosti a nekompromisního sarkasmu. A nejen proto Červený trpaslík nemá jakoukoliv konkurenci - a to nejenom pouze v rámci britcomů, jakožto žánrového celku. Naprosto ideální na celovečerní aprílový maratónek. Tímto tě zdravím Domidicku 😘 ___________ "Tak co Arnie, nechceš se projít?" "Né, děkuji, to bych si raději pomazal genitálie rybí pastou a strčil je do tůňky plné piraní." "Pche, i eunuch má větší koule než ty." ()

• V epizodě Mimo realitu našla posádka stroj času, po jehož vyzkoušení bylo zmíněno, že jim je k ničemu, protože nemají způsob, jak se dostat zpět na Zemi. V tomto díle se však pomocí tohoto stroje času přemístí bez jakéhokoli vysvětlení nejen do minulosti, ale také na Zemi. (Agita)